Autor Tema: Payza  (Pročitano 26844 puta)

Van mreže elite44

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 6219
  • Karma: 35
    • Pogledaj profil
Payza
« poslato: 17.11.2013, 21:46:08 »
PayPal moze samo za sada da se koristi u jednom smeru za placanje,ovaj Payza prihvata Srbiju u oba smera i placanje i za prodaju to jeste primanje novca.Covek koji radi u Euro banci u N sadu mi je rekao za Payza da je povoljan sto i jeste,na kraju krajeva presudite i sami  https://www.payza.com/

Van mreže Lilyuki

  • Newbie+
  • *
  • Poruke: 24
  • Karma: 4
    • Pogledaj profil
Odg: Payza
« Odgovor #1 poslato: 18.11.2013, 07:35:41 »
Koristio sam ja Payzu(bivsi Alertpay) za mnoge transakcije zadnjih 3-4 godina u drugim internet poslovima.
To je firma koja se raspada i sto dalje od nje.
Dok su radili kako je trebalo bilo je sve OK.Onda su ukinuli kartice,nemogu vise da se povezu sa racunom nego mora da se radi bank wire na kojem provizije znaju biti po prilici velike,mada i to je bilo nedostupno jedno vreme.
Sve u svemu firma u raspadu i pitanje je dana kad ce se ugasiti.
Ako vec nemozemo da primamo pare na Paypal onda predlazem Skrill(moneybookers),sa njima nema problema.

Van mreže urosh1

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 638
  • Karma: 29
    • Pogledaj profil
Odg: Payza
« Odgovor #2 poslato: 19.11.2013, 12:55:54 »
Koristio sam ja Payzu(bivsi Alertpay) za mnoge transakcije zadnjih 3-4 godina u drugim internet poslovima.
To je firma koja se raspada i sto dalje od nje.
Dok su radili kako je trebalo bilo je sve OK.Onda su ukinuli kartice,nemogu vise da se povezu sa racunom nego mora da se radi bank wire na kojem provizije znaju biti po prilici velike,mada i to je bilo nedostupno jedno vreme.
Sve u svemu firma u raspadu i pitanje je dana kad ce se ugasiti.
Ako vec nemozemo da primamo pare na Paypal onda predlazem Skrill(moneybookers),sa njima nema problema.

Hvala na infofrmisanju . Treba izbegavati novokomponovane i egzotične sisteme transfera novca .

Van mreže elite44

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 6219
  • Karma: 35
    • Pogledaj profil
Odg: Payza
« Odgovor #3 poslato: 16.04.2015, 12:21:00 »
Cekate li da payza egzoticni propadne,kako moze da propadne kada korisnicima daje mogucnost za povratak novca u slucaju da bude prevare,problem je za verifikaciju traze povezivanje sa bankovnim racunom,ja se nisam povezao sa bankovnim racunom u srbiji,al sam im zato poslao i pasos i licnu karu i tel racun sve sto imam i verifikovali su bez problema.Pitateli se zasto neki brokeri nece payza ,ako uplatite preko payza nekom brokeru 100$ na racun i vidite da to nije to kada pocnete sa trgovanjem onda mozete pazya poslati zahtev za povracaj novca,tada payza u vase ime salje zahtev da vam broker vrati novac i sta mislite oce li vam vratiti,ako ne vracaju pare payza moze da mu blokira racun,garant novca je 30 dana po ASAP-u payza se toga pridrzava.Kome jedno blokiraju racun taj ce ga tesko ponovo otvoriti

Van mreže Panzer

  • Sr. Member
  • ****
  • Poruke: 411
  • Karma: 48
    • Pogledaj profil
Odg: Payza
« Odgovor #4 poslato: 16.04.2015, 20:17:48 »
al sam im zato poslao i pasos i licnu karu i tel racun sve sto imam i verifikovali su bez problema.
Covece tvoji postovi me odusevljavaju. ;D

Btw koji normalan broker ce dozvoliti da 3rd party sajt vraca para u ime svog klijenta. Ne znam da li znas sta to znaci, ali to je krivicno delo, i problem na kvadrat za svakog normalnog brokera. Zamisli da neko hakuje payza i krene da rovari po sistemu i prebacuje pare od brokera ka hakovanom racunu  i dalje salje na devicanska ostrva. Ovo je toliko neprofesionalno da ja nemam reci.Tvoja prosla poslovna avantura mi je imala vise smisla nego ovo sto si napisao  8)

Van mreže elite44

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 6219
  • Karma: 35
    • Pogledaj profil
Odg: Payza
« Odgovor #5 poslato: 16.04.2015, 20:51:13 »
al sam im zato poslao i pasos i licnu karu i tel racun sve sto imam i verifikovali su bez problema.
Covece tvoji postovi me odusevljavaju. ;D

Btw koji normalan broker ce dozvoliti da 3rd party sajt vraca para u ime svog klijenta. Ne znam da li znas sta to znaci, ali to je krivicno delo, i problem na kvadrat za svakog normalnog brokera. Zamisli da neko hakuje payza i krene da rovari po sistemu i prebacuje pare od brokera ka hakovanom racunu  i dalje salje na devicanska ostrva. Ovo je toliko neprofesionalno da ja nemam reci.Tvoja prosla poslovna avantura mi je imala vise smisla nego ovo sto si napisao  8)
Koliko li ti predaleko odes AUUUUUUU pisem o garanciji uplate preko payza dali za FX ili kupovinu neceka na internetu,,recimo na stranici nekog brokera pise sped 1 ,ja naprimer uplatim 100$ i vidim da je sped 3 ili 5,ja nisam zadovoljan ja trazim pare nazad ako nece taj broker da mi vrati pare onda saljem zahtev payzi i onda ona to radi jer stiti svoje klijente ,e da vidis kako onda vracu pare mogu ti i vide postaviti kako se salje zahtev pazya da oni u moje ime ili ti e-mail adresu traze povracaj novca,nisi valjda mislio da sam tolika budala pa sam mislio ako izgubim novac na FX pa da onda trazim povracaj novca,a ne bi me cudilo da takav imas utisak.Isto to sto ima payza ima i pay pal  oni se brinu o klijentima ako su obmanuti ili prevareni da povrate svoj novac,koje to banke rade u nasem okruzenju ,e pa ni jedna boli ih briga za klijente samo deru  narod kamatice kamatice,to o hakovanju da zamislim,price za malu decicu nesto im slabo ide mislim na hakere sa pay pal i payza

Van mreže elite44

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 6219
  • Karma: 35
    • Pogledaj profil
Odg: Payza
« Odgovor #6 poslato: 31.10.2015, 00:47:49 »
Payza bivsi alertpay imao probleme 2013 gdn sud canade doneo presudu u korist payza,ali federalne rezerve nisu odustajale rociste zakazano za 22.01 2016 dali ce biti krivicne prijave za payza ili ne,tu sada moze biti svasta,konkurenija je paypay,federalci nameracili da ga uniste