Autor Tema: trgovanje da ili ne na FX Lideru  (Pročitano 24011 puta)

Van mreže majce

  • Newbie+
  • *
  • Poruke: 1
  • Karma: 0
    • Pogledaj profil
trgovanje da ili ne na FX Lideru
« poslato: 13.11.2014, 15:39:34 »
Šta mislite da li je pametno započeti trgovanje volila bih da neko ko ima iskustva mi odgovori

Van mreže Tango

  • Sr. Member
  • ****
  • Poruke: 390
  • Karma: 23
    • Pogledaj profil
Odg: trgovanje da ili ne na FX Lideru
« Odgovor #1 poslato: 14.11.2014, 17:32:42 »
Šta mislite da li je pametno započeti trgovanje volila bih da neko ko ima iskustva mi odgovori

Nije pametno (osim, čitaj dalje), bolje završi škole, ako nisi, probaj da nađeš solidan posao, radi ga najbolje što možeš, dobro se udaj, rodi što više dece, lepo ih odgoji i vaspitaj, i to će ti biti najbolja investicija u životu. I naravno raduj se svemu tome. Kolika je šansa da u tome uspeš, pa recimo pola pola. Neka bude pesimistička prognoza, teško za posao, teško se dobro udati, znači 1 prema 5 do 10. Ok, nije velika šansa ali nije ni loša.

S druge strane postoji šansa od 1 prema 1000 (ako ne i više, manje ne) da si baš ti ona osoba koja može postati uspešan trgovac.

Pa ti vidi gde je veća verovatnoća. Naravno ovo je moje mišljenje posle 5 godina bavljenja Forexom i 50 godina bavljenja životom.
Тренд је једина сигурна ствар на форексу.

Van mreže MAXPOINT

  • Newbie+
  • *
  • Poruke: 21
  • Karma: 1
    • Pogledaj profil
Odg: trgovanje da ili ne na FX Lideru
« Odgovor #2 poslato: 14.11.2014, 17:47:04 »
Hej Tango, ne plaši ljude... :D :D :D ;)

Van mreže angerfist

  • Jr. Member
  • **
  • Poruke: 52
  • Karma: 13
    • Pogledaj profil
Odg: trgovanje da ili ne na FX Lideru
« Odgovor #3 poslato: 15.11.2014, 17:53:23 »
Šta mislite da li je pametno započeti trgovanje volila bih da neko ko ima iskustva mi odgovori

Pametno je zapoceti AKO I SAMO AKO imas volje da ucis i ako zaista volis FX.

Slazem sa Tango-vom dozom predostroznosti,jer sto na kraju krajeva ozbiljnije shvatis FX i trejderski posao,bolje ces proci.
Evo i ja polako ulazim u 5-u godinu trejdovanja .
Mada iskreno da kazem pitanje je malo besmisleno,u sustini isto je kao da si dosla u prodavnici  i pitala prodavca da li je pametno prodavati stvari ?
Naravno ukoliko dobro zaradjuje recice : "pa  naravno,nema nista bolje od toga,to je "NAJPAMETNIJA" stvar koju mozes da radis" :D
U FX-u moras da budes bolja od (ostalih) svojih suparnika,da bi zaradjivala,pa se potrudi da budes sto bolja.

I za kraj jedna horor prica  (da ispratim Tanga) : "Trziste jede novajlije". :(

I jedna vesela :"Lepo je zaradjivati od kuce i ne gledati nadrkanog gazdu".

:D  8)

Van mreže Tango

  • Sr. Member
  • ****
  • Poruke: 390
  • Karma: 23
    • Pogledaj profil
Odg: trgovanje da ili ne na FX Lideru
« Odgovor #4 poslato: 15.11.2014, 19:32:49 »
Put je dug i sa mnogo padova (gubitaka) ali se može stići do cilja. To može biti i posle 10 godina, ali isplati se, otići u penziju 10 ili 20 godina ranije.
Тренд је једина сигурна ствар на форексу.