Autor Tema: Trgovci na vesti paznja - odlicna aplikacija "FNG"  (Pročitano 26411 puta)

Van mreže bokifx

  • Newbie+
  • *
  • Poruke: 16
  • Karma: 1
    • Pogledaj profil
Trgovci na vesti paznja - odlicna aplikacija "FNG"
« poslato: 19.11.2013, 23:30:41 »
Verovatno su vam poznati programi- secret news weapon elite, auroraspeedster i beat the news, koji su vezani za brze news servere i poseduju autoclick opciju, sto znaci da u trenutku objavljivanja vesti na serveru kliknu na zadato polje na ekranu (buy ili sell). Ti programi su na mesecnom nivou od 350 do 400$.

Clan forexpeacearmy foruma pod nadimkom "Peter O", je napravio aplikaciju od 77kb pod nazivom "Forex News Gun". Ta odlicna besplatna aplikacija radi bukvalno isto sto i gore navedeni programi, autoklikce na zadata polja na ekranu posle podesavanja parametara. Naravno i broker mora da podrzava news trading da bi sve bilo ok.
uputstvo za FNG :http://www.forexpeacearmy.com/forex-forum/forex-news-gun/23011-questions-answers.html
Razlike u brzini objavljivanja vesti izmedju FNG i gore navedenih skoro da i ne postoje. Sto i dokazuje nekoliko snimaka na youtube. http://www.youtube.com/watch?v=DSjx9OmvwF0

Van mreže urosh1

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 638
  • Karma: 29
    • Pogledaj profil
Odg: Trgovci na vesti paznja - odlicna aplikacija "FNG"
« Odgovor #1 poslato: 20.11.2013, 07:52:51 »
Koji su to brokeri koji podržavaju news trading  ???  ;D :D :)

Van mreže bokifx

  • Newbie+
  • *
  • Poruke: 16
  • Karma: 1
    • Pogledaj profil
Odg: Trgovci na vesti paznja - odlicna aplikacija "FNG"
« Odgovor #2 poslato: 20.11.2013, 08:20:38 »
hm, pa da, ne znam koliko ih ima, verujem da ih je malo, a ja sam na ava demo racunu i fng odradjuje posao. jeste da je spread ogroman za vreme vesti na recimo, GBP/USD, oko 8pipa
+,- 2pipa. ne znam kako je na real acc-u, da li podrzavaju news trading...probacu i na demo dukasu ali nisam optimista.

Van mreže urosh1

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 638
  • Karma: 29
    • Pogledaj profil
Odg: Trgovci na vesti paznja - odlicna aplikacija "FNG"
« Odgovor #3 poslato: 20.11.2013, 10:37:38 »
hm, pa da, ne znam koliko ih ima, verujem da ih je malo, a ja sam na ava demo racunu i fng odradjuje posao. jeste da je spread ogroman za vreme vesti na recimo, GBP/USD, oko 8pipa
+,- 2pipa. ne znam kako je na real acc-u, da li podrzavaju news trading...probacu i na demo dukasu ali nisam optimista.
Nemoj molim te o utisku sa demo računa, pogotovu na ovakvoj vrsti trgovine, kao što je news trade, to je nebo i zemlja bukvalno !
Jako teško će se naći broker za to. Tusar Fx kod koga je moguće raditi, ali opet je to protiv njihovih pravila, i vrlo je moguće da će vam posle nekoliko uspešnih trejdova blokirati račun, ali će vam dati da podignete sredstva sa zaradom naravno .
I to je samo moguće na računima sa varijabilnim spredom . On skače do 10-ak pipsa, ali treba tražiti brokere koji imaju ovakve razumne uslove, što je sada gotovo nemoguće pronaći .