Autor Tema: Admiral Markets Srbija  (Pročitano 105162 puta)

Van mreže SuperFX

  • Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 2575
  • Karma: 41
    • Pogledaj profil
Odg: Admiral Markets Srbija
« Odgovor #30 poslato: 21.06.2011, 08:30:59 »
Naravučenije !

Ne podizati male svote novca.

Van mreže ticmiFX

  • Sr. Member
  • ****
  • Poruke: 281
  • Karma: 22
  • forex fight, forex fight revenge, forexballl
    • Pogledaj profil
Odg: Admiral Markets Srbija
« Odgovor #31 poslato: 27.06.2011, 15:16:25 »
 :)
« Poslednja izmena: 10.03.2012, 10:41:19 ticmiFX »
KUM, pobednik

Van mreže Berkut

  • Full Member
  • ***
  • Poruke: 106
  • Karma: 10
    • Pogledaj profil
    • ForexProjekat
Odg: Admiral Markets Srbija
« Odgovor #32 poslato: 27.06.2011, 19:08:39 »
Iskreno ja nista ne stavljam jer u mojoj banci nemam potrebe za time dok god su to sume do 10.000 $ a ja sam daleko od toga ;D :o imam racun i u Raiffeisen banci ali samo zbog Vise virtuon koju koristim, medjutim cuo sam da brokeri su voljni da ti daju kao honorarni rad.

Napominjem da nemate potrebe da imate bilo kakve dokumente za manje iznose pogotovo do 1000$ postoji zakon o deviznom poslovanju pa ga proucite i sve sto zaradite a dolazi iz inostranstva do nekog iznosa koji je poveci ne podleze porezu.

Van mreže Beng

  • Full Member
  • ***
  • Poruke: 122
  • Karma: 15
    • Pogledaj profil
Odg: Admiral Markets Srbija
« Odgovor #33 poslato: 29.06.2011, 10:16:08 »
Šta se sad desilo kod Admirala? Gde je DotPay? Zar ne mogu više da uplaćujem Visa karticom?

I ko je ovaj EcoCard? Sad će uplate ići preko tog servisa koji naplaćuje 2.9% provizije, a sa Visa karticom je provizija bila 2%. Plus što naplaćuju mesečno održavanje računa od 1.5e.

Maximalna dnevna uplata na EcoCard Classic račun VISA karticom je 50e!?!? EcoCard ima više tipova računa (Classic, Silver, Gold), ali ne videh kako se koji otvara.

Povlačenje para kod ovog EcoCard-a je isključivo WireTransfer, ne može direkt na karticu. Sad baš imam izbor za povlačenje para:
1. WireTransfer (preko banke)
2. WireTransfer (preko EcoCard-a)

Eeee, Admirale, Admirale... Ili vraćaj VISA ili...

I gde nađe ovaj EcoCard? Si ti čuo za MoneyBookers?
« Poslednja izmena: 29.06.2011, 10:20:35 Beng »

Van mreže davidsp

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 695
  • Karma: 24
  • For A Few Dollars More
    • Pogledaj profil
Odg: Admiral Markets Srbija
« Odgovor #34 poslato: 29.06.2011, 10:25:44 »
Admiral je odlican broker.. planiram vec par meseci da uplatim, ali me taj deo oko deposita strasno nervira.. navikao sam da brzo i lako radim sa MoneyBookers-om.. Neznam zasto im je to toliki problem???
Ali svako ima svoju politiku poslovanja, mozda na ovaj nacin, zele da izbegnu odredjenu kategoriju klijenata ili sta vec..
« Poslednja izmena: 29.06.2011, 10:30:00 davidsp »

Van mreže ticmiFX

  • Sr. Member
  • ****
  • Poruke: 281
  • Karma: 22
  • forex fight, forex fight revenge, forexballl
    • Pogledaj profil
Odg: Admiral Markets Srbija
« Odgovor #35 poslato: 29.06.2011, 11:04:41 »
2,9% na ecocard, pa  2% sa ecocarda na admiral... ccc...
KUM, pobednik

Van mreže urosh1

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 638
  • Karma: 29
    • Pogledaj profil
Odg: Admiral Markets Srbija
« Odgovor #36 poslato: 29.06.2011, 11:11:22 »
Ljudi,imate mnogo brokera na raspolaganju, ne znam zasto ste zapeli za admiral !!!

Van mreže Beng

  • Full Member
  • ***
  • Poruke: 122
  • Karma: 15
    • Pogledaj profil
Odg: Admiral Markets Srbija
« Odgovor #37 poslato: 29.06.2011, 11:27:48 »
2,9% na ecocard, pa  2% sa ecocarda na admiral... ccc...

Da, tako je. EcoCard uzima 2.9%, a Admiral 2%.

A bilo je samo 2%  >:(

Ljudi,imate mnogo brokera na raspolaganju, ne znam zasto ste zapeli za admiral !!!

Imao sam račune kod 5-6 brokera. Polako sam ih napuštao i sada imam samo kod Admirala i na Lite. Planirao sam da Lite napustim za 2-3 nedelje (kad dostignem zacrtanu cifru) i pare prebacim kod Admirala, jer mi requote, a naročito spread na Lite ne odgovaraju. Admiral ima najmanji spread, a to je od ključne važnosti za moju strategiju.

Sada, sa ovom zezancijom oko uplate, ne znam šta da radim.

Da li znate nekog brokera kod koga je spread na EurUsd 1 pip fixno?
« Poslednja izmena: 29.06.2011, 11:32:30 FXModerator »

Van mreže urosh1

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 638
  • Karma: 29
    • Pogledaj profil
Odg: Admiral Markets Srbija
« Odgovor #38 poslato: 29.06.2011, 11:37:39 »
Prvo mislim da nisi u pravu da Admiral ima najmanji spred . Npr manje je kod Forex4you na Proaccount(ECN), gde je trenutno promocija, dobijes plus bonus.
Drugo rade sa MB.

Instant execution , spred ti je 0.1-0.5 otprilike . Mislim da je ovo mnogo bolje od admirala.

Van mreže Beng

  • Full Member
  • ***
  • Poruke: 122
  • Karma: 15
    • Pogledaj profil
Odg: Admiral Markets Srbija
« Odgovor #39 poslato: 29.06.2011, 11:53:36 »
Iskustva sa F4U imam samo na cent računu i nisam bio zadovoljan. Ovo što si napisao nisam znao. Sad ću da pogledam.

Hvala

Van mreže ticmiFX

  • Sr. Member
  • ****
  • Poruke: 281
  • Karma: 22
  • forex fight, forex fight revenge, forexballl
    • Pogledaj profil
Odg: Admiral Markets Srbija
« Odgovor #40 poslato: 29.06.2011, 12:40:50 »
Instant execution , spred ti je 0.1-0.5 otprilike . Mislim da je ovo mnogo bolje od admirala.
 ide do 1.5 8)
KUM, pobednik

Van mreže Branchy

  • Full Member
  • ***
  • Poruke: 200
  • Karma: 18
    • Pogledaj profil
Odg: Admiral Markets Srbija
« Odgovor #41 poslato: 29.06.2011, 13:02:29 »
Ljudi,imate mnogo brokera na raspolaganju, ne znam zasto ste zapeli za admiral !!!

....zato sto su po meni jedni od retkih koji su ok.EuroFx mi ukoci platformu i komp,cekam da izadjem iz poz 10 min,Sunbird ima calkulator kome su otisle baterije pa je -2 + (-1)= -6  :o, a sto se tice spread-ova ako cu da "dramim" za 1-2 pipsa i ne naucim da ih uzmem,onda bih se pozdravila sa Forexom
« Poslednja izmena: 29.06.2011, 13:05:55 Branchy »

Van mreže Nbg

  • Poruke: 18
  • Karma: 0
    • Pogledaj profil
Odg: Admiral Markets Srbija
« Odgovor #42 poslato: 01.08.2011, 16:10:18 »
Pozdrav svima, novi sam u FX priči, nov da noviji ne može biti. Sve pohvale za forum i sam sajt, mnogo mi je pomogao da shvatim bar neke najosnovnije stvari o Forex-u.

Da ne skrećem dalje sa ove teme, imam pitanje u vezi Admiral-a. Naime, pre 5 dana sam rešio da otvorim svoji prvi real Forex račun, upravo kod Admirala, istog dana sam uplatio preko kreditne kartice početni kapital, ali i dalje kada se ulogujem na svoj račun piše stanje 0 eur :(

Moje pitanje je: da li je neko skoro uplaćivao novac kod Admirala i koliko je čekao da mu legne na račun?

Koliko sam upoznat, oni su nedavno promenili firmu koja im procesira kreditne kartice (sada je payonlinesystem, a čini mi se da su ranije bili dotpay) pa verujem da nije do njih, ali pošto mi je ovo prva uplata nekom brokeru u životu, nemam predstavu koliko vremena je potrebno da legnu pare na račun. Mislio sam prvo ovde da se raspitam da bih okvirno znao koliko vremena je normalno i koliko može da potraje u najgorem slučaju da bih znao kada da bi trebalo da im se obratim ako (ne daj Bože) sve to ne prođe na vreme.

Hvala unapred!
 

Van mreže FXModerator

  • Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 5720
  • Karma: 65
  • www.forexsrbija.rs
    • Pogledaj profil
    • Forex Srbija
Odg: Admiral Markets Srbija
« Odgovor #43 poslato: 01.08.2011, 16:17:38 »
Pozdrav svima, novi sam u FX priči, nov da noviji ne može biti. Sve pohvale za forum i sam sajt, mnogo mi je pomogao da shvatim bar neke najosnovnije stvari o Forex-u.

Da ne skrećem dalje sa ove teme, imam pitanje u vezi Admiral-a. Naime, pre 5 dana sam rešio da otvorim svoji prvi real Forex račun, upravo kod Admirala, istog dana sam uplatio preko kreditne kartice početni kapital, ali i dalje kada se ulogujem na svoj račun piše stanje 0 eur :(

Moje pitanje je: da li je neko skoro uplaćivao novac kod Admirala i koliko je čekao da mu legne na račun?

Koliko sam upoznat, oni su nedavno promenili firmu koja im procesira kreditne kartice (sada je payonlinesystem, a čini mi se da su ranije bili dotpay) pa verujem da nije do njih, ali pošto mi je ovo prva uplata nekom brokeru u životu, nemam predstavu koliko vremena je potrebno da legnu pare na račun. Mislio sam prvo ovde da se raspitam da bih okvirno znao koliko vremena je normalno i koliko može da potraje u najgorem slučaju da bih znao kada da bi trebalo da im se obratim ako (ne daj Bože) sve to ne prođe na vreme.

Hvala unapred!

Pozdrav i tebi.
Prebacivanje novca sa bankovnog računa do brokera traje najduže, do nekoliko dana. Sa kartice i ostalih vidova elektronskog plaćanja mora mnogo brže da ide.
Savet je da ih direktno kontaktiraš i nemoj da ti bude neprijatno, ipak je to tvoj novac, ne treba da te bude sramota što se raspituješ za isti ;)

Samo napred!

Van mreže Nbg

  • Poruke: 18
  • Karma: 0
    • Pogledaj profil
Odg: Admiral Markets Srbija
« Odgovor #44 poslato: 01.08.2011, 16:22:05 »
Pozdrav i tebi.
Prebacivanje novca sa bankovnog računa do brokera traje najduže, do nekoliko dana. Sa kartice i ostalih vidova elektronskog plaćanja mora mnogo brže da ide.
Savet je da ih direktno kontaktiraš i nemoj da ti bude neprijatno, ipak je to tvoj novac, ne treba da te bude sramota što se raspituješ za isti ;)

Samo napred!
Hvala na savetu i tako brzom odgovoru! :)