Autor Tema: Dukascopy  (Pročitano 41914 puta)

Van mreže FXModerator

  • Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 5720
  • Karma: 65
  • www.forexsrbija.rs
    • Pogledaj profil
    • Forex Srbija
Dukascopy
« poslato: 03.05.2012, 18:56:10 »
Od danas je broker Dukascopy povećao maksimalni leverage sa 1:100 na 1:200.
I dalje po defaultu ostaje 1:100, a, ako želite, možete da povećate polugu kontaktiranjem vašeg account managera.

Setimo se samo da su do pre godinu i nešto najmanji mogući računi kod njih bili 10.000$, pa su smanjili na 5.000 pa na 1.000 itd. Sad je red došao na i leverage. Svi se prilagođavaju manjim trejderima kojih ima sve više.

Van mreže strob

  • Newbie+
  • *
  • Poruke: 25
  • Karma: 3
    • Pogledaj profil
Odg: Dukascopy
« Odgovor #1 poslato: 30.05.2012, 06:35:08 »
najzahtevnije takmicenje u industriji, fotofinis, svaka podrska prostim klikom na link bi vise nego dobrodosla oko sekcije Unique IP visit u okviry Popularity rankinga... jedina srpska zastava koja se pojavila u top plasmanu. Unapred zahvalan
http://www.dukascopy.com/tradercontest/?action=blog&trader=Furian
Right way or NO way!

Fight and win or  DIE fighting!

Van mreže Arsenijs Rogovs

  • Poruke: 3
  • Karma: 0
    • Pogledaj profil
Odg: Dukascopy
« Odgovor #2 poslato: 03.04.2013, 12:59:37 »
Dobar dan,
 
Moje ime je Arsenijs. Radim  kao Relationship Manager u Dukascopy Grupi
Planiram ucestvovati u ovom forumu da bih mogao informirati vas o Dukascopy i uslugama koje nudimo.
Kao sto vjerojatno znate, Dukascopy je ECN broker i nudi svojim klijentima trgovanje Forexom i uskoro planiramo dodati CFD.
Ukoliko imacete pitanja povezane sa uslugama koje pruzi Dukascopy Grupa budite slobodni da me kontaktirate.

Pozdrav,
Arsenijs

Van mreže Arsenijs Rogovs

  • Poruke: 3
  • Karma: 0
    • Pogledaj profil
Odg: Dukascopy
« Odgovor #3 poslato: 19.04.2013, 17:30:27 »
Zelim obavestiti da Dukascopy predstavio novu programu “Visual JForex” koja daje priliku u interaktivnoj formi napisati robota za trgovanje . Dodatna informacija je dostupna na web stranici: https://www.dukascopy.com/swiss/english/forex/Visual/features/

Van mreže markot

  • Sr. Member
  • ****
  • Poruke: 367
  • Karma: 40
  • Alea iacta est !
    • Pogledaj profil
Odg: Dukascopy
« Odgovor #4 poslato: 19.04.2013, 22:50:05 »
Odlican  broker. Saradjujemo vec dvije  godine..nema primjedbi.

Van mreže Tango

  • Sr. Member
  • ****
  • Poruke: 390
  • Karma: 23
    • Pogledaj profil
Odg: Dukascopy
« Odgovor #5 poslato: 03.07.2013, 12:14:58 »
Ima li načina da se na dukascopyju dobije statement u grafičkom obliku? Ono što se na MT4 dobija se Save As Detailed Statement?
Тренд је једина сигурна ствар на форексу.

Van mreže Arsenijs Rogovs

  • Poruke: 3
  • Karma: 0
    • Pogledaj profil
Odg: Dukascopy
« Odgovor #6 poslato: 05.07.2013, 15:30:49 »
Nazalost, trenutno to nije moguce

Van mreže Tango

  • Sr. Member
  • ****
  • Poruke: 390
  • Karma: 23
    • Pogledaj profil
Odg: Dukascopy
« Odgovor #7 poslato: 08.07.2013, 23:42:32 »
Hvala na odgovoru. Pokušavam da se naviknem na korišćenje Jforex platforme. Ne ide lako posle godina korišćenja MT4. Platforma ima prednosti ali i mana. Instalirao sam je na 3 operativna sistema: OS X, Windows i Linux. U planu mi je i iOS. Svuda nešto škripi. Na primer, na OS Xu često ne radi padajući meni za promenu TF. Na Windows neki put kada otvorim platformu ne pojavljuju se svi dugmići, na Linuxu ne mogu nikako da raširim prozor preko celog ekrana, tako da su nedostupna sva dugmad iz Tool bara. Reinstalirću Linux, možda to pomogne pošto mi je najvažnije da proradi na Linux serveru. Naravno ima i dobrih stvari zbog koje me privlače da pređem na Dukascopy.
Тренд је једина сигурна ствар на форексу.

Van mreže urosh1

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 638
  • Karma: 29
    • Pogledaj profil
Odg: Dukascopy
« Odgovor #8 poslato: 05.08.2013, 13:57:49 »
Je l može neko da pomogne, ako konvertovanja EA za MT4, na JForex Dukas-ovu platformu ?
Postoji neki converter ali čini mi se da treba da se prekucava u samom algoritmu .

Van mreže FXModerator

  • Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 5720
  • Karma: 65
  • www.forexsrbija.rs
    • Pogledaj profil
    • Forex Srbija
Odg: Dukascopy
« Odgovor #9 poslato: 24.10.2013, 08:54:44 »
Dukascopy je švajcarski broker sa sedištem u Ženevi. Kako imaju bankarsku licencu, možete da budete uvereni da su vaša ulaganja na sigurnom i regulisanom mestu. Posredstvom svoje desktop, web i mobilne JForex trgovačke platforme omogućavaju vam ECN pristup tržištu sa vrlo malim spreadovima.

Od pre nekoliko dana su ublažili uslove prijavljivanja novih trgovaca, pa tako svi koji vrše deponovanje na svoj live račun do iznosa do 2.000€ mogu da otvore račun isključivo slanjem skeniranih kopija svojih ličnih dokumenata (do sada su se morali fizički slati poštom overeni primerci).

To izuzetno skraćuje vreme verifikovanja vaših računa i uopšte proceduru otvaranja računa pa time možete jednostavnije da postanete trgovac kod ovog prestižnog brokera.

Van mreže Mitros

  • Poruke: 10
  • Karma: 0
    • Pogledaj profil
Odg: Dukascopy
« Odgovor #10 poslato: 28.10.2013, 18:24:59 »
postoji li najava da ce imati preveden sajt na srpskom??

Van mreže FXModerator

  • Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 5720
  • Karma: 65
  • www.forexsrbija.rs
    • Pogledaj profil
    • Forex Srbija
Odg: Dukascopy
« Odgovor #11 poslato: 30.01.2014, 23:18:25 »
Dukascopy ima ponovo čime da se pohvali. Uspeli su da smanje spread na valutno paru EUR/USD na njihovim računima na samo 0.2 pipa.

Navode ovo kao rezultat neprekidne posvećenosti pružanju najboljih uslova za klijente.

Istorija kretanja prosečne veličine spreada na valutnom paru €/$ u toku evropske trgovačke sesije:
• oktobar 2012. - 0.57 pipa
• januar 2013. - 0.51 pipa
• februar 2013. - 0.46 pipa
• mart 2013. - 0.36 pipa
• jun 2013. - 0.26 pipa
• januar 2014. - 0.20 pipa

Takođe, izračunali su da tokom evropske sesije, 50% cena ima spread 0.2 pipa, 30% 0.1 pip, a ostalih 20% veći spread.

Van mreže MAXPOINT

  • Newbie+
  • *
  • Poruke: 21
  • Karma: 1
    • Pogledaj profil
Odg: Dukascopy
« Odgovor #12 poslato: 05.02.2014, 19:20:48 »
Pozdrav svima.
Nakon više od godinu dana sporadičnog bavljenja FOREXOM, psljednja tri mjeseca za platformom provodim najmanje osam sati dnevno. Do sada je to bila MT4, a prije tjedan dana sam prešao na JFOREX PLATFORM - DUKASCOPY.
Zanima me, ako se nekome piše, kakva su Vaša iskustva sa DUKASCOPY EUROPE i ako netko možda zna, gdje se mogu pronaći uputstva za JFOREX platformu, na našem jeziku.
Vjerujem da bi te informacije bile od velike koristi, ne samo meni, već i mnogima.

U naprijed zahvaljujem.
MAXPOINT
   

Van mreže bokifx

  • Newbie+
  • *
  • Poruke: 16
  • Karma: 1
    • Pogledaj profil
Odg: Dukascopy
« Odgovor #13 poslato: 06.02.2014, 11:41:26 »
dobra iskustva.kao sto mozes procitati iz gore navedenih postova, nema vecih ili krupnijih mana. platforma prikazuje realno stanje na trzistu i nema laznih spajkova kao vecina brokera sa  mt4 platformama (ako gresim neka me ispravi neko). uporedi istoriju sa brokerom sa mt4 i jforex i uverices se.


Van mreže MAXPOINT

  • Newbie+
  • *
  • Poruke: 21
  • Karma: 1
    • Pogledaj profil
Odg: Dukascopy
« Odgovor #14 poslato: 06.02.2014, 12:24:22 »
Pozdrav Boki,
hvala na odgovoru.

MAXPOINT