Autor Tema: Dukascopy  (Pročitano 41821 puta)

Van mreže elite44

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 6219
  • Karma: 35
    • Pogledaj profil
Odg: Dukascopy
« Odgovor #30 poslato: 25.05.2014, 12:01:27 »
Evo na ovoj stranici brokera koliko hocete koji nude samo iz muslimanima  free swap racun otvaranje,a ima i brokera koji dozvoljavaju svakome bilo koji racun ili samo standardni racun otvaranje,ima ih kolko hocete pa na izvolte sto bi se reklo  http://www.100forexbrokers.com/fx/broker_search.php

Van mreže elite44

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 6219
  • Karma: 35
    • Pogledaj profil
Odg: Dukascopy
« Odgovor #31 poslato: 25.05.2014, 12:05:21 »
Evo na ovoj stranici brokera koliko hocete koji nude samo iz muslimanima  free swap racun otvaranje,a ima i brokera koji dozvoljavaju svakome bilo koji racun ili samo standardni racun otvaranje,ima ih kolko hocete pa na izvolte sto bi se reklo  http://www.100forexbrokers.com/rollover-swap-free-accounts
Ivininjavam se evo vam prava stranica http://www.100forexbrokers.com/rollover-swap-free-accounts

Van mreže Gordon Gekno

  • Newbie+
  • *
  • Poruke: 1
  • Karma: 0
    • Pogledaj profil
Odg: Dukascopy
« Odgovor #32 poslato: 07.07.2014, 15:48:12 »
Pozdrav,

Moze li neko ko trguje preko Dukascopy-a, da prenese iskustvo sa njihove MT4 platforme (odnosno nije njihova..) koju nude kao jenu od platformi.
Koliko je pouzdana, kakava je razlika izmedju nje i njihovih platformi...

Hvala na odgovorima!

Van mreže strob

  • Newbie+
  • *
  • Poruke: 25
  • Karma: 3
    • Pogledaj profil
Odg: Dukascopy
« Odgovor #33 poslato: 21.09.2014, 07:27:08 »
Pozdrav,

Moze li neko ko trguje preko Dukascopy-a, da prenese iskustvo sa njihove MT4 platforme (odnosno nije njihova..) koju nude kao jenu od platformi.
Koliko je pouzdana, kakava je razlika izmedju nje i njihovih platformi...

Hvala na odgovorima!

Fair Trading Technologie    mt4  bridge.  Koristio je.  Perfektna je.  Kotacije  su  ti  iste  . Jedina  razlika  je  u  tome  sto tip  racuma  koji  ti  formiraju u  Dukasu  za  trgovanje  preko  ovog  mt4  bridge-a   position  based  a  inace  je  order  based.  Mana  je  sto  se  synhronizacija  vrsi  jednom  dnevno  (izmedju 23-24 h)  pa  ako  radis  vise  trejdova  dnevno  nece  ti  prikazivati  tacan  equility (comission  jos  nije  izravnat).   Ko radi  na  daily  chartovima   mana je  i  ta  sto  je  GMT  based  pa  ti    npr.  vrlo bitni indicatori za  taj  tip  trejdinga  55dma 100DMA  i  200DMA   nece pokazivati ono sto  vecina  markt ucesnika  ocitava  a  to  su  vrednosti  sa  GMT+3  platformi   (Zbog  uskladjenosti sa  NY  close  time  i  nove  daily  svecice). 

Inace  kao  njihov  klijent  vise  od  tri  godine  mogu  da  kazem  da  im je  tehnicko odeljenje  sramota  i  to  zestoka.  Ti  ljudi  jednostavno  ili  ih  mrzi  ili  ne  znaju  ili  obozavaju  da  te  zavlace  danima  nekim  glupim  pricama i  objasnjenjima.  Ima sam  gomili  problema  sa  njihovom  izvikanom  Jforex platformom  i  na kraju sam  odustao  od  maltretiranja  sa  istom  i  presao  na  FTT  mt4  partnera.  Licni  menadzer  isto zna  da  zabrlja da  se  ne  javi,  ne  odgvara na  e-mailove   da  ne  razume, da  bude  spor i sl.  Gospodin  Arsenijs  Rogovs  to odlicno  zna  posto mi je  bio  licni acc  menager  (nakon  sto je  originalna  menagerica  otisla  na porodiljsko- Aprila  Cotic), a  onda  sam  trazio njegovo izuzece i  dobio novog. Izuzece  jer  smo  se  jednom prilikom  razmimoisli u  tajmingu  oko  nekih meni  u  tom  momentu  jako  bitnih  stvari,  on  zapalio  na odmor  kad  mi je  bio  najpotrebniji  i   upadnem  u agoniju  sa  raznim  tehnickim  diletantima koji  su  igrali 6  dana  ping  pong  sa  FTT-om  gde  sam  ja  bio  loptica!  Kad  je  nesto  u  klijentovu  korist  ili cute  ili  odlazu  maksimalno (Arsenijs   mi  je  svojim  necinjenjem  i  kasnim  obavestavanjem  upropastio neki  IB  comission  rabat  koji sam imao.)  Ako je  u  njihovu  korist onda  je  SVE ODMAH.      Jos  nesto. Ako ste u  mogucnosti ISKLJUCIVO  otvarajte  racune  i  trgujte  sa  DukascopyBank SA,    NIKAKO sa  Dukascopy Europe.  Dukas EU  je  cisti  market  maker  i  tu  ako  ozbiljno trgujete  nema  sta  da   trazite.   
Right way or NO way!

Fight and win or  DIE fighting!

Van mreže makarona365

  • Jr. Member
  • **
  • Poruke: 57
  • Karma: 3
    • Pogledaj profil
Odg: Dukascopy
« Odgovor #34 poslato: 26.01.2015, 15:22:59 »
Pozdrav,

mozda je neko video iz mojih predhodnih postova trazim novog brokera za trgovinu posto Alpari uk preko kojeg sam trovao(i sa kojim sam bio zaista zadovoljan) do sada je crko konj  :D.
Kako nemam dovoljno love za sada Dukas sa. otpada i kao opcija jer vidim da je 5000usd min. za otvaranje racuna i (sto se njihove kuce tice) ostaje jedino Dukas eu.
Ono sto mi je upalo u oci je poprilicna pljuvacina po njihovom evropskom ogranku sto evo na ovom jedinom nasem ozbiljnom forumu moze da se vidi kao i na naekim stranim forumima ali napominjem da su i ovde i tamo to malo vec neki bajati postovi pa ako neko radi sa njihovim eu odeljenjem neka prenese neki svez ukupan utisak.

Hvala
 

Van mreže FXModerator

  • Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 5720
  • Karma: 65
  • www.forexsrbija.rs
    • Pogledaj profil
    • Forex Srbija
Odg: Dukascopy
« Odgovor #35 poslato: 28.01.2015, 10:36:41 »
Dukascopy obeležava 10 godina postojanja i pored već standardnih promocija koje nudi: 10% bonusa na equity, 20% manja provizija na trgovanja i 100$ bonusa za upućivanje prijatelja (refer a friend), uvodi i novu promociju.

100% bonusa na equity na računu može da dobije bilo koji Dukascopy trgovac 30 dana od dana poslednjeg depozita na računu. Trgovac svoj bonus može da povuče posle godinu dana odnosno odtrgovanog minimalnog lota, a formulu za izračuvanje možete na nađete na stranici koja opisuje sve promocije.

Da podsetimo ukratko da Dukascopy omogućava trgovanje na računima već od 100$, polugom 1:300, a depozite možete da izvršite i svim najaktulenijim platnim karticama.

Van mreže bullandbear

  • Newbie+
  • *
  • Poruke: 5
  • Karma: 0
    • Pogledaj profil
Odg: Dukascopy
« Odgovor #36 poslato: 18.02.2015, 08:16:16 »
Ok svi nesto pominju taj Dukascopy .
Mene jedna stvar zanima , sto je njihova glavna prednost ?
Ja imam neke preporuke od ljudi koji se bave ovim duze vremena i koji smatraju da manji brokeri ponekad nude  puno bolje uslove i jako puno promocija i bonusa, a opet su regulisani i nema bojazni za kapital .

Van mreže makarona365

  • Jr. Member
  • **
  • Poruke: 57
  • Karma: 3
    • Pogledaj profil
Odg: Dukascopy
« Odgovor #37 poslato: 19.02.2015, 10:26:19 »
Pozdrav,

pa ono sto se godinama vezuje uz dukas je pouzdanost, i to sto su pravi ecn broker.
Druga stvar nose pedigre i zemlje iz koje dolaze ipak Svajcarka uliva neko poverenje i sigurnost.
Trece nikada nisam procitao na bilo kom forumu da se neko opekao pri trgovini sa njima (aj da zanemarimo teh. podrsku drzimo se krucijalnih stvari to je svakako trgovanje)
Cetvrto mozda negde imas bolje neke bonuse i ostale navlakuse u vidu sto dolaraca i slicno, ali ako planiras ozbiljno da trgujes gledajmo dugorocno dukasovi spredovi su sjajni kao i ostale provizije.
Problem je jedino sto ti treba min. 5000 za otvaranje racuna (osim ako nemas svajcarske papire)

Eto to ti je moje vidjenje stvari vezano za njih.