Autor Tema: Admiral Markets Srbija  (Pročitano 104468 puta)

Van mreže Edward Thatch

  • Newbie+
  • *
  • Poruke: 1
  • Karma: 0
    • Pogledaj profil
Odg: Admiral Markets Srbija
« Odgovor #165 poslato: 02.11.2014, 20:43:38 »
Pozdrav,nov sam ovde,ali,imam nekoliko pitanja o ovom brokeru...
1)Kakav im je ovaj Standard račun,pošto pretpostavljam da su Market maker...Da li je kod njih stvarno Ndd sistem transakcija?
2)Kakvi su po pitanju gap-ova i slippage-a?Nisam nešto specijalno primetio na demo računu,ali realni je druga stvar...
3)Withdrawal limit is set to 65% of your free margin?Šta ovo znači?Koliko ja to novca moram da imam na njihovom računu,da ne bi došlo do margin call-a,ili nečeg goreg...?

Van mreže Admiral Markets

  • Newbie+
  • *
  • Poruke: 28
  • Karma: 13
    • Pogledaj profil
    • Admiral Markets
Odg: Admiral Markets Srbija
« Odgovor #166 poslato: 05.11.2014, 10:42:16 »
Pozdrav,nov sam ovde,ali,imam nekoliko pitanja o ovom brokeru...
1)Kakav im je ovaj Standard račun,pošto pretpostavljam da su Market maker...Da li je kod njih stvarno Ndd sistem transakcija?
2)Kakvi su po pitanju gap-ova i slippage-a?Nisam nešto specijalno primetio na demo računu,ali realni je druga stvar...
3)Withdrawal limit is set to 65% of your free margin?Šta ovo znači?Koliko ja to novca moram da imam na njihovom računu,da ne bi došlo do margin call-a,ili nečeg goreg...?

1. Ako želite čist Ecn račun onda otvorite Admiral.Prime račun gde su prikazani sve pending pozicije dostupne na trzistu, po nivoima cena. Kada stavite pending order vasa pozicija ulazi u pull cena  na odredjenim nivoima. To je jedan od načina da proverite da li je broker ECN.
2. Gapovi se dešavaju kada ima velikih pomeranja cena, na primer vesti ili vikend, gap zavisi od desavanja na fundamentalnom ili tehničkom nivou i ne zavisi od brokera.
3. Možete da povučete sav novac kada želite i koliko želite, ako pažljivo pročitate tekst na engleskom videcete da se to odnosi na situaciju kada su vam otvorene pozicije. Da pojednostavimo, ukoliko ste otvorili poziciju ne povlačite sredstva jer ukoliko ta pozicija krene protiv vas možete doživeti Margin call tj automatsko gašenje pozicije zbog nedovoljno sredstava. Dakle najbolje je zatvoriti pozicije i  onda povući novca koliko god to želite.
« Poslednja izmena: 05.11.2014, 16:14:32 FXModerator »

Van mreže popeye

  • Newbie+
  • *
  • Poruke: 3
  • Karma: 0
    • Pogledaj profil
Odg: Admiral Markets Srbija
« Odgovor #167 poslato: 25.03.2015, 23:22:03 »
Ne znam da li je ovom pitanju mesto ovde, ali rekošte da je MTrading ćerka firma, isto što i AM...

Dakle, nakon čitanja postova na forumu izbor za otvaranje računa je pao na AM. Ducascopy deluje kao pravi izbor, ali mi ne odgovara taj minimum od 5000$, za početak bih krenuo sa sitnijim iznosom. U prvom kontaktu sa ljudima iz AM dobio sam neprijatnu vest da više ne otvaraju račune ljudima iz Srbije i uputili su me na ćerku firmu, MTrading. Otvorio sam račun kod njih i poslao sliku dokumenata, nakon jednog dana dokumenta su mi prihvaćena i koliko vidim sada bih mogao nesmetano da deponujem i povlačim novac sa računa. Moja pitanja su:

Da li neko ima iskustva sa MTradingom?

Pokušao sam da se ulogujem na pravi račun na kom nema novca, ne uspevam. Danas sam zvao MTrading i rekli su mi da ne mogu da se ulogujem dok ne deponujem nešto novca na račun (minimum je 10USD). Operater mi je delovao malo zbunjeno kad sam mu rekao da su mi dokumenta prihvaćena... Da li je ok to što ne mogu da se ulogujem da račun koji je na nuli?

Van mreže rakoc2605

  • Newbie+
  • *
  • Poruke: 12
  • Karma: 0
    • Pogledaj profil
Odg: Admiral Markets Srbija
« Odgovor #168 poslato: 26.03.2015, 00:00:50 »
U Dukascopy ti je minimum 100 evra ili dolara...tako da mozes tamo da krenes ako oces za manje pare.