Autor Tema: Forex (Za i Protiv)  (Pročitano 32391 puta)

Van mreže ticmiFX

  • Sr. Member
  • ****
  • Poruke: 281
  • Karma: 22
  • forex fight, forex fight revenge, forexballl
    • Pogledaj profil
Odg: Forex (Za i Protiv)
« Odgovor #15 poslato: 23.12.2011, 15:02:42 »
Lep grafikon, uočava se bear trend koji traje mada pitanje je koliko, možda sad ući u buy?  ??? ;D
Doslo je do laznog probijanja, i sada je kreno buy ;)
KUM, pobednik

Van mreže aleksandarmfx

  • Sr. Member
  • ****
  • Poruke: 365
  • Karma: 7
    • Pogledaj profil
Odg: Forex (Za i Protiv)
« Odgovor #16 poslato: 23.12.2011, 17:51:26 »
Kao pocetnik mogu reci samo da je pohlepa glavni problem, barem u mom slucaju i da je forex kocka samo kada to sami zelimo. Sto se tice samog pitanja da li je ili nije forex kocka, odgovor se moze naci na samom sajtu koji je edukativno jako kvalitetan i hvala FxS timu i svima koji su doprineli stvaranju istog.
Eh, nalete na ovo sto vidite, live racun je u pitanju, i ovo se zove kocka a ne forex ili ti poslovi sa finansijskim derivatima.Zasto je ovo kocka? Zato sto sam ja to tako napravio, na moju veliku zalost, ali svaka skola se placa tako da idemo dalje to je proslost. Zasto ovo pisem? Pa da pocetnici ne bi ponavljali istu gresku, da ne mislite da ako je na demo racunu pitaj Boga zasto doslo do velike zarade preko noci, a ni krivi ni duzni sami ne znate zasto je neka pozicija ostala otvorena bez SL ali napravila dobar iznos eurica, dolarica i ostalih - ca. Preporucio bih svima da pre nego sto forex nazovu kockanje, popricaju sami sa sobom i priznaju sebi svoj problem. Ono sto bih savetovao svim novim i buducim clanovima a to je da lepo prelistaju sajt od edukacije preko postova FXModeratora, SuperFX, urosh1, Majk Korleone, aleksandarmfx, elite44, davidsp, Beng, gaxx-u i ostalih dobrih ljudima koji su doprineli stvarnju ovog sajta i pruzili odgovore na sva postavljena pitanja. I na kraju posta mi koji smo alavi na pare pamet u glavu i oslusnimo savete. Hvala svima na nesebicnoj pomoci


uporedite grafikon statementa i grafikon valutnog para koji ste najvise trgovali. mozda postoji neka korelacija.
u svakom slucaju isto kao sto moze da se analizira par moze i grafikon profita. probajte da izvucete neke zakljucke...
Momentum counts.

Van mreže ticmiFX

  • Sr. Member
  • ****
  • Poruke: 281
  • Karma: 22
  • forex fight, forex fight revenge, forexballl
    • Pogledaj profil
Odg: Forex (Za i Protiv)
« Odgovor #17 poslato: 23.12.2011, 18:05:21 »
 :)
« Poslednja izmena: 10.03.2012, 10:25:01 ticmiFX »
KUM, pobednik

Van mreže Mitros

  • Poruke: 10
  • Karma: 0
    • Pogledaj profil
Odg: Forex (Za i Protiv)
« Odgovor #18 poslato: 14.08.2013, 17:54:01 »
Zanima me dali neko ali iz licnog iskustva moze da mi kaze koji pocetni kapital predstavlja najbolju osnovu za zapocinjanje ... samo vas molim bez preterivanja 100 000 itd