Autor Tema: Klub Trejdera  (Pročitano 26792 puta)

Van mreže MikTrading

  • Newbie+
  • *
  • Poruke: 2
  • Karma: 0
    • Pogledaj profil
Klub Trejdera
« poslato: 15.12.2016, 02:56:39 »
Cao svima. Ja sam full time trejder. Nemam posao sa strane, niti zivim od druge ili tudje prihode. Preko 5 godina sam u celoj prici. Trgujem kratkorocno S&P 500 futures za prihod.

Kratko i jasno, u trejding smo cesto sami. Zivim trenutno u okolini Beograda i hteo bi da formiram grupu za iskusne trejdere, I za neiskusne.

Nemam sta da vam prodam, niti zelim. Voleo bih da upoznam ljude sa kojim mogu pricati o trgovanju. Ovo vam je prilika da vam iskusan trejder odgovori na pitanja i da razmenjujemo strategije. Svestan sam da je ovo forex forum i da trgujem sa S&P futures. Ako trgujete kratkorocno onda pricnipi su isti.

Svi ste pozvani da dodjete u Beograd preko nekog vikenda. Nije bitno koliko godina imate i koliko dugo ili kratko radite.

Ko je zainteresovan nek se javi pa da napravimo nesto!  :)
" When you learn to avoid all losses, all you have to worry about is winning "

" Thoughts become reality "

Van mreže Milos

  • Newbie+
  • *
  • Poruke: 41
  • Karma: 1
    • Pogledaj profil
Odg: Klub Trejdera
« Odgovor #1 poslato: 22.12.2016, 20:49:42 »
Nije losa ideja osnovati online klub trejdera i deliti trgovanje ideje i tipove. Naravno berza je mnogo rizican posao. Podrzavam tvoju ideju. sp500 je na istoriskom maksimumu. Jos ako fed nastavi sa podizanjem stope ode sp500 do 2500 poena. Ja pratim dolar indeks i kurs dolara . Samo dolar i sp500 ne idu uvek u istom smeru. Nekada raste dolar data raste i sp500 indeks a nelad je obrnuto.
 Treba napraviti neki trejder klub Srbija. Ja imam 5 godina iskustva u binarskim opcijama. Imam rodbinu inostranstvu i tamo puno toga naucio o binarskim opcijama. Diplomirao sam berze poceo sa forexom pa radio i binarske opcije puno dok sam bio u inostranstvu.

Van mreže Milos

  • Newbie+
  • *
  • Poruke: 41
  • Karma: 1
    • Pogledaj profil
Odg: Klub Trejdera
« Odgovor #2 poslato: 23.12.2016, 13:46:24 »
Nije losa ideja osnovati online klub trejdera i deliti trgovanje ideje i tipove. Naravno berza je mnogo rizican posao. Podrzavam tvoju ideju. sp500 je na istoriskom maksimumu. Jos ako fed nastavi sa podizanjem stope ode sp500 do 2500 poena. Ja pratim dolar indeks i kurs dolara . Samo dolar i sp500 ne idu uvek u istom smeru. Nekada raste dolar data raste i sp500 indeks a nelad je obrnuto.
 Treba napraviti neki trejder klub Srbija. Ja imam 5 godina iskustva u binarskim opcijama. Imam rodbinu inostranstvu i tamo puno toga naucio o binarskim opcijama. Diplomirao sam berze poceo sa forexom pa radio i binarske opcije puno dok sam bio u inostranstvu.

Ja duze vreme pratim jednog brokera . Mali spread www.fpmarkets.com.au/forex/spreads/. Ne samo na EUR/USD i metale vec moze da se trguje u americkim i australijanskim dolarima.

Van mreže MikTrading

  • Newbie+
  • *
  • Poruke: 2
  • Karma: 0
    • Pogledaj profil
Odg: Klub Trejdera
« Odgovor #3 poslato: 23.12.2016, 17:38:57 »
Nije losa ideja osnovati online klub trejdera i deliti trgovanje ideje i tipove. Naravno berza je mnogo rizican posao. Podrzavam tvoju ideju. sp500 je na istoriskom maksimumu. Jos ako fed nastavi sa podizanjem stope ode sp500 do 2500 poena. Ja pratim dolar indeks i kurs dolara . Samo dolar i sp500 ne idu uvek u istom smeru. Nekada raste dolar data raste i sp500 indeks a nelad je obrnuto.
 Treba napraviti neki trejder klub Srbija. Ja imam 5 godina iskustva u binarskim opcijama. Imam rodbinu inostranstvu i tamo puno toga naucio o binarskim opcijama. Diplomirao sam berze poceo sa forexom pa radio i binarske opcije puno dok sam bio u inostranstvu.

Ja duze vreme pratim jednog brokera . Mali spread www.fpmarkets.com.au/forex/spreads/. Ne samo na EUR/USD i metale vec moze da se trguje u americkim i australijanskim dolarima.

Poceo sam da koristim Americki broker E-trade. Tu sam poceo standardne opcije da trgujem long call / long put. Nakon toga presao sam na TD Ameritrade i koristim platformu Think or Swim. Stabilna je platforma i odlicni su im alati pogotovo za S&P futures koje trgujem trenutno. Imam u vidu da predjem na Interactive Brokers. Mnogo su im male provizije, i ovaj broker mogu i nasi trejderi iz Srbije da koriste. Kod njih bi slao sve naloge, a na drugom racunaru bi i dalje koristio Think or Swim jer se ne placa data feed i mnogo je vise user friendly.
" When you learn to avoid all losses, all you have to worry about is winning "

" Thoughts become reality "

Van mreže Milos

  • Newbie+
  • *
  • Poruke: 41
  • Karma: 1
    • Pogledaj profil
Odg: Klub Trejdera
« Odgovor #4 poslato: 23.12.2016, 18:52:35 »
Za binarske opcije za americke trejdere je najbolji nadex. Za ostale forex brokere nisam toliko istrazivao.