Autor Tema: Forex Robot MK  (Pročitano 28881 puta)

Van mreže angerfist

  • Jr. Member
  • **
  • Poruke: 52
  • Karma: 13
    • Pogledaj profil
Forex Robot MK
« poslato: 11.12.2012, 18:44:33 »
Danas sam slucajno naisao na seminar koji ce se odrzati 16-og decembra na Novom Beogradu.Prezentacija nekog makendonskog forex robota  " koji ima sistem koji dobija minimum 3000$ mesecno".Ne znam da li se neko susretao sa ovim robotom do sada.Ja sam poprilicno novi u ovom,pa idem cisto da vidim o cemu je rec.Iako u sustini nema tu mnogo sta ni da se vidi. Kako oni kazu: "svi prisutni ce dobiti kod sa kim ce moci da se ukluce u nas kompjuter I videti kako radimo 24 sata dnevno kako bi se uverili u nasu efikasnost".Pa eto...Ako neko vec postoji negde ova tema,onda nek je admin izbrise. A za vise informacija,kao i  za rezervaciju mesta tu je sajt http://www.filipancev.com/ ..

Van mreže FXModerator

  • Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 5720
  • Karma: 65
  • www.forexsrbija.rs
    • Pogledaj profil
    • Forex Srbija
Odg: Forex Robot MK
« Odgovor #1 poslato: 11.12.2012, 23:21:20 »
Iako se ova reklama iz aviona vidi, ipak nećemo da je obrišemo...

3.000$ za mesec dana? OK... Sa kojim ulaganjem? Ako je 100.000$, to je 3%, to je OK. Ako je sa 1.000$, to je 200%, to je više nego savršeno...

Ali: nema 'leba bez motike! Znam da su posetioci ovog foruma više nego dovoljno informisani i načitani da ne nasedaju na ovakve propagandne poruke. Zato i ostavljamo ovaj post kako bi i novi članovi videli na šta sve mogu da naiđu krstareći netom, a da ne budu lakoverni.

Svako je kovač svoje sreće!

Van mreže angerfist

  • Jr. Member
  • **
  • Poruke: 52
  • Karma: 13
    • Pogledaj profil
Odg: Forex Robot MK
« Odgovor #2 poslato: 12.12.2012, 01:36:37 »
Izvesni kreator robota mi je odgovorio da je ulog od 1000 e u pitanju.Ali u ovoj prici,barem sto se tice mene,nisu ni bitne cifre.Vec sam seminar i sta on ima da ponudi.Devojka sa reklamnog spota je bas zgodna,tako  da u sustini nema sta da se izgubi. :P  ;D

Van mreže NenadPavlov

  • Sr. Member
  • ****
  • Poruke: 393
  • Karma: 43
    • Pogledaj profil
Odg: Forex Robot MK
« Odgovor #3 poslato: 12.12.2012, 08:33:56 »
"Za svakoga ponešto, za nekoga sve"
"The best indicator for ANYTHING is between your ears."

Van mreže ticmiFX

  • Sr. Member
  • ****
  • Poruke: 281
  • Karma: 22
  • forex fight, forex fight revenge, forexballl
    • Pogledaj profil
Odg: Forex Robot MK
« Odgovor #4 poslato: 12.12.2012, 15:26:25 »
Danas sam slucajno naisao na seminar koji ce se odrzati 16-og decembra na Novom Beogradu.Prezentacija nekog makendonskog forex robota  " koji ima sistem koji dobija minimum 3000$ mesecno".Ne znam da li se neko susretao sa ovim robotom do sada.Ja sam poprilicno novi u ovom,pa idem cisto da vidim o cemu je rec.Iako u sustini nema tu mnogo sta ni da se vidi. Kako oni kazu: "svi prisutni ce dobiti kod sa kim ce moci da se ukluce u nas kompjuter I videti kako radimo 24 sata dnevno kako bi se uverili u nasu efikasnost".Pa eto...Ako neko vec postoji negde ova tema,onda nek je admin izbrise. A za vise informacija,kao i  za rezervaciju mesta tu je sajt http://www.filipancev.com/ ..
Kupicu robota, kupicu robota i postacu bogat, BOZE hvala ti sto postoje ovako dobri ljudi pa nam nude uspeh ;) ;) ;)
KUM, pobednik

Van mreže elite44

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 6219
  • Karma: 35
    • Pogledaj profil
Odg: Forex Robot MK
« Odgovor #5 poslato: 12.12.2012, 15:34:20 »
Izvesni kreator robota mi je odgovorio da je ulog od 1000 e u pitanju.Ali u ovoj prici,barem sto se tice mene,nisu ni bitne cifre.Vec sam seminar i sta on ima da ponudi.Devojka sa reklamnog spota je bas zgodna,tako  da u sustini nema sta da se izgubi. :P  ;D
Ako je ulaganje 1000e u.a zarada 3000e,u jednoj varijanti je jako rizican,a u drugoj malo verovatan,naime ako je otvaranje 1 loto znaci mesecno oko 4500 pipsa dobro ali rizicno,a sa druge strane ako je 0,10 lota otvaranje pozicije onda oko 45000 pipsa mesecno TP malo je neverovatno nema sta.

Van mreže ticmiFX

  • Sr. Member
  • ****
  • Poruke: 281
  • Karma: 22
  • forex fight, forex fight revenge, forexballl
    • Pogledaj profil
Odg: Forex Robot MK
« Odgovor #6 poslato: 12.12.2012, 15:42:29 »
Izvesni kreator robota mi je odgovorio da je ulog od 1000 e u pitanju.Ali u ovoj prici,barem sto se tice mene,nisu ni bitne cifre.Vec sam seminar i sta on ima da ponudi.Devojka sa reklamnog spota je bas zgodna,tako  da u sustini nema sta da se izgubi. :P  ;D
Ako je ulaganje 1000e u.a zarada 3000e,u jednoj varijanti je jako rizican,a u drugoj malo verovatan,naime ako je otvaranje 1 loto znaci mesecno oko 4500 pipsa dobro ali rizicno,a sa druge strane ako je 0,10 lota otvaranje pozicije onda oko 45000 pipsa mesecno TP malo je neverovatno nema sta.
Mora da moze cim gazda Jezda kaze :)
KUM, pobednik

Van mreže ticmiFX

  • Sr. Member
  • ****
  • Poruke: 281
  • Karma: 22
  • forex fight, forex fight revenge, forexballl
    • Pogledaj profil
Odg: Forex Robot MK
« Odgovor #7 poslato: 12.12.2012, 15:47:12 »
ulog 1000, poluga 500, 4 lota pozicija, 100 pipsa mesecno i robot daje vise od obecanog :'( :'( :'(
KUM, pobednik

Van mreže Panzer

  • Sr. Member
  • ****
  • Poruke: 411
  • Karma: 48
    • Pogledaj profil
Odg: Forex Robot MK
« Odgovor #8 poslato: 12.12.2012, 23:35:11 »
Ne mogu da nadjem njihov prvi video snimak na youtube, marketinska tiha jeza. Spustene roletne , luster iz socijalisticke ere, momak stoji ispred tv i objasnjava o najboljem ea ikada, a u pored njega na kaucu sedi decko u prati i kucka na laptopu kao da hakuje ceo forex   ::) .
Mada vidim da su sada ukapirali foru, stavis zgodnu devojku da prica o proizvodu, realno moze da ti proda klima uredjaj u decembru, jer i ne slusas sta prica  :D Pretpostavljam da je jedan od onih robota 5 pipsa tp, 20 30 sl , i lot koliko god margina izdrzi :)

Van mreže angerfist

  • Jr. Member
  • **
  • Poruke: 52
  • Karma: 13
    • Pogledaj profil
Odg: Forex Robot MK
« Odgovor #9 poslato: 13.12.2012, 04:16:33 »
Cudno je kako nisi mogao da nadjes video snimak a toliki si znalac :P :P http://www.youtube.com/watch?v=FgkWxJDbVf0

Van mreže Panzer

  • Sr. Member
  • ****
  • Poruke: 411
  • Karma: 48
    • Pogledaj profil
Odg: Forex Robot MK
« Odgovor #10 poslato: 13.12.2012, 09:36:07 »
Cudno je kako nisi mogao da nadjes video snimak a toliki si znalac :P :P http://www.youtube.com/watch?v=FgkWxJDbVf0
To majstore........ 8)

Van mreže zivdus

  • Newbie+
  • *
  • Poruke: 47
  • Karma: 3
    • Pogledaj profil
Odg: Forex Robot MK
« Odgovor #11 poslato: 13.12.2012, 21:53:11 »
Danas sam slucajno naisao na seminar koji ce se odrzati 16-og decembra na Novom Beogradu.Prezentacija nekog makendonskog forex robota  " koji ima sistem koji dobija minimum 3000$ mesecno".Ne znam da li se neko susretao sa ovim robotom do sada.Ja sam poprilicno novi u ovom,pa idem cisto da vidim o cemu je rec.Iako u sustini nema tu mnogo sta ni da se vidi. Kako oni kazu: "svi prisutni ce dobiti kod sa kim ce moci da se ukluce u nas kompjuter I videti kako radimo 24 sata dnevno kako bi se uverili u nasu efikasnost".Pa eto...Ako neko vec postoji negde ova tema,onda nek je admin izbrise. A za vise informacija,kao i  za rezervaciju mesta tu je sajt http://www.filipancev.com/ ..

Nadam se da ces nas obavestiti sta nam nudu Filip.
.
Pozdrav

Van mreže angerfist

  • Jr. Member
  • **
  • Poruke: 52
  • Karma: 13
    • Pogledaj profil
Odg: Forex Robot MK
« Odgovor #12 poslato: 19.12.2012, 00:44:24 »
Nazalost bio sam sprecen da prisustvujem seminaru.Mada redovno dobijam mailove od gospodina Filipa,gde poziva na live pracenje robota.Pa ako je neko zainteresovan,neka gleda.Ja  nisam ulazio.Iritiraju me cifre u naslovu poruke,tipa "proslog meseca zaradjeno je 37348$" , "prosle nedelje ostvaren je profit 74323 $ " i t d ...Tu je neki link,ja nisam ulazio tako da ne znam gde moze da odvede i to.Vidim da je registracija za webinar.Takodje,nisam siguran ni da li istice ovaj link.Da li se svaki dan menja link ka live pracenju i t d.Tako da ako je neko bas zainteresovan,ja svakodnevno dobijam mailove,tako da mogu proslediti link. Ispod je poruka koju mi je cenjeni gospodin poslao.

"Postovani,
Ako zelite danas u zivo da gledate kako radi sistemot mozete preko sledeceg linka :
Please register for Kod Za live Racun on Dec 18, 2012 9:00 AM CET at:
https://attendee.gotowebinar.com/register/503488711680221696
After registering, you will receive a confirmation email containing information about joining the webinar.
Brought to you by GoToWebinar(r)
Webinars Made Easy(r)
 To ce vas povezati u nas kompjuter i moci cete da vidite kako to izgleda u realnom vremenu.
Za sva pitanja i dodatne informacije mozete slobodno da odgovorite na ovaj email.
Pozdrav,
Filip."
« Poslednja izmena: 19.12.2012, 07:23:03 FXModerator »