Autor Tema: FXLider  (Pročitano 117513 puta)

Van mreže Malisa

  • Poruke: 2
  • Karma: 0
    • Pogledaj profil
Odg: FXLider
« Odgovor #30 poslato: 28.10.2012, 08:33:50 »
Da li neko zna nesto o FX lideru i da li se isplati otvoriti racun preko njih?

Van mreže xomep

  • Full Member
  • ***
  • Poruke: 173
  • Karma: 26
    • Pogledaj profil
Odg: FXLider
« Odgovor #31 poslato: 28.10.2012, 19:48:24 »
Da li neko zna nesto o FX lideru i da li se isplati otvoriti racun preko njih?

   mislim  da bi ti po ranijim pisanjima u ovom forumu treblo biti sve jasno ... :)

Van mreže Malisa

  • Poruke: 2
  • Karma: 0
    • Pogledaj profil
Odg: FXLider
« Odgovor #32 poslato: 29.10.2012, 00:07:00 »
Znaci ne! Hvala

Van mreže Dikson86

  • Poruke: 3
  • Karma: 0
    • Pogledaj profil
Odg: FXLider
« Odgovor #33 poslato: 10.11.2012, 12:06:07 »
Fx lider je najbolji broker u Srbiji. Imaju najmanju spread od 3 pipsa na EURUSD, to niko ne nudi u Srbiji. Da budem iskren, za druge u Srbiji i neznam, ali su mi ljubazni ljudi iz FX Lidera objasnili da su oni jedini regularni , sa evropskim licencama, najmanjim spreadom, i najboljom podrskom i investicionim savetima.

 Ja sam otvorio demo i odmah su me zvali kada sam imao nekoliko dobrih trejdova, pomogli su mi da shvatim da sam zreo za investiranje na live racunu. Uvek bi me pozvali kada bi moj trejd krenuo u dobrom smeru, da se potrude da zastitim svoj dobitak, desava se da ako sam u plusu 30 pipsa oni me okrenu da zatvorim , pa da cena ode jos 50 u mom smeru, ali retko. Nigde jos nisam sreo takvog brokera koji daje takvu podrsku.
Kako su mi objasnili, oni su jedini broker u Srbiji sa licencama po evropskim standardima, i licencama evropske unije , kao i to da ako vas mrzi da idete u banku, možete novac doneti u kancelariju pa ce vam oni odmah napuniti račun.
Sve su to pogodnosti koje ni jedan broker ne daje svojim klijentim ni u Srbiji ni u Crnoj Gori

Van mreže elite44

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 6219
  • Karma: 35
    • Pogledaj profil
Odg: FXLider
« Odgovor #34 poslato: 10.11.2012, 13:51:09 »
Sobzirom da sam sveznalica,tako znam da sve navedeno nije dovoljno za brokera broj jedan na forumu,glavni uslov je 50$ ili 100$ FREE bez depozita,kada to urade postaju broj jedan 100%,dotle nisu savrseni,sta mislite.

Van mreže Dikson86

  • Poruke: 3
  • Karma: 0
    • Pogledaj profil
Odg: FXLider
« Odgovor #35 poslato: 10.11.2012, 15:57:42 »
Da li ti brokeri koji ispunjavaju uslov koji si naveo daju podrsku svojim klijentima ili bar priblizne uslove koa FX Lider? Naravno da ne   ;)

Van mreže ticmiFX

  • Sr. Member
  • ****
  • Poruke: 281
  • Karma: 22
  • forex fight, forex fight revenge, forexballl
    • Pogledaj profil
Odg: FXLider
« Odgovor #36 poslato: 10.11.2012, 17:49:14 »
Fx lider je najbolji broker u Srbiji. Imaju najmanju spread od 3 pipsa na EURUSD, to niko ne nudi u Srbiji. Da budem iskren, za druge u Srbiji i neznam, ali su mi ljubazni ljudi iz FX Lidera objasnili da su oni jedini regularni , sa evropskim licencama, najmanjim spreadom, i najboljom podrskom i investicionim savetima.

 Ja sam otvorio demo i odmah su me zvali kada sam imao nekoliko dobrih trejdova, pomogli su mi da shvatim da sam zreo za investiranje na live racunu. Uvek bi me pozvali kada bi moj trejd krenuo u dobrom smeru, da se potrude da zastitim svoj dobitak, desava se da ako sam u plusu 30 pipsa oni me okrenu da zatvorim , pa da cena ode jos 50 u mom smeru, ali retko. Nigde jos nisam sreo takvog brokera koji daje takvu podrsku.
Kako su mi objasnili, oni su jedini broker u Srbiji sa licencama po evropskim standardima, i licencama evropske unije , kao i to da ako vas mrzi da idete u banku, možete novac doneti u kancelariju pa ce vam oni odmah napuniti račun.
Sve su to pogodnosti koje ni jedan broker ne daje svojim klijentim ni u Srbiji ni u Crnoj Gori
Forex broker u Srbiji ne postoje!!! FX Lider ima tursku licencu, a ne licencu EU. U Srbiji postoje razne konsultantske kuce, marketinske... ione predstavljaju neke od brokerskih kuca. Posto je jedna od njih Admiral Markets reci ci samo da je kod njih spread na EURUSD 1 pips, tako da toliko o tome ko ima najmanji spred, sto se tice kes na ruke u forex-u ne vredi komentarisati, sto se tice podrske prijatelja kada ti dobro ide neka hvala, jer kada lose krene onda ih nema nigde!!! Ali da ja ne bih pricao price evo linka pa procitajte i postavite im pitanje i otklonice te sve sumnje    http://www.sec.gov.rs/index.php?option=com_content&task=view&id=1266&Itemid=1  ili mozete pitanja postaviti i ovde http://www.nbs.rs/internet/cirilica/15/kontakti.html ili pak ovde https://twitter.com/MFPRS
KUM, pobednik

Van mreže ugljesa08

  • Poruke: 6
  • Karma: -4
    • Pogledaj profil
Odg: FXLider
« Odgovor #37 poslato: 12.11.2012, 12:54:54 »
Meni je zao ukoliko ljudi nemaju dobrih iskustava sa FXLider-om, ali ne znam da li to govore na osnovu ličnog iskustva, ili neproverenih priča. Ja sam upravo njih izabrala, jer su mi se javljali uvek, i kada sam u dobroj i lošoj situaciji. Najpre sam ih testirala, kao i neke druge brokere, sa nekim početnim kapitalom koji nije bio veliki,  i tada su me zvali i pomagali. Moram da im stanem u zaštitu, jer mi zaista pomažu i dosta sam kapitala napravila uz njihovu pomoć, čak i kada nisam znala da sam u profitu, oni su me obavestili.

Van mreže markomaksimovic

  • Newbie+
  • *
  • Poruke: 30
  • Karma: -9
    • Pogledaj profil
Odg: FXLider
« Odgovor #38 poslato: 12.11.2012, 13:02:40 »
Poštovani trgovci,

Mi iz FXLider-a vam se svima zahvaljujemo i na kritikama i na pohvalama, sve to je svakako smernica nama u kom pravcu treba da se razvijamo i unapređujemo i trudićemo se da što je moguće kvalitetnije i profesionalnije zadovoljimo potrebe naših klijenata, kako sada tako i u budućnosti.

Takođe, iskoristili bismo ovu priliku da demantujemo mogućnost donošenja novca u kešu u našu kompaniju kako bi se novac deponovao. Ta mogućnost NIKADA nije bila moguća i NIKADA neće biti moguća u našoj kompaniji.

Hvala vam i želimo vam uspešno trgovanje!


Van mreže ticmiFX

  • Sr. Member
  • ****
  • Poruke: 281
  • Karma: 22
  • forex fight, forex fight revenge, forexballl
    • Pogledaj profil
Odg: FXLider
« Odgovor #39 poslato: 12.11.2012, 13:08:20 »
Poštovani trgovci,

Mi iz FXLider-a vam se svima zahvaljujemo i na kritikama i na pohvalama, sve to je svakako smernica nama u kom pravcu treba da se razvijamo i unapređujemo i trudićemo se da što je moguće kvalitetnije i profesionalnije zadovoljimo potrebe naših klijenata, kako sada tako i u budućnosti.

Takođe, iskoristili bismo ovu priliku da demantujemo mogućnost donošenja novca u kešu u našu kompaniju kako bi se novac deponovao. Ta mogućnost NIKADA nije bila moguća i NIKADA neće biti moguća u našoj kompaniji.

Hvala vam i želimo vam uspešno trgovanje! Aj NE LAZITE KADA SAM VAM JA DONEO NOVAC LICNO, ALI NIKO MI NIJE KRIV STO SAM BIO TELE I NISTA NISAM ZNAO AKO ZELIS IMENOVACU ONOG KO JE NOVAC UZEO ALI SAMO NE LAZITE VISE!!!!


    Aj NE LAZITE KADA SAM VAM JA DONEO NOVAC LICNO, ALI NIKO MI NIJE KRIV STO SAM BIO TELE I NISTA NISAM ZNAO AKO ZELIS IMENOVACU ONOG KO JE NOVAC UZEO ALI SAMO NE LAZITE VISE!!!!
KUM, pobednik

Van mreže Dikson86

  • Poruke: 3
  • Karma: 0
    • Pogledaj profil
Odg: FXLider
« Odgovor #40 poslato: 12.11.2012, 16:22:44 »
Poštovani trgovci,

Mi iz FXLider-a vam se svima zahvaljujemo i na kritikama i na pohvalama, sve to je svakako smernica nama u kom pravcu treba da se razvijamo i unapređujemo i trudićemo se da što je moguće kvalitetnije i profesionalnije zadovoljimo potrebe naših klijenata, kako sada tako i u budućnosti.

Takođe, iskoristili bismo ovu priliku da demantujemo mogućnost donošenja novca u kešu u našu kompaniju kako bi se novac deponovao. Ta mogućnost NIKADA nije bila moguća i NIKADA neće biti moguća u našoj kompaniji.

Hvala vam i želimo vam uspešno trgovanje! Aj NE LAZITE KADA SAM VAM JA DONEO NOVAC LICNO, ALI NIKO MI NIJE KRIV STO SAM BIO TELE I NISTA NISAM ZNAO AKO ZELIS IMENOVACU ONOG KO JE NOVAC UZEO ALI SAMO NE LAZITE VISE!!!!


    Aj NE LAZITE KADA SAM VAM JA DONEO NOVAC LICNO, ALI NIKO MI NIJE KRIV STO SAM BIO TELE I NISTA NISAM ZNAO AKO ZELIS IMENOVACU ONOG KO JE NOVAC UZEO ALI SAMO NE LAZITE VISE!!!!
Jel to zakonom dozvoljeno? Sada san u rebusu?

Van mreže ticmiFX

  • Sr. Member
  • ****
  • Poruke: 281
  • Karma: 22
  • forex fight, forex fight revenge, forexballl
    • Pogledaj profil
Odg: FXLider
« Odgovor #41 poslato: 12.11.2012, 16:35:26 »
Poštovani trgovci,

Mi iz FXLider-a vam se svima zahvaljujemo i na kritikama i na pohvalama, sve to je svakako smernica nama u kom pravcu treba da se razvijamo i unapređujemo i trudićemo se da što je moguće kvalitetnije i profesionalnije zadovoljimo potrebe naših klijenata, kako sada tako i u budućnosti.

Takođe, iskoristili bismo ovu priliku da demantujemo mogućnost donošenja novca u kešu u našu kompaniju kako bi se novac deponovao. Ta mogućnost NIKADA nije bila moguća i NIKADA neće biti moguća u našoj kompaniji.

Hvala vam i želimo vam uspešno trgovanje! Aj NE LAZITE KADA SAM VAM JA DONEO NOVAC LICNO, ALI NIKO MI NIJE KRIV STO SAM BIO TELE I NISTA NISAM ZNAO AKO ZELIS IMENOVACU ONOG KO JE NOVAC UZEO ALI SAMO NE LAZITE VISE!!!!


    Aj NE LAZITE KADA SAM VAM JA DONEO NOVAC LICNO, ALI NIKO MI NIJE KRIV STO SAM BIO TELE I NISTA NISAM ZNAO AKO ZELIS IMENOVACU ONOG KO JE NOVAC UZEO ALI SAMO NE LAZITE VISE!!!!
Jel to zakonom dozvoljeno? Sada san u rebusu?
Naravno da nije!!! Sve mora da ima zapisano u sistemu, a kes na ruke ne postoji ni jedan dokaz, osim ako sacuvas email pa imas kao dokaz da si uplatio ali ono sto znam kes u ruke u forexu ne sme da postoji, ali cim si ti to javno napisao oni su te demantovali jer javno je javno...
KUM, pobednik

Van mreže ticmiFX

  • Sr. Member
  • ****
  • Poruke: 281
  • Karma: 22
  • forex fight, forex fight revenge, forexballl
    • Pogledaj profil
Odg: FXLider
« Odgovor #42 poslato: 12.11.2012, 16:39:30 »
Poštovani trgovci,

Mi iz FXLider-a vam se svima zahvaljujemo i na kritikama i na pohvalama, sve to je svakako smernica nama u kom pravcu treba da se razvijamo i unapređujemo i trudićemo se da što je moguće kvalitetnije i profesionalnije zadovoljimo potrebe naših klijenata, kako sada tako i u budućnosti.

Takođe, iskoristili bismo ovu priliku da demantujemo mogućnost donošenja novca u kešu u našu kompaniju kako bi se novac deponovao. Ta mogućnost NIKADA nije bila moguća i NIKADA neće biti moguća u našoj kompaniji.

Hvala vam i želimo vam uspešno trgovanje! Aj NE LAZITE KADA SAM VAM JA DONEO NOVAC LICNO, ALI NIKO MI NIJE KRIV STO SAM BIO TELE I NISTA NISAM ZNAO AKO ZELIS IMENOVACU ONOG KO JE NOVAC UZEO ALI SAMO NE LAZITE VISE!!!!


    Aj NE LAZITE KADA SAM VAM JA DONEO NOVAC LICNO, ALI NIKO MI NIJE KRIV STO SAM BIO TELE I NISTA NISAM ZNAO AKO ZELIS IMENOVACU ONOG KO JE NOVAC UZEO ALI SAMO NE LAZITE VISE!!!!
Jel to zakonom dozvoljeno? Sada san u rebusu?
Naravno da nije!!! Sve mora da ima zapisano u sistemu, a kes na ruke ne postoji ni jedan dokaz, osim ako sacuvas email pa imas kao dokaz da si uplatio ali ono sto znam kes u ruke u forexu ne sme da postoji, ali cim si ti to javno napisao oni su te demantovali jer javno je javno...
Evo ti link pa ih pitaj oni znaju najbolje, jer ipak je to njihov posao, da ne bude da ja imam nesto protiv fxlidera   http://www.sec.gov.rs/index.php?option=com_content&task=view&id=1266&Itemid=1
KUM, pobednik

Van mreže forexinstruktor

  • Newbie+
  • *
  • Poruke: 1
  • Karma: 0
    • Pogledaj profil
Odg: FXLider
« Odgovor #43 poslato: 20.12.2012, 10:58:20 »
Ja sam sa FXLIDER-om prezadovoljan. Oni manu nemaju... Svaki dogovor su ispostovali i non stop su na usluzi klijenata.

Van mreže legolas

  • Poruke: 5
  • Karma: 0
    • Pogledaj profil
Odg: FXLider
« Odgovor #44 poslato: 13.01.2013, 00:30:40 »
Otvorio nalog kod njih u decembru. Sto se mog misljenja tice: prosecni su. Spreadovi su im malo poveci, to im je jedina mana po mom misljenju. S' obzirom da su novi, imaju oni jos puno da uce.