Autor Tema: Održavanje tuđih računa  (Pročitano 106487 puta)

Van mreže zilebugi71

  • Poruke: 13
  • Karma: 3
    • Pogledaj profil
Odg: Održavanje tuđih računa
« Odgovor #210 poslato: 21.12.2012, 19:48:01 »
Elite44, to sve nisam ni ja znao dok nisam licno doziveo. Postojale su neke druge price, ali to su bile lazi. Da sam znao, kao sto sada znam, ne bih cak ni u snu razmisljao da na takav nacin ulozim novac. I u pravu si da je trebalo kontaktirati brokera, ali cik da se covek seti, kada vidis da u jednom minutu ode racun za 1500 USD u minus. Posle zahteva da prestanu sa takvim nacinom vodjenja racuna, oni salju mail da je kriv FXPrimus i ladnije od leda nastavljaju da trguju. Kao naci ce nacin da se izbore sa brokerom i vrate sredstva. Jos par takvih trgovina sledeceg dana i sve je bilo gotovo. Kada u toku jednog minuta izgubis skoro pola racuna, odnosno u tri cetiri trgovine prakticno ceo racun, cik da se setis da zoves brokera i pises mailove, vec obracas se onom ko ti vodi racun. A sada bih sigurno postupio tako, ali nece vise imati potrebe za slicnim reakcijama, jer mi u zivotu vise nece pasti na pamet da uradim nesto slicno. Mogu samo da upozorim druge kada se Vemini ljudi ponovo pojave sa zeljom da se kockaju tudjim parama.

Van mreže Panzer

  • Sr. Member
  • ****
  • Poruke: 411
  • Karma: 48
    • Pogledaj profil
Odg: Održavanje tuđih računa
« Odgovor #211 poslato: 21.12.2012, 20:24:55 »
Zbog ovakvih stvari ova industrija dodje na los glas. A ne mora biti tako.
Trebao bi Jasam da se pojavi i da rastumaci situaciju i iz njegovog ugla, jer je bio najglasniji u svemu ovome.

Van mreže Panzer

  • Sr. Member
  • ****
  • Poruke: 411
  • Karma: 48
    • Pogledaj profil
Odg: Održavanje tuđih računa
« Odgovor #212 poslato: 21.12.2012, 20:29:57 »
PA ako cemo iskreno nema ni verma, rasturaju fx primus na cent racunu ili na demo racunu , zato verifikacija nije ni uradjena.  8)

Tamo nema cent računa ako nisi znao, to je ECN broker a oni nemaju cent, da li je demo ili nije meni nije bitno jel su trejdovi identični i kod mene na live a i da je demo udostojili su se pa su ga postavili evo što i ovi ne postave demo pa nam pokažu ako su u plusu, tamo nema štimanja možete pričati šta hoćete ali onaj ko izbjegava tamo postaviti znači da nema šta da postavi i da laže za svoj uspjeh. Još nešto Vema sada nudi za sve klijente Demo PAMM ko ne želi da reskira pravi novac može odma da otvori Demo PAMM i prikači se pa gleda šta i kako, onda uloži minimalni iznos od 1000$ pa ako mu ista bude sumnjivo i različito odma blokira rad i povuče lovu. Neznam zašto većina naših ljudi to jest 99% vas ne želi da prihvati nečiji uspjeh ako je sa naših prostora, slađe im tuđe g***o nego domaća čokolada. U pisanju i izjavama se uvijek prepozna sarkazam, mržnja i pakost. Kako god niko osim Veme nema ništa postavljeno kod nezavisnog provajdera kao što je http://www.myfxbook.com/members/VemaInvest/wwwvema-investcom-fxprimus/305831   ili neki drugi provajder, dovoljni su oni iz Beograda što kažu nećemo da postavljamo uživo ali mi to napišemo na našem sajtu pa nam vjeruj, ja kažem dajte statement i ja ću uložiti od 10 000$ pa na više ako bude dobro a oni kažu dođi kod nas u kancelariju da te ubedimo :):):):):):):):):)
Evo ja još jednom kažem ko god ima dobre rezultate kao Vema i ima statement preko http://www.myfxbook.com/members/VemaInvest/wwwvema-investcom-fxprimus/305831    neka me kontaktira i odma može očekivati investiciju od 10 000$ za početak ali molim da me š***i ne kontaktiraju sa nekim prepravljanim statementima.

nadam se da jos nudis ovo 8)

Van mreže Panzer

  • Sr. Member
  • ****
  • Poruke: 411
  • Karma: 48
    • Pogledaj profil
Odg: Održavanje tuđih računa
« Odgovor #213 poslato: 12.02.2013, 12:39:08 »
Informacija sa jednog slovenackog foruma vezana za Vema:

Vemu drzi grupa prevaranata na celu sa Velimirom Mandicem,tu su jos Slavisa Stokic,Sinisa Brkic,Dejan Jursa...izgubili su sve račune koje su vodili. Nisu se drzali strategije koje su bili obecali,takoder nije postojao ni stop loss,iako su bili tvrdili da ga imaju. Sada se vise ne javljaju po forumima,ali ne sumnjam da ce uskoro krenuti neka nova "vema",sa jednim jedinim ciljem,navuci sto vise naivnih ulagaca,ispricati im lijepu pricu,pa ako se slucajno zalomi da ostvare neke profit super, a ako ne lako ce se ponovno okriviti broker,kao sto su bili okrivili fxprimus.

http://www.forex.mojforum.si/forex-about702-0-asc-15.html

Van mreže Daniel83

  • Newbie+
  • *
  • Poruke: 1
  • Karma: 0
    • Pogledaj profil
Odg: Održavanje tuđih računa
« Odgovor #214 poslato: 18.08.2013, 11:23:34 »
Potreban ozbiljan trejder, sa dobrim rezultatima radi saradnje. Svi zainteresovani neka se jave na PP.
Pozz

Van mreže elite44

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 6219
  • Karma: 35
    • Pogledaj profil
Odg: Održavanje tuđih računa
« Odgovor #215 poslato: 10.03.2014, 09:18:50 »
Ovo vredi osveziti,kada su se pojavili moje karme su padale,to se i sada desava ,pazite se ovakvih stvari ,cudnih strucnjaka ima na ovom forumu,mnogi su se opekli

Van mreže Panzer

  • Sr. Member
  • ****
  • Poruke: 411
  • Karma: 48
    • Pogledaj profil
Odg: Održavanje tuđih računa
« Odgovor #216 poslato: 10.03.2014, 20:25:20 »
Ovo vredi osveziti,kada su se pojavili moje karme su padale,to se i sada desava ,pazite se ovakvih stvari ,cudnih strucnjaka ima na ovom forumu,mnogi su se opekli

Da se cuvamo padanja karme ?

Van mreže elite44

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 6219
  • Karma: 35
    • Pogledaj profil
Odg: Održavanje tuđih računa
« Odgovor #217 poslato: 11.03.2014, 19:00:18 »
Ovo vredi osveziti,kada su se pojavili moje karme su padale,to se i sada desava ,pazite se ovakvih stvari ,cudnih strucnjaka ima na ovom forumu,mnogi su se opekli

Da se cuvamo padanja karme ?
Padanje mojih karmi je samo signal,da mesetari stupaju na scenu,pa vise od 1500 clanova na forumu masa je to na jednom mestu,tu bi se moglo pomalo na obrazovanju i zaraditi,al to su sitnice o kojima ne vredi pisati,spremni su sve uraditi za edukaciju,o investicionom racunu ce malo kasnije biti reci,treba se steci  prvo poverenje.

Van mreže Panzer

  • Sr. Member
  • ****
  • Poruke: 411
  • Karma: 48
    • Pogledaj profil
Odg: Održavanje tuđih računa
« Odgovor #218 poslato: 11.03.2014, 22:20:57 »
Ne daj se elite, forumaši su za tebe.




Van mreže aleksandarmfx

  • Sr. Member
  • ****
  • Poruke: 365
  • Karma: 7
    • Pogledaj profil
Odg: Održavanje tuđih računa
« Odgovor #219 poslato: 25.01.2015, 18:43:01 »
zainteresovani za ulaganje u forex i vodjene racuna neka se jave na asv1mfx@gmail.com
Momentum counts.

Van mreže aleksandarmfx

  • Sr. Member
  • ****
  • Poruke: 365
  • Karma: 7
    • Pogledaj profil
Odg: Održavanje tuđih računa
« Odgovor #220 poslato: 26.01.2015, 17:42:20 »
a radi bolje komunikacije moj skajp je aleksandarmfx
Momentum counts.