Autor Tema: No depozit bonus - uslov za prisvajanje bonusa  (Pročitano 24061 puta)

Van mreže ForexFLY

  • Newbie+
  • *
  • Poruke: 9
  • Karma: 1
    • Pogledaj profil
No depozit bonus - uslov za prisvajanje bonusa
« poslato: 15.03.2016, 22:14:46 »
Vidim da se uslovi za prisvajanje ovakvih bonusa razlikuju od brokera do brokera, ali ja ne mogu tačno da rastumačim kakvi i koliki su to uslovi.

Konkretno, ja sam dobio "No depozit bonus" od svog brokera u iznosu od 50 evra i otvoren mi je realni račun.
Taj bonus sam vremenom uspešno istrgovao i napravio na svom računu balance 100 evra.
Nakon toga sam uplatio svoj depozit na isti račun i tih 100 evra mi je dodato tom mom depozitu.

Uslovi koji važe kod ovog brokera da tih 50 evra postanu moji je da istrgujem 0.1 lot za svaki dobijeni evro iz bonusa, znači za tih 50 evra koje sam dobio od njih u startu.
Šta to praktično znači, koliko ja to trgovina moram da napravim ako koristim za trgovanje isključivo 0.01 lot i trgujem najviše sa EUR/USA parom (ako to uopšte ima veze) ? Kako se to računa?

Hvala

Van mreže NenadPavlov

  • Sr. Member
  • ****
  • Poruke: 393
  • Karma: 43
    • Pogledaj profil
Odg: No depozit bonus - uslov za prisvajanje bonusa
« Odgovor #1 poslato: 15.03.2016, 23:54:20 »
Iskren savet - Zaboravi na bonuse, a i na takve brokere. Ozbiljni brokeri su davno batalili takve promocije.

Čim je mehanizam za podizanje tog bonusa toliko komplikovan šta ti to govori? Nije im jednostavno u interesu da ti ili bilo ko drugi podigne te pare. Naprotiv. Zbog toga i suludi zahtevi.
"The best indicator for ANYTHING is between your ears."

Van mreže ForexFLY

  • Newbie+
  • *
  • Poruke: 9
  • Karma: 1
    • Pogledaj profil
Odg: No depozit bonus - uslov za prisvajanje bonusa
« Odgovor #2 poslato: 16.03.2016, 11:40:51 »
Naravno, to je jasno da su uslovi totalno nerealni za podizanje. Jedina prednost je možda u tome što je nivo margine veći pa ti dozvoljava komotnije trgovanje, ali i to nosi svoje rizike.
Batalio bih ja tog brokera, ali tek sam krenuo sa realnim depozitom, pa mi treba vremena da pokušam da napravim neki profit da bih mogao prvenstveno da izvučem svoj depozit.
Za preporuke brokera sad mi je kasno i nisam otvorio ovu temu zbog toga, već da li može neko da mi preračuna i objasni koliko ovo ispada da mora da se istrguje.
Hvala

Van mreže xomep

  • Full Member
  • ***
  • Poruke: 173
  • Karma: 26
    • Pogledaj profil
Odg: No depozit bonus - uslov za prisvajanje bonusa
« Odgovor #3 poslato: 17.04.2016, 23:27:26 »
   ja  se nikad nisam  libio  da uymem  bonus ako vec daju .ali ne zatoo da bi  ga podigao je r bonusi  nisu veliki, nego zato da  se malo kockam ,kad vec nisu moje  pare ,zashto ne bbih rizikovao vishe.....  ;D