Autor Tema: Interaktivni pod forum  (Pročitano 28258 puta)

Van mreže 2012

  • Poruke: 49
  • Karma: 1
    • Pogledaj profil
Interaktivni pod forum
« poslato: 15.02.2012, 20:49:02 »
Pozdrav,
 eto zanima me dali bi mogli dodat na forumu negdje neki podforum za interaktivno druzenje, kao sto ima FF ili nesto slicno, cisto da imamo neko mjesto za dnevno druzenje, ljudi koji trguju od 8 ujutro pa na dalje, da imamo jedno mjesto za komunikaciju itd. Mene bi samo zanimalo za EUR-USD par, a mozda bi i drugi htjeli za neke druge parove.Imaju oni pod forumi za analize, ali to nije to, ovako bi se vise ljudi druzilo kroz dnevno trgovanje i oni sa iskustvom i bez.


Hvala unaprijed na odg.

Ps. ako je pitanje krivo ili slicno nesto ima, mozete izbrisat temu, ili posaljite odg na poruku.

Pozdrav.

Van mreže FXModerator

  • Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 5720
  • Karma: 65
  • www.forexsrbija.rs
    • Pogledaj profil
    • Forex Srbija
Odg: Interaktivni pod forum
« Odgovor #1 poslato: 16.02.2012, 11:25:57 »
Pozdrav,
 eto zanima me dali bi mogli dodat na forumu negdje neki podforum za interaktivno druzenje, kao sto ima FF ili nesto slicno, cisto da imamo neko mjesto za dnevno druzenje, ljudi koji trguju od 8 ujutro pa na dalje, da imamo jedno mjesto za komunikaciju itd. Mene bi samo zanimalo za EUR-USD par, a mozda bi i drugi htjeli za neke druge parove.Imaju oni pod forumi za analize, ali to nije to, ovako bi se vise ljudi druzilo kroz dnevno trgovanje i oni sa iskustvom i bez.


Hvala unaprijed na odg.

Ps. ako je pitanje krivo ili slicno nesto ima, mozete izbrisat temu, ili posaljite odg na poruku.

Pozdrav.

Pre svega pozdrav i dobro došao!
Hvala na predlogu, zasada upravo na tim analizama i signalima mogu da se postavaljaju saveti i mišljenja za trgovanja. Bacićemo se na razmišljanje da napravimo posebnu "sobu" ali sa striktnim pravilima, da ne bi bilo baš kao na FF da pišu sve i svašta i da lupaju predviđanja, nego da mora bar nekom rečenicom ili slikom da se obrazloži... Radi se na još mnogo toga na sajtu pa ne stižemo na sve baš odmah da odgovorimo, ali tu smo... :)

Van mreže 2012

  • Poruke: 49
  • Karma: 1
    • Pogledaj profil
Odg: Interaktivni pod forum
« Odgovor #2 poslato: 16.02.2012, 21:37:41 »
Odlicno, hvala na odg..


Van mreže Vojvoda

  • Full Member
  • ***
  • Poruke: 124
  • Karma: 4
  • https://twitter.com/Forex_Matador
    • Pogledaj profil
Odg: Interaktivni pod forum
« Odgovor #3 poslato: 17.02.2012, 13:17:27 »
Pozdrav 2012
Ja radim isto samo sa EURUSD.
Predložem da napravimo zatvorenu grupu na FB vezanu za stranicu Forex Srbije tamo i da dok ne stigne ovo što je u pripremi ovde trejderi u toj grupi razmenjuju mišljenja i podatke.
In this business, if you’re good, you’re right six times out of ten. You’re never going to be right nine times out of ten  -   Peter Lynch

Van mreže aleksandarmfx

  • Sr. Member
  • ****
  • Poruke: 365
  • Karma: 7
    • Pogledaj profil
Odg: Interaktivni pod forum
« Odgovor #4 poslato: 17.02.2012, 13:32:56 »
vec smo napravili privremenu grupu na skajpu
ima nas 5 sa foruma
uglavnom eurusd
posaljite private message sa skajp kontaktom meni ako zelite u grupu
Momentum counts.

Van mreže led_bob

  • Full Member
  • ***
  • Poruke: 137
  • Karma: 3
    • Pogledaj profil
Odg: Interaktivni pod forum
« Odgovor #5 poslato: 17.02.2012, 18:43:49 »
Danas je grupa odlično radila, sve 5-ce

Van mreže aleksandarmfx

  • Sr. Member
  • ****
  • Poruke: 365
  • Karma: 7
    • Pogledaj profil
Odg: Interaktivni pod forum
« Odgovor #6 poslato: 17.02.2012, 19:56:08 »
hvala hvala trudimo, se polako kad se otvori ovde na forumu bice mnogo kvalitetnije :)
Momentum counts.

Van mreže 2012

  • Poruke: 49
  • Karma: 1
    • Pogledaj profil
Odg: Interaktivni pod forum
« Odgovor #7 poslato: 21.02.2012, 21:00:40 »
hvala hvala trudimo, se polako kad se otvori ovde na forumu bice mnogo kvalitetnije :)

imas pm.

Ovo je odlicno sto se takve grupe tice. Nadam se da ce se takvo nesto ovdje i na forumu moc ugradit.

pozdrav..

Van mreže aleksandarmfx

  • Sr. Member
  • ****
  • Poruke: 365
  • Karma: 7
    • Pogledaj profil
Odg: Interaktivni pod forum
« Odgovor #8 poslato: 08.04.2012, 19:24:56 »
vec nas ima 15 u grupi radimo svaki dan
ko zeli neka posalje meni privatnu poruku

a kada se na forumu napravi taj odeok onda cemo se prebaciti ovde jer smo se odavde i skupili
Momentum counts.