Autor Tema: News EA  (Pročitano 39266 puta)

Van mreže Panzer

  • Moderator
  • Sr. Member
  • *****
  • Poruke: 411
  • Karma: 48
    • Pogledaj profil
Odg: News EA
« Odgovor #45 poslato: 28.05.2011, 19:18:27 »
lol naucio sam na tezi nacin

Van mreže Panzer

  • Moderator
  • Sr. Member
  • *****
  • Poruke: 411
  • Karma: 48
    • Pogledaj profil
Odg: News EA
« Odgovor #46 poslato: 01.06.2011, 03:55:02 »
AUDUSD GDP news ,ea je pokupio fin profit , nekih 30 eura za par minuta trejda. Nisam smeo da se preterano izlazem riizku jer testiram novog brokera, tako da skroman pocetak ovog meseca .Sledeca vest je za 7 sati GBP, nadam se da ce biti bar ovoliko profitabilna !

Van mreže Panzer

  • Moderator
  • Sr. Member
  • *****
  • Poruke: 411
  • Karma: 48
    • Pogledaj profil
Odg: News EA
« Odgovor #47 poslato: 01.06.2011, 11:19:56 »
GBP Manufacturing PMI news trading . Aktivirao mi se sell stop , ali je bio mali slipagge od 10 pipsa , tako da  je trejd otvoren na 1.64560 tp je bio 1.64227 0.4 lota , sve u svemu 92 eura profita.Nazalost prekinio sam trejd ranije .

Van mreže Panzer

  • Moderator
  • Sr. Member
  • *****
  • Poruke: 411
  • Karma: 48
    • Pogledaj profil
Odg: News EA
« Odgovor #48 poslato: 03.06.2011, 11:01:46 »
vest services PMI na paru GU nije imala neku devijaciju , ali je pomerila tryiste dovoljno da aktivira trejd , ugasen je sa -5 pipsa.

Van mreže Panzer

  • Moderator
  • Sr. Member
  • *****
  • Poruke: 411
  • Karma: 48
    • Pogledaj profil
Odg: News EA
« Odgovor #49 poslato: 03.06.2011, 14:58:58 »
USD NFP je bio izuzteno los po USD , tako da se veliki sell na USDJPY lepo odradio...malo sam se igrao sa sl i BE pa mi se trejd zatvorio prerano(dodjavola ovo mi prelazi u naviku da zeznem pre vesti) , ali 95 bankiranih evrica nije lose za danas.
« Poslednja izmena: 03.06.2011, 15:25:29 Panzer »

Van mreže Panzer

  • Moderator
  • Sr. Member
  • *****
  • Poruke: 411
  • Karma: 48
    • Pogledaj profil
Odg: News EA
« Odgovor #50 poslato: 10.06.2011, 10:49:04 »
Suma sumarum cele nedelje je katastrofa....dobri trejdovi u utorak i sredu nisu realizvani , zbog mojeg igranja sa  break even podesavanjima, i kada ne kapitalizujete takve trejdove , sigurno ce vam se obiti o glavu pre ili kasnije .
Juce na ECB konferenciji , usao sam u sell i u roku od par sekundi bio u plusu od 120 eur, da bi sledeceg trenutka udario sl . pokusao sam sa jos jednim sellom da se povratim ali nije bilo spasa , jer je tada usao bull trend od nekig 50 pipsa....sl mi je zatvoren za samo par pipsa, pre nego sto su medvedi ponovo posli u sell. Danas na GBP vestima , trziste je otsilo 120 pipsa i sell pre nego sto su vesti izasle , tako da iako su vesti bile lose sa GU , trziste je slabije odreagovalo. Sl 8 eur.....idemo dalje , ne moze sunce stalno da sija !

Van mreže FXModerator

  • Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 5720
  • Karma: 65
  • www.forexsrbija.rs
    • Pogledaj profil
    • Forex Srbija
Odg: News EA
« Odgovor #51 poslato: 10.06.2011, 11:03:52 »
...idemo dalje , ne moze sunce stalno da sija !

Bitno je da izvučeš zaključke.
Ova nedelja definitivno nije bila ništa specijalno za trgovanje fundamentima, ali nisi morao tako loše da prođeš da se nisi igrao "malo više nego što si trebao" ;)

Treba se držati određenih principa i gurati po tome. Vidim da si uzeo i BeatTheNews, pa ako imaš opciju, probaj sa radiš AutoClick-om... mnogo dobra varijanta, jer će ti ulaziti u pozicije pre spajkova (ako ti broker dozvoli), ne moraš da razmišljaš o gepovima, expertu i sl.

Van mreže urosh1

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 638
  • Karma: 29
    • Pogledaj profil
Odg: News EA
« Odgovor #52 poslato: 10.06.2011, 11:14:36 »
...idemo dalje , ne moze sunce stalno da sija !

Bitno je da izvučeš zaključke.
Ova nedelja definitivno nije bila ništa specijalno za trgovanje fundamentima, ali nisi morao tako loše da prođeš da se nisi igrao "malo više nego što si trebao" ;)

Treba se držati određenih principa i gurati po tome. Vidim da si uzeo i BeatTheNews, pa ako imaš opciju, probaj sa radiš AutoClick-om... mnogo dobra varijanta, jer će ti ulaziti u pozicije pre spajkova (ako ti broker dozvoli), ne moraš da razmišljaš o gepovima, expertu i sl.

A sta je Autoclik ? subscriber ?

Van mreže FXModerator

  • Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 5720
  • Karma: 65
  • www.forexsrbija.rs
    • Pogledaj profil
    • Forex Srbija
Odg: News EA
« Odgovor #53 poslato: 10.06.2011, 11:17:21 »
...idemo dalje , ne moze sunce stalno da sija !

Bitno je da izvučeš zaključke.
Ova nedelja definitivno nije bila ništa specijalno za trgovanje fundamentima, ali nisi morao tako loše da prođeš da se nisi igrao "malo više nego što si trebao" ;)

Treba se držati određenih principa i gurati po tome. Vidim da si uzeo i BeatTheNews, pa ako imaš opciju, probaj sa radiš AutoClick-om... mnogo dobra varijanta, jer će ti ulaziti u pozicije pre spajkova (ako ti broker dozvoli), ne moraš da razmišljaš o gepovima, expertu i sl.

A sta je Autoclik ? subscriber ?

Sam klika tamo gde ti staviš njihov kursor. Naravno, brže od čoveka.
Skini njihovu trial verziju, već smo nekoliko puta pominjali ovu aplikaciju.... http://www.beatthenews.com/

Van mreže Panzer

  • Moderator
  • Sr. Member
  • *****
  • Poruke: 411
  • Karma: 48
    • Pogledaj profil
Odg: News EA
« Odgovor #54 poslato: 10.06.2011, 11:37:48 »
Fxmoderatoru u pravu si skroz , ova nedelja je proizvod moje bahatosti i zelje da nadoknadim 2 propustena trejda .sada vec moram da igram by the book . Sto se tice beat the news , nazalost istekao mi je trial, tako da vise nemam auto clik opciju.

Van mreže Panzer

  • Moderator
  • Sr. Member
  • *****
  • Poruke: 411
  • Karma: 48
    • Pogledaj profil
Odg: News EA
« Odgovor #55 poslato: 20.08.2013, 00:53:21 »
Vreme je malo da osvezimo temu, puno toga se dogodilo u svetu trgovine vestima , roboti su se promenili na bolje. Predstavljam vam malo napredniju varijantu robota u odnosu na onaj koji sam okacio u prvom postu.

Amazing Ea.3.2.2 robot TF je nebitan ali bilo bi dobro da procitate uputstvo koje se nalazi u fajlu. Takodje postoji i setfile pa testirajte na demo racunu, i ne zalecite se na real. Idealno je imati racun kod brokera sa veoma malilm spredom i komisijom.