Autor Tema: CURRENSEE  (Pročitano 3640 puta)

Van mreže SuperFX

  • Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 2575
  • Karma: 41
    • Pogledaj profil
CURRENSEE
« poslato: 07.07.2011, 12:36:20 »
Izuzetan sajt za lidere i investitore.

www.currensee.com

Svako od Vas ko pravi lepe mesečne profite u procentima, moža da se dokaže pred celim svetom.
Ukratko. Ako hoćete da budete lider morate na real acc. da ostvarujete minimum tri meseca zapažene rezultate (profite), da bi Vas predstavnici ovog sajta uneli u njihovu tabelu praćenja rezultata.
Što ste više meseci prisutni sa odgovarajućim profitima stime vam raste popularnost i investitori počinju da Vas prate. Na taj način vi praktično počinjete da menadžirate račune drugim osobama (investitorima) u procentu 20%  lideru (trejderu koji radi račun) i 80% investitoru (koji kopira Vaš račun).
Menadžiranje se sprovodi kroz automatizovani sistem od strane vlasnika sajta kroz kopiranje vaših trenutnih ulazaka na kopiranje (otvaranje pozicija) na račun investitora.
Važno je i napomenuti da currensee poseduje sve moguće licence za ovaj vid menadžiranja računa.

Sve u svemu, nisu vam potrebne ogromne pare kako bi zarađivali na forex-u, ako ste dobri možete u relativno kratkom periodu da menadžirate i na stotine hiljada dolara.

Van mreže SuperFX

  • Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 2575
  • Karma: 41
    • Pogledaj profil
Odg: CURRENSEE
« Odgovor #1 poslato: 07.07.2011, 13:11:59 »
Dopisujem  se  na facebook-u sa nekim momkom oko forexa(kaze ima 32 god ) i on tvrdi da na forexu zaradjuje 4000$ dnevno...jel to realno i moguce???

Upravo sam zbog ovih stvari i stavio ovaj sajt. Prvi bi kopirao takvog trejdera !  ;)

Van mreže Mauro Beograd

  • Jr. Member
  • **
  • Poruke: 68
  • Karma: 6
  • Svet Voli Pobednike
    • Pogledaj profil
Odg: CURRENSEE
« Odgovor #2 poslato: 25.07.2011, 18:20:29 »
Jel ima tebe na tom sajtu?
"Samo su dva tipa ljudi na ovom svetu – dobri i loši. Dobri bolje spavaju, ali čini se da loši više uživaju u satima kad su budni.

(Woody Allen)"

Van mreže SuperFX

  • Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 2575
  • Karma: 41
    • Pogledaj profil
Odg: CURRENSEE
« Odgovor #3 poslato: 26.07.2011, 00:52:01 »
Jel ima tebe na tom sajtu?

Nema me, ja radim sa svojim novcima.  ;)

Van mreže Mauro Beograd

  • Jr. Member
  • **
  • Poruke: 68
  • Karma: 6
  • Svet Voli Pobednike
    • Pogledaj profil
Odg: CURRENSEE
« Odgovor #4 poslato: 26.07.2011, 13:46:22 »
koliko sam shvatio,ako mi je zarada u velikom plusu,to ce privuci investitore jer i oni hoce da budu u velikom plusu (recimo :) ) tako da cu trgovati i sa svojim i njihovim novcima..od onoga sto njima zaradim uzimam  procenat..jel sam u pravu???

Video sam na sajtu da pojedinci(ili grupe) zaradjuju i preko 300% godisnje i zgranuo sam se bas!!!
"Samo su dva tipa ljudi na ovom svetu – dobri i loši. Dobri bolje spavaju, ali čini se da loši više uživaju u satima kad su budni.

(Woody Allen)"

Van mreže Majk Korleone

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 578
  • Karma: 30
    • Pogledaj profil
Odg: CURRENSEE
« Odgovor #5 poslato: 26.07.2011, 14:52:59 »
koliko sam shvatio,ako mi je zarada u velikom plusu,to ce privuci investitore jer i oni hoce da budu u velikom plusu (recimo :) ) tako da cu trgovati i sa svojim i njihovim novcima..od onoga sto njima zaradim uzimam  procenat..jel sam u pravu???

Video sam na sajtu da pojedinci(ili grupe) zaradjuju i preko 300% godisnje i zgranuo sam se bas!!!

Da dobro si shvatio. Što ti je bolja zarada i manji rizik pri trgovanju to se bolje kotiraš tj. veći ti je indeks TAI i imaš veće šanse da budeš na vrhu leaderboarda a to vodi do toga da imaš šanse da te više ljudi sledi u tvom trejdovanju. A što te više ljudi sledi i ako ostvaruješ profit , od svakog ko te sledi dobijaš 15 posto :)  njegovog profita.
Nisam još probao, ali tako piše u pravilima :)

Van mreže SuperFX

  • Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 2575
  • Karma: 41
    • Pogledaj profil
Odg: CURRENSEE
« Odgovor #6 poslato: 30.11.2011, 12:14:11 »
Izuzetan sajt za lidere i investitore.

www.currensee.com

Svako od Vas ko pravi lepe mesečne profite u procentima, moža da se dokaže pred celim svetom.
Ukratko. Ako hoćete da budete lider morate na real acc. da ostvarujete minimum tri meseca zapažene rezultate (profite), da bi Vas predstavnici ovog sajta uneli u njihovu tabelu praćenja rezultata.
Što ste više meseci prisutni sa odgovarajućim profitima stime vam raste popularnost i investitori počinju da Vas prate. Na taj način vi praktično počinjete da menadžirate račune drugim osobama (investitorima) u procentu 20%  lideru (trejderu koji radi račun) i 80% investitoru (koji kopira Vaš račun).
Menadžiranje se sprovodi kroz automatizovani sistem od strane vlasnika sajta kroz kopiranje vaših trenutnih ulazaka na kopiranje (otvaranje pozicija) na račun investitora.
Važno je i napomenuti da currensee poseduje sve moguće licence za ovaj vid menadžiranja računa.

Sve u svemu, nisu vam potrebne ogromne pare kako bi zarađivali na forex-u, ako ste dobri možete u relativno kratkom periodu da menadžirate i na stotine hiljada dolara.

Ja cu uloziti 50 000 evra odmah, a u roku mesec dana cu imati investiciju od milion evra!!! Ako neko hoce da vodi racune, ali prvo da vidim statement od godinu dana sa minimalnim mesecnim plusom od 10%, sve ostalo me ne ZANIMA!!! SAMO STATEMENT OD GODINU DANA U PLUSU!
Kao sto si napisao, necu ni ja slike nego da vidim statement uzivo....

O njima sam pisao još pre pola godine. Ko voli  neka izvoli, ali opet ponavljam sve na sopstvenu odgovornost.
Od mene nemoj tražiti statement od godinu dana jer ja ne menadžiram račune, ako to jednog dana budem i radio mada sumnjam, ali opet nikad ne reci nikad, dobićeš live statement od minimum 2 god.
« Poslednja izmena: 30.11.2011, 12:18:17 SuperFX »