Autor Tema: Predstavljanje  (Pročitano 63089 puta)

Van mreže Tango

  • Sr. Member
  • ****
  • Poruke: 390
  • Karma: 23
    • Pogledaj profil
Predstavljanje
« poslato: 06.07.2010, 17:03:20 »
Mislim da bi bilo dobro da se uvede deo foruma gde bi se novi članovi prestavili. Izvinjavam se ako već postoji taj deo i molim admina da obriše ovu poruku.
Тренд је једина сигурна ствар на форексу.

Van mreže Tango

  • Sr. Member
  • ****
  • Poruke: 390
  • Karma: 23
    • Pogledaj profil
Odg: Predstavljanje
« Odgovor #1 poslato: 06.07.2010, 17:07:11 »
Početnik sam u foruxu, mada sam se sa njim sreo i upoznao još 2002. godine ali tada sam se bavio drugim poslovima i nisam imao vremna za njega.

Oduvek sam ima skolonos ka matematici, statistici i logičnim forumima tako da mi je forex logičan izazov. To mi nije pomoglo da dobro krene, u demu naravno, forex je menogo ozbiljniji nego što izgleda. Potrebno je puno rada, znanja i discipline da bi se bilo u plusu.

Nešto je slaba aktivnost na forumu. Nadajmo se da će se to promeniti.
« Poslednja izmena: 06.07.2010, 17:08:42 Tango »
Тренд је једина сигурна ствар на форексу.

Van mreže SuperFX

  • Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 2575
  • Karma: 41
    • Pogledaj profil
Odg: Predstavljanje
« Odgovor #2 poslato: 06.07.2010, 17:25:09 »
Pozdrav Tango

Od sledeće nedelje počećemo aktivnije da radimo na forumu, biće tu mnoštvo informacija...
Baziraćemo se pre svega na postavljanju indikatora, oscilatora i EA (expert advisora), sa detaljnim uputstvima i objašnjenjima za rad. Za svako Vaše pitanje bićemo tu, a sve u cilju popularizacije forex-a na ovim prostorima i pre svega ličnog napretka svakog od Vas.

Pozdrav svim budućim trejderima...

 

Van mreže novifx

  • Poruke: 6
  • Karma: 0
    • Pogledaj profil
Odg: Predstavljanje
« Odgovor #3 poslato: 26.07.2010, 16:02:33 »
Pozdrav,
nadam se da sam odabrao dobro mesto da se predstavim...
Nov sam u ovom poslu, ali sam jako zainteresovan i već neko vreme proučavam materiju.
Drago mi je što sam naišao na forum na srpskom jeziku koji je namenjen populariaciji Forexa na ovim područjima.
Pozdrav za sve članove foruma kao i za admina i moderatore i nadam se da ćete uspeti u svemu što ste krenuli...

Van mreže FXMaster

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 2171
  • Karma: 34
  • www.forexsrbija.rs
    • Pogledaj profil
    • www.forexsrbija.rs
Odg: Predstavljanje
« Odgovor #4 poslato: 26.07.2010, 16:30:56 »
Pozdrav,
nadam se da sam odabrao dobro mesto da se predstavim...
Nov sam u ovom poslu, ali sam jako zainteresovan i već neko vreme proučavam materiju.
Drago mi je što sam naišao na forum na srpskom jeziku koji je namenjen populariaciji Forexa na ovim područjima.
Pozdrav za sve članove foruma kao i za admina i moderatore i nadam se da ćete uspeti u svemu što ste krenuli...
Pozdrav novifx, samo nastavi sa učenjem, mi smo tu da vam olakšamo taj deo koliko je u našoj mogućnosti i hvala na željama.

Van mreže FxSonic

  • Poruke: 37
  • Karma: 1
    • Pogledaj profil
Odg: Predstavljanje
« Odgovor #5 poslato: 26.08.2010, 19:19:20 »
Pozdrav
Za pocetak u ovu poruku iskoristicu da se pretstavim, zovem se Vladimir, zivim u Makedonije. U Forexu sam novi ,nikad nisam aktivirao real account(zasada samo demo). Upoznao sam se so forexa prije otprilike 1mjesec, zvucilo zanimljivo  :) pa sam resio da malo googlam po netu i potrazim nesto vise na ovu temu,naletio na neke dobre sajtove...pa tako sam pronasao i ovaj sajt  i moram da iskomentiram da mi se iskreno dopao sajt i je odlican , cestitke do sopstvenicima (y) .   Pa... otprilike to imam za sada da kazem, nadam se da cemo u buduce diskutirati i biti u kontaktu.   :)

GL
FxSonic

Van mreže FXModerator

  • Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 5720
  • Karma: 65
  • www.forexsrbija.rs
    • Pogledaj profil
    • Forex Srbija
Odg: Predstavljanje
« Odgovor #6 poslato: 26.08.2010, 19:44:06 »
Dobro nam došao na forum i uopšte na sajt. Premestili smo ti post jer je već započeta tema sa predstavljanjima, ali ako si nedavno naišao na naš sajt, ne zameramo ti. Verujem da ćeš da se načitaš ovih dana  8)
Drago nam je da se sajt i forum širi svakog dana sve više i po broju korisnika, učesnika, broju postova, a i po meridijanima. Na našoj internoj analitici koju moderatori prate svakodnevno primećujemo da sajt i forum postaju sve popularniji i u regionu. Naravno da nam je to i cilj, kao i dalje razvijanje bez stajanja i oklevanja.

Još jednom dobrodošli i uključite se u forex.

ForexSrbija tim

Van mreže boksa

  • Poruke: 10
  • Karma: 0
    • Pogledaj profil
Odg: Predstavljanje
« Odgovor #7 poslato: 13.10.2010, 21:35:54 »
Zovem se Bojan, imam 31 godinu i živim u Kikindi. Za ovo čudo (Forex) sam čuo negde pre mesec dana, ne sećam se beše li to reklama na tv-u ili negde na Facebooku. U svakom slučaju, pre sedam dana sam skinuo platformu i otvorio demo nalog te se upustio u ove vode. 

Ako je ko voljan da razmenjuje impresije i iskustva u vezi Forexa, može me dodati za prijatelja na

Facebook-u putem e-mail adrese: boksadj@gmail.com
MSN Live messenger: boksa@vtkom.net (mada me tamo u zadnje vreme nema mnogo)
Što se tiče Skype-a, kanda ću morati da otvaram nalog....  :-\

Pozdrav svim budućim "milionerima"  ;)

Van mreže FXMaster

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 2171
  • Karma: 34
  • www.forexsrbija.rs
    • Pogledaj profil
    • www.forexsrbija.rs
Odg: Predstavljanje
« Odgovor #8 poslato: 14.10.2010, 09:19:25 »
Evo onda što se tiče formalnosti da ti i mi poželimo dobrodošlicu i sretan dan, i da dodam da je pred tobom dug i težak put i zato nemoj odustajati.

Van mreže NenadPavlov

  • Sr. Member
  • ****
  • Poruke: 393
  • Karma: 43
    • Pogledaj profil
Odg: Predstavljanje
« Odgovor #9 poslato: 10.11.2010, 21:58:52 »
Pozdrav svima,

Zovem se Nenad, trenutno sam lociran u Zrenjaninu.
Pre nekih nedelju-dve sam došao u kontakt sa Forexom uopšte, i ubrzo nakon toga i na vaš sajt. Pregledao sam ga, čudim se i pitam koja je vaša motivacija da napravite i održavate ovako fantastičan sajt sa mnoštvom korisnih informacija, pošto nisam našao bilo šta što ukazuje da imate neku finansijsku dobit od njega(reklame, promocije, affilates...). Bilo kako bilo, svaka vam čast i samo tako nastavite.


Svako dobro,
Nenad Pavlov

EDIT:
Mali OFF. Poslao sam poruku slične sadržine preko vaše kontakt forme, ali je poruka završila kod mene. Nisam siguran da li tako treba.

« Poslednja izmena: 10.11.2010, 22:05:48 NenadPavlov »
"The best indicator for ANYTHING is between your ears."

Van mreže FXModerator

  • Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 5720
  • Karma: 65
  • www.forexsrbija.rs
    • Pogledaj profil
    • Forex Srbija
Odg: Predstavljanje
« Odgovor #10 poslato: 10.11.2010, 22:18:19 »
Poslao sam poruku slične sadržine preko vaše kontakt forme, ali je poruka završila kod mene. Nisam siguran da li tako treba.

Treba, treba, to da znaš šta si nam poslao :) Ne brini, stigla je i nama.
Dobro ti nama došao, zasuci rukave, spremi kafu, guaranu i ostalo pa na čitanje...
Cilj nam je da se svi zajedno razvijamo na fx-u i da ga promovišemo u Srbiji. Jedni od drugih imamo puno da naučimo, i po ko zna koji put ponavljam, nismo suparnici, nego svi imamo isti cilj - što više da zaradimo!!!

Pozdrav,
ForexSrbija tim

Van mreže SuperFX

  • Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 2575
  • Karma: 41
    • Pogledaj profil
Odg: Predstavljanje
« Odgovor #11 poslato: 10.11.2010, 23:41:13 »
Pozdrav svima,

Zovem se Nenad, trenutno sam lociran u Zrenjaninu.
Pre nekih nedelju-dve sam došao u kontakt sa Forexom uopšte, i ubrzo nakon toga i na vaš sajt. Pregledao sam ga, čudim se i pitam koja je vaša motivacija da napravite i održavate ovako fantastičan sajt sa mnoštvom korisnih informacija, pošto nisam našao bilo šta što ukazuje da imate neku finansijsku dobit od njega(reklame, promocije, affilates...). Bilo kako bilo, svaka vam čast i samo tako nastavite.


Svako dobro,
Nenad Pavlov

Hvala Nenade na lepim rečima, Vi ste ti koji nam dajete motivaciju da ovako i nastavimo !
Nas četvoro smo trejderi ( profesionalni, šta je ta reč u današnjem svetu ?)...
Pre dve godine se rodila ideja da pokrenemo nešto ovog tipa ?!
Grafici, kotacije, dijagrami - sve smo i mi to sanjali...
Kada se već tako neki posao radi (min. 15h ispred računara), hteli smo na neki način i da se zabavimo, i na taj način se i rodio www.forexsrbija.rs
Nemamo brokerske kuće i banke na reklamiranju, ali imamo sopstvene račune i od njih elegantno živimo!
Tvoje pitanje je odlično i na mestu, zašto sve to radimo ??? Verovatno i mi ne znamo !  tup
Ipak je ovo Srbija, mala zemlja na brdovitom Balkanu ... To nam je i smisao svega !
Da izvučemo ljude iz apatije u ovoj zemlji i okruženju koji hoće da rade, uče, upoznavaju nove stvari u životu i počnu da zarađuju pare pristojnim života.
Još jedno hvala našem članu Markotu na istinskom trudu i nesebičnosti, kao i svim ostalim članovima koji ovaj sajt čini prepoznatljivim !

Ko zna, možda ćemo nekom u budućnosti stvarno promeniti život ?!
Ubeđen sam da su se mnogi od njih u ovoj rečenici i prepoznali, zato i postojimo i daćemo još više od ovoga...
 

Van mreže markot

  • Sr. Member
  • ****
  • Poruke: 367
  • Karma: 40
  • Alea iacta est !
    • Pogledaj profil
Odg: Predstavljanje
« Odgovor #12 poslato: 11.11.2010, 00:33:41 »
Hvala  !  Zadovoljstvo  je  moje  :)   

Van mreže sonym

  • Newbie+
  • *
  • Poruke: 29
  • Karma: 1
    • Pogledaj profil
Odg: Predstavljanje
« Odgovor #13 poslato: 12.11.2010, 08:53:26 »
Pozdrav za sve ucesnike sajta a pogotovo za administratore koji rade odlican posao ovdje.
Moje ime je Radoslav i dolazim iz Banja Luke.
Za forex sam cuo tek prije dvije do tri sedmice i spreman sam da dosta ucim o njemu. Cini mi se da je ovo prilicno dobro mjesto za to.
Svako dobro
Candles Exhaust Themselves to Give Light to Man

Van mreže SuperFX

  • Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 2575
  • Karma: 41
    • Pogledaj profil
Odg: Predstavljanje
« Odgovor #14 poslato: 12.11.2010, 09:00:51 »
Pozdrav za sve ucesnike sajta a pogotovo za administratore koji rade odlican posao ovdje.
Moje ime je Radoslav i dolazim iz Banja Luke.
Za forex sam cuo tek prije dvije do tri sedmice i spreman sam da dosta ucim o njemu. Cini mi se da je ovo prilicno dobro mjesto za to.
Svako dobro

Pozdrav Radoslave i hvala na podršci !
Koliko se ti budeš dao fx-u toliko će te on u budućnosti nagraditi sa lepim profitima.
Tu smo za svaku vrstu pomoći i podrške !