Autor Tema: Komercijala  (Pročitano 25693 puta)

Van mreže dukfx

  • Sr. Member
  • ****
  • Poruke: 270
  • Karma: 15
    • Pogledaj profil
Komercijala
« poslato: 03.04.2012, 16:15:14 »
Vec se pisalo o tom negde, ali i ja zelim da podrzim inicijativu da se na forumu uvede komercijalni deo za sve koji zele nesto da prodaju ili se reklamiraju posto je ocigledno da je takvih sve vise. Verujem da je veliki deo clanova ovde sa ciljem da nesto nauci i da je za takve prilicno frustrirajuce da gube vreme citajuci rasprave dali je neki proizvod ili usluga dobar ili ne.
Da se razumemo ja nemam nista protiv toga da ljudi prodavaju svoje proizvode ili usluge niti protiv toga da ih neko drugi placa, ali posto to nije predmet mog interesovanja na ovom forumu zelim da znam gde se nalazi ono sto me interesuje a gde ono sto ne, verujem da je ista stvar i sa clanovima koji su ovde sa zeljom da kupe neki proizvod ili uslugu.

Ako neko vidi potrebu za anketom na tu temu moze moderator slobodno da je ubaci.

Van mreže markot

  • Sr. Member
  • ****
  • Poruke: 367
  • Karma: 40
  • Alea iacta est !
    • Pogledaj profil
Odg: Komercijala
« Odgovor #1 poslato: 03.04.2012, 21:56:43 »
slazem  se!

Van mreže SuperFX

  • Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 2575
  • Karma: 41
    • Pogledaj profil
Odg: Komercijala
« Odgovor #2 poslato: 04.04.2012, 08:54:04 »
Vec se pisalo o tom negde, ali i ja zelim da podrzim inicijativu da se na forumu uvede komercijalni deo za sve koji zele nesto da prodaju ili se reklamiraju posto je ocigledno da je takvih sve vise.

Ko nesto prodaje , izgleda da nisam u toku ?

Jedino je bio prisutan FTI, a ni njih u zadnje vreme nema.