Autor Tema: FXLider  (Pročitano 117539 puta)

Van mreže Panzer

  • Sr. Member
  • ****
  • Poruke: 411
  • Karma: 48
    • Pogledaj profil
Odg: FXLider
« Odgovor #15 poslato: 17.11.2011, 12:01:30 »
Neke stvari mi nisu bas jasne oko Fxlidera,Avafx ili neka druga brokerska kuca i u nekim drugim drzavama trebalo bi da imaju dozvolu za rad,jer ako se setim Broco i mnoge druge brokerske kuce kao i Masterforex nije im dozvoljeno trgovanje u americi verovatno sto nisu prijavljeni tamo za rad,tako da svaka brokerska kuca mora imati dozvolu te iste drzave za rad,sada sam misljenja da je i doslo do razdvajanja FxLidera od avafx zbog regulisanja prijave na teritoriji Srbije i promovisanja fxlidera kao srpskog brokera gde je omoguceno trgovanje robama indeksima valutama na svetskom trzistu FX,po svim ovim mojim razmisljanjima ne bih bas rekao da je nepodoban broker u SRBIJI
Cisto radi zabave, idi na chat support lidera, i pitaj ih da ti kazu gde su regulisani i kakvu licencu imaju. Poslace ti link sa sajta O nama....gde ne pise nista o tome , pa ako im to predocis , onda ti posaju ugovor gde opet ne pise nista .I ako si uporan , onda ti na kraju prekinu chat sesiju...

Van mreže jasam

  • Sr. Member
  • ****
  • Poruke: 277
  • Karma: 16
    • Pogledaj profil
Odg: FXLider
« Odgovor #16 poslato: 17.11.2011, 13:23:52 »
Neke stvari mi nisu bas jasne oko Fxlidera,Avafx ili neka druga brokerska kuca i u nekim drugim drzavama trebalo bi da imaju dozvolu za rad,jer ako se setim Broco i mnoge druge brokerske kuce kao i Masterforex nije im dozvoljeno trgovanje u americi verovatno sto nisu prijavljeni tamo za rad,tako da svaka brokerska kuca mora imati dozvolu te iste drzave za rad,sada sam misljenja da je i doslo do razdvajanja FxLidera od avafx zbog regulisanja prijave na teritoriji Srbije i promovisanja fxlidera kao srpskog brokera gde je omoguceno trgovanje robama indeksima valutama na svetskom trzistu FX,po svim ovim mojim razmisljanjima ne bih bas rekao da je nepodoban broker u SRBIJI
Cisto radi zabave, idi na chat support lidera, i pitaj ih da ti kazu gde su regulisani i kakvu licencu imaju. Poslace ti link sa sajta O nama....gde ne pise nista o tome , pa ako im to predocis , onda ti posaju ugovor gde opet ne pise nista .I ako si uporan , onda ti na kraju prekinu chat sesiju...


Ma ovi su baš pogubljeni,  ja ih pitam gdje su regulisani a oni hoće moj broj telefona i demo račun
da otvorim.

« Poslednja izmena: 26.11.2011, 15:41:46 jasam »

Van mreže Panzer

  • Sr. Member
  • ****
  • Poruke: 411
  • Karma: 48
    • Pogledaj profil
Odg: FXLider
« Odgovor #17 poslato: 17.11.2011, 14:08:26 »
Ma koji crni MIFID...operater ne zna  ni sta je MIFID.

Na osnovu prepiske koju je drugar imao...oni nemaju regulaciju, ili bar ne znaju da navedu koju imaju niti da pruze neki dokaz da je imaju...a konverzaciju sam povukao....
« Poslednja izmena: 25.11.2011, 22:28:38 Panzer »

Van mreže Berkut

  • Full Member
  • ***
  • Poruke: 106
  • Karma: 10
    • Pogledaj profil
    • ForexProjekat
Odg: FXLider
« Odgovor #18 poslato: 17.11.2011, 17:45:19 »
Mislim sta reci njima bitno sam da uzmes demo racun da ostavis podatke pa da mogu da te bombarduju njih treba pod katanac cim nisu regulisani nigde pretpostavljam da su im racuni za uplatu i isplatu negde offshore ali pitanje je i to da su hteli mogli su na Kipru da postanu regulisani, zalosno je to sto sigurno puno pocetnika proba preko njih zbog bonusa reklame a nisam siguran da pruzaju neku edukaciji a pitanje je kakva je platforma itd.

Van mreže aleksandarmfx

  • Sr. Member
  • ****
  • Poruke: 365
  • Karma: 7
    • Pogledaj profil
Odg: FXLider
« Odgovor #19 poslato: 22.11.2011, 13:34:57 »
i ja sam pricao sa njima - meni su objasnili da im je fx lider brend ime, a ime u srbiji -  global marketing solutions doo ,a u svetu lider  Leader Capital Markets Ltd
http://companydatabase.org/ na ovom ima
ali nisam nasao vezu izmedju svih ovih imena i firmi i opet ne znam gde je registrovan taj  Leader Capital Markets Ltd jer mi se zablokirao komp i posle restarta mi se cela konverzacija sa chata obrisala
Momentum counts.

Van mreže Vojvoda

  • Full Member
  • ***
  • Poruke: 124
  • Karma: 4
  • https://twitter.com/Forex_Matador
    • Pogledaj profil
Odg: FXLider
« Odgovor #20 poslato: 21.12.2011, 18:58:07 »
i ja sam pricao sa njima - meni su objasnili da im je fx lider brend ime, a ime u srbiji -  global marketing solutions doo ,a u svetu lider  Leader Capital Markets Ltd
http://companydatabase.org/ na ovom ima
ali nisam nasao vezu izmedju svih ovih imena i firmi i opet ne znam gde je registrovan taj  Leader Capital Markets Ltd jer mi se zablokirao komp i posle restarta mi se cela konverzacija sa chata obrisala

Pitao sam ih i ja za tačan naziv da proverim finansijske izveštaje na apr-u. Rekli su mi da se zovu GMS d.o.o. (GMS doo je ustvari neko preduzeće za zaštitna odela iz Smedereva)
Nadjem nekako global marketing solutions čija je delatnost nespecijalizovana trgovina na veliko (4690)
sa kapitalom od 500 evra i članovima društva i zastupnicima  sa Sent Vinsenta i Grenadina, Linhenštajna, Izraela.
Ukupna aktiva oko 8000 evra za 2010 i to je to.
Da vidimo šta će biti za 2011.
« Poslednja izmena: 21.12.2011, 23:57:22 Vojvoda »
In this business, if you’re good, you’re right six times out of ten. You’re never going to be right nine times out of ten  -   Peter Lynch

Van mreže aleksandarmfx

  • Sr. Member
  • ****
  • Poruke: 365
  • Karma: 7
    • Pogledaj profil
Odg: FXLider
« Odgovor #21 poslato: 25.12.2011, 22:50:48 »
Ma koji crni MIFID...operater ne zna  ni sta je MIFID.

Na osnovu prepiske koju je drugar imao...oni nemaju regulaciju, ili bar ne znaju da navedu koju imaju niti da pruze neki dokaz da je imaju...a konverzaciju sam povukao....

http://en.wikipedia.org/wiki/Markets_in_Financial_Instruments_Directive
http://ec.europa.eu/internal_market/securities/isd/index_en.htm
http://www.fsa.gov.uk/pages/About/What/International/mifid/
MiFID was designed to:

    * Create harmonization across jurisdictions
    * Protect investors
    * Increase efficiency
    * Enhance financial transparency.
Momentum counts.

Van mreže filipzvonkovic6

  • Newbie+
  • *
  • Poruke: 1
  • Karma: -6
    • Pogledaj profil
Odg: FXLider
« Odgovor #22 poslato: 17.02.2012, 18:38:08 »
Jeste, FxLider im je brand name, ja vec duze vreme trgujem preko njih bez ikakvih problema. Nemam nista lose da kazem za njih

Van mreže aleksandarmfx

  • Sr. Member
  • ****
  • Poruke: 365
  • Karma: 7
    • Pogledaj profil
Odg: FXLider
« Odgovor #23 poslato: 17.02.2012, 19:53:42 »
jer si probao da podignes profit?
Momentum counts.

Van mreže ugljesa08

  • Poruke: 6
  • Karma: -4
    • Pogledaj profil
Odg: FXLider
« Odgovor #24 poslato: 30.08.2012, 18:45:44 »
jer si probao da podignes profit?



Da, ja Vec duze vreme trgujem preko FXLider-a, i konstantno podizem zaradu, bez problema. Pa, pobogu, ljudi, poenta je u zaradi! Jer mislite da bi oni postojali i dalje da ljudi ne podizu novac?

Van mreže urosh1

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 638
  • Karma: 29
    • Pogledaj profil
Odg: FXLider
« Odgovor #25 poslato: 30.08.2012, 19:31:28 »
Ovi nalozi koji daju ovako osetljive informacije, trebalo bi Admin da se pobrine za njih.
Ljudi vec znate koji clanovi su ovde dugo,vidite i po poruka, njihove informacije su zlata vredne, ne dajte se prevariti.
Fx Lider je odavno ispao iz igre, kada ih je napustio Ava Fx.

Van mreže ugljesa08

  • Poruke: 6
  • Karma: -4
    • Pogledaj profil
Odg: FXLider
« Odgovor #26 poslato: 05.09.2012, 09:24:13 »
Misliš da ima veze to da li sam ranije bila na forumu ili ne? Ja lično trgujem i bez foruma, i nije mi neophodno da prikupljam informacije sa foruma. Imam dobru podrsku od ljudi iz FXLidera u trgovanju i jako sam zadovoljna :). Ranije sam bila na drugim forumima, evo, slucajno sam naisla i na ovaj i mislim da je jako dobar, ali takodje mislim da svako ima pravo da ostavi svoje misljenje, to je i pravilo foruma, zar ne? Naravno, ako nekoga ne vredja u svom izlaganju, a ja sam tebe ocigledno uvredila :'(

Van mreže jasam

  • Sr. Member
  • ****
  • Poruke: 277
  • Karma: 16
    • Pogledaj profil
Odg: FXLider
« Odgovor #27 poslato: 05.09.2012, 20:36:48 »
jer si probao da podignes profit?



Da, ja Vec duze vreme trgujem preko FXLider-a, i konstantno podizem zaradu, bez problema. Pa, pobogu, ljudi, poenta je u zaradi! Jer mislite da bi oni postojali i dalje da ljudi ne podizu novac?

Hajde pokaži i nama kako trguješ pa da i mi podižemo profit, pošto mi većinom gubimo ili dajemo nekim trejderskim firmama da nam trguju. Ja se nemogu nikako snaći zadnje vrijeme na ovom tržištu a vidim da tebi pomaže FXLider pa pomozi i ti nama malo.

Van mreže ugljesa08

  • Poruke: 6
  • Karma: -4
    • Pogledaj profil
Odg: FXLider
« Odgovor #28 poslato: 18.09.2012, 11:21:38 »

Ja nisam sama 100% sigurna bez pomoći FXLider-a. Moje iskustvo je tako da se ja uvek konsultujem sa tim ljudima, skoro svaki dan, tj. barem onih dana kada trgujem. Ja bih rado podelila iskustvo, ali mislim da smo svi mi različiti tipovi ljudi, najpre, dalje, svi imamo različite početne uloge, kao i različito doba dana za trgovanje, tako da ne postoji univerzalna strategija. Vredi poslušati savete onih koji to znaju bolje od nas.  :o
jer si probao da podignes profit?



Da, ja Vec duze vreme trgujem preko FXLider-a, i konstantno podizem zaradu, bez problema. Pa, pobogu, ljudi, poenta je u zaradi! Jer mislite da bi oni postojali i dalje da ljudi ne podizu novac?

Hajde pokaži i nama kako trguješ pa da i mi podižemo profit, pošto mi većinom gubimo ili dajemo nekim trejderskim firmama da nam trguju. Ja se nemogu nikako snaći zadnje vrijeme na ovom tržištu a vidim da tebi pomaže FXLider pa pomozi i ti nama malo.

Van mreže marko

  • Poruke: 31
  • Karma: 1
    • Pogledaj profil
Odg: FXLider
« Odgovor #29 poslato: 21.09.2012, 15:15:47 »
Ha ha  ;)