Autor Tema: eurchf u zadnjih godinu dana  (Pročitano 31180 puta)

Van mreže xomep

  • Full Member
  • ***
  • Poruke: 173
  • Karma: 26
    • Pogledaj profil
Odg: eurchf u zadnjih godinu dana
« Odgovor #15 poslato: 23.04.2014, 20:01:57 »
koliko dugo držiš pozicije , mislim zbog SWAP-a ? Je l se menjao ? Ako jeste koliko lesto ga koriguju ?

  poyicije drzhim  dok mi ne  odgovara da ih yatvorim .swap nisam primetio da  se menja ,a naprimer  sada mi je najstarije  trgovajne  16 dana ,sa lotom .1 swap ya 16  dana je +1,5evro.  kao  shto samrekao  nije veliki plus ,al niej minus  shto sam imao kod  brokera  ranije...

Van mreže montenegro 25

  • Newbie+
  • *
  • Poruke: 22
  • Karma: 3
    • Pogledaj profil
Odg: eurchf u zadnjih godinu dana
« Odgovor #16 poslato: 23.04.2014, 20:59:12 »
koliko dugo držiš pozicije , mislim zbog SWAP-a ? Je l se menjao ? Ako jeste koliko lesto ga koriguju ?

  poyicije drzhim  dok mi ne  odgovara da ih yatvorim .swap nisam primetio da  se menja ,a naprimer  sada mi je najstarije  trgovajne  16 dana ,sa lotom .1 swap ya 16  dana je +1,5evro.  kao  shto samrekao  nije veliki plus ,al niej minus  shto sam imao kod  brokera  ranije...
Postovani,postavite da vidimo kada obavite kupovinu.Mozete dati sugestiju  na kojim cijenama da postavimo kupovne naloge na cekanju i sa kojim razmacima ako je vise naloga.Hvala

Van mreže urosh1

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 638
  • Karma: 29
    • Pogledaj profil
Odg: eurchf u zadnjih godinu dana
« Odgovor #17 poslato: 24.04.2014, 07:30:56 »
koliko dugo držiš pozicije , mislim zbog SWAP-a ? Je l se menjao ? Ako jeste koliko lesto ga koriguju ?

  poyicije drzhim  dok mi ne  odgovara da ih yatvorim .swap nisam primetio da  se menja ,a naprimer  sada mi je najstarije  trgovajne  16 dana ,sa lotom .1 swap ya 16  dana je +1,5evro.  kao  shto samrekao  nije veliki plus ,al niej minus  shto sam imao kod  brokera  ranije...

Verovatno onda nisi ni primetio koliki je bio swap pre 6 meseci itd...
Kod Dukascopy rollover ili SWAP, je znatno , ali opet ne žele da daju podatke o istoriji SWAP-a u nekom skorijem vremenu.