Autor Tema: koristi li neko forex stars?  (Pročitano 24993 puta)

Van mreže dzon

  • Newbie+
  • *
  • Poruke: 49
  • Karma: 2
    • Pogledaj profil
koristi li neko forex stars?
« poslato: 23.04.2013, 14:04:58 »
koristi li neko ovo takmicenje i ako koristi kojeg brokera koristi,jel pojedini nisu aktivni,a ova sa podrske me ubi sa glupim odgovorima  :D
« Poslednja izmena: 28.04.2013, 23:53:30 FXModerator »

Van mreže xomep

  • Full Member
  • ***
  • Poruke: 173
  • Karma: 26
    • Pogledaj profil
Odg: koristi li neko fores sars?
« Odgovor #1 poslato: 24.04.2013, 22:56:13 »
koristi li neko ovo takmicenje i ako koristi kojeg brokera koristi,jel pojedini nisu aktivni,a ova sa podrske me ubi sa glupim odgovorima  :D

   o chemu ti to.... fores sars ???

Van mreže dzon

  • Newbie+
  • *
  • Poruke: 49
  • Karma: 2
    • Pogledaj profil
Odg: koristi li neko fores sars?
« Odgovor #2 poslato: 25.04.2013, 09:39:44 »
www.forexstars.com
o ovome govorim a potkrala mi se greska u naslovu :) pokuso sam da je ispravim al nisam uspio :)
« Poslednja izmena: 28.04.2013, 23:53:14 FXModerator »

Van mreže elite44

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 6219
  • Karma: 35
    • Pogledaj profil
Odg: koristi li neko fores sars?
« Odgovor #3 poslato: 25.04.2013, 10:30:09 »
www. forexstras.com
o ovome govorim a potkrala mi se greska u naslovu :) pokuso sam da je ispravim al nisam uspio :)
Tako je vec jasnije,samo mi taj stars nije nesto jasan,unazad mesec ipo dva naleteo sam na jednom sajtu na trgovce koji se zale na neisplacen novac i to od 300$ i i vise od 2000$ ,nisam isao na sajtu i ne znam o cemu se radi budite obazrivi kako je to reseno ne znam.Zapamtio sam ih po stars ili ti zvezda kao nas renomirani fudbalski tim koji je oduvek u bakkrotima,svi pametni od uprave i direktora ,a vazda bankrrot,ono od cega bi se pametan covek stideo oni se ponose i dalje nekom zvezdom SRAMOTA nijel sta mislite.Takvi su nam i politicari i direktori javnih preduzec uvek isto bankrot ,al se bore,spasavaju me od samih sebe, od prvog bankrota 1968 pa na vamo svakih od 12 do 15 gdn su bankrot onda su bili ponosni Jugosloveni ,a sada se nazivaju ponosnim Srbima ,kakvo li je zlo taj komunizam LAZU li LAZU gde im je kraj kako ih ugasiti.

Van mreže dzon

  • Newbie+
  • *
  • Poruke: 49
  • Karma: 2
    • Pogledaj profil
Odg: koristi li neko fores sars?
« Odgovor #4 poslato: 25.04.2013, 11:52:13 »
ja sam imao isplate od njih,i bili su das brzi.al sad su nesto radili pa su zeznuli sve,tacnije sa ovim brokerom kojeg sam ja koistio, ne mogu da kontrolisu,nadziru,pa ne mogu da se takmicim.al vidim da su provalili ovi drugi koji brokeri rade jel se svaki dan siri broj takmicara.podrsku pitam kojeg brokera da koristim ova cupi nesto pametuje da ona ne moze da da preporuku za brokera jel je to moj izbor :),kad joj kazem da moj izbor brokera ne radi,ona se izvini i kaze da rade na otklanjanju greske.smijesno,a nemam zivaca da se naglabam sa njom ...

Van mreže dzon

  • Newbie+
  • *
  • Poruke: 49
  • Karma: 2
    • Pogledaj profil
Odg: koristi li neko forex stars?
« Odgovor #5 poslato: 16.05.2014, 11:59:39 »
evo jedne slike za analizu , da vidimo dal je ovo moguce . radi se o sledecem ovi rezultati su kod brokera kod kojeg je spred na EURAUD 1,5-2 na ova vremena od trgovine treba dodat +2 za nase vrijeme .pa ako neko analizira nek se javne .po meni nije moguce nikako pogotovo sto mi je svaka trgovina od jednog minuta ,i graf pokazuje da je nemoguce .