Autor Tema: dzevad i ljutvo  (Pročitano 27660 puta)

Van mreže 2012

  • Poruke: 49
  • Karma: 1
    • Pogledaj profil
dzevad i ljutvo
« poslato: 02.03.2013, 23:47:00 »
ovaj dzevad me sasvim uzeo, uzeo mi kesu kao dace mi neki tecaj po 280 evra i onda ni traga ni glasa.

ocu da porucim, da ljudi ne nasjedaju na njega, samo uzima tecajeve i kesu a nista od toga.

sraam ga bilo dzevade.

Van mreže 2012

  • Poruke: 49
  • Karma: 1
    • Pogledaj profil
Odg: dzevad i ljutvo
« Odgovor #1 poslato: 02.03.2013, 23:48:57 »
ovaj dzevad me sasvim uzeo, uzeo mi kesu kao dace mi neki tecaj po 280 evra i onda ni traga ni glasa.

ocu da porucim, da ljudi ne nasjedaju na njega, samo uzima tecajeve i kesu a nista od toga.

sraam ga bilo dzevade.

i zaboravio nadodat ,, on uzeo meni pare i gosti se kod ljutve jede ribu na zaru i ramsteke, a ja nista neznam o forexu, nemere to tako dzavade sunce to tvoje, ocu ili ribu na zaru ili kesu nazad, i to ne vrecicu nego kesu pare, bre si lud padas ko kuca na kladji meni nista..

Van mreže zogicdz

  • Newbie+
  • *
  • Poruke: 11
  • Karma: 0
    • Pogledaj profil
Odg: dzevad i ljutvo
« Odgovor #2 poslato: 03.03.2013, 10:43:43 »
Da nije to ona ekipa Rale i kompanija koja je nudila kurs forexa za 280eur i na kraju propala?
Ili onaj dzevad sa balkanpips.com sto radi m5 m1 , opasan trejder

Van mreže FXModerator

  • Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 5720
  • Karma: 65
  • www.forexsrbija.rs
    • Pogledaj profil
    • Forex Srbija
Odg: dzevad i ljutvo
« Odgovor #3 poslato: 09.03.2013, 01:53:41 »
ovaj dzevad me sasvim uzeo, uzeo mi kesu kao dace mi neki tecaj po 280 evra i onda ni traga ni glasa.

ocu da porucim, da ljudi ne nasjedaju na njega, samo uzima tecajeve i kesu a nista od toga.

sraam ga bilo dzevade.

i zaboravio nadodat ,, on uzeo meni pare i gosti se kod ljutve jede ribu na zaru i ramsteke, a ja nista neznam o forexu, nemere to tako dzavade sunce to tvoje, ocu ili ribu na zaru ili kesu nazad, i to ne vrecicu nego kesu pare, bre si lud padas ko kuca na kladji meni nista..

Pošto očigledno ne čitaš privatne poruke, napisaću ti i ovde: forum ne služi pretnjama i pominjanju vrste hrane koju neko konzumira i koju neko želi da konzumira.

Ako je bilo bilo kakvih problema (a iz prethodnih postova možemo da naslutimo da ti je neko naplatio neku vrstu edukacije, a nije ispunio svoj deo dogovora) napiši konkretno ime i prezime i/ili sajt preko koga si došao do te usluge da se ubuduće svi posetioci našeg foruma klone njih i nastave da istražuju tamo da treba.

Hvala na razumevanju!

Do tada, ljudi, čitajte i oslonite se na našu besplatnu edukaciju, mnogo će da vam pomogne.

Van mreže Vojvoda

  • Full Member
  • ***
  • Poruke: 124
  • Karma: 4
  • https://twitter.com/Forex_Matador
    • Pogledaj profil
Odg: dzevad i ljutvo
« Odgovor #4 poslato: 17.04.2013, 15:51:36 »
Dževade sram te bilo!
 Vrati čoveku pare, kesu ili mu daj ribu!  ;)
A i Ljutvu neka je sramota, profitira na tudjoj nesreći
In this business, if you’re good, you’re right six times out of ten. You’re never going to be right nine times out of ten  -   Peter Lynch

Van mreže 2012

  • Poruke: 49
  • Karma: 1
    • Pogledaj profil
Odg: dzevad i ljutvo
« Odgovor #5 poslato: 16.07.2013, 01:18:22 »
Evo zadnje .. covek znaci meni pominje unicef... kako sam ja dao kes za edukaciju i to sve ide unicefu...

i de sam ja u tome svemu.. on sedne kod ljutve sa mojim kesom uzme sniclu... itd a sigurno i neki ramstek je seo,, a meni ko fol ide kesa u unicef..

ja kopam na njivi po cele, dane,,, dodjem da naucim nesto i ljudi tako se ponasaju,, ovo mora nekim organima da se prijavi, nema druge,, ovako vise neide samo natezanje,,, po par meseci,,, nije meniza te evre.... moje svinje su to sve odradile.. nego de bre reci kako stvari stoje jel triba u unicef neka kesa ili netreba nije problem... al ne na ovakav nacin..

ako ocemo u evropu ko hr ovo nesme da se dogadja, vise, ako necemo u evropu nek se i dogadja,, al moje svinje onda nece da financiraju ovakve stvari.. i tacka..

lep pozdrav...

ps ako je za unicef iso kes ispricavam se na teskim recima.. nek je,,, valjda ce i neki kambođanina da nasim poljima ore jednog dana.. nije ni njima lako...

Van mreže xomep

  • Full Member
  • ***
  • Poruke: 173
  • Karma: 26
    • Pogledaj profil
Odg: dzevad i ljutvo
« Odgovor #6 poslato: 16.07.2013, 09:52:13 »
  o chemu ti  prichash???? kakve veye ima  bilo shta d toga sa  foreksom i ovim  sajtom???

skoncentrishi  se na uchenje i vezhbanje i svoje pare sam ulazhi i videcesh da ce ti se isplatiti  :)