Autor Tema: Pitanja vezana za Infinity FxS (ForexSrbija Team) strategiju  (Pročitano 53066 puta)

Van mreže davidsp

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 695
  • Karma: 24
  • For A Few Dollars More
    • Pogledaj profil
Odg: Pitanja vezana za Infinity FxS (ForexSrbija Team) strategiju
« Odgovor #60 poslato: 27.10.2011, 13:16:45 »
ja sam probao sa duplo manje.. sa stepom oko 80, deluje rizicnije, ali je i vise prilika za zatvaranje..  a i veca je brzina zatvaranja.. od jednog dana do nekoliko..
« Poslednja izmena: 27.10.2011, 13:19:27 davidsp »

Van mreže SuperFX

  • Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 2575
  • Karma: 41
    • Pogledaj profil
Odg: Pitanja vezana za Infinity FxS (ForexSrbija Team) strategiju
« Odgovor #61 poslato: 30.10.2011, 08:12:25 »
ja sam probao sa duplo manje.. sa stepom oko 80, deluje rizicnije, ali je i vise prilika za zatvaranje..  a i veca je brzina zatvaranja.. od jednog dana do nekoliko..

Manji step, veća akcija.

Van mreže SuperFX

  • Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 2575
  • Karma: 41
    • Pogledaj profil
Odg: Pitanja vezana za Infinity FxS (ForexSrbija Team) strategiju
« Odgovor #62 poslato: 30.10.2011, 08:19:46 »
Taj hedge.. se aktivira tacno na polustepu.. ili se ceka prolazak.. pa onda samo kao pending hedge, kao sigurnost a ujedno i uvecanje profita? a polovina lota, mislis na pola lota od suprotnog nivoa koji je vec aktiviran..?

Tako je.

Van mreže trut

  • Newbie+
  • *
  • Poruke: 25
  • Karma: 0
    • Pogledaj profil
Odg: Pitanja vezana za Infinity FxS (ForexSrbija Team) strategiju
« Odgovor #63 poslato: 05.06.2014, 13:52:49 »
Posle više od 7 meseci, tema je opet otključana... Ako ima neko pitanje, slobodno pitajte... :)
           Posto nisam bio clan foruma u vreme kad se o ovoj strategiji pisalo, ja posle skoro tri godine imam neka pitanja... Zanima me da li jos uvek primenjujes ovu strategijui da li je moguce dobiti neko opsirnije objasnjenje poboljsane verzije iste...? Moram priznati da mi je sem otvaranje hedge pozicije sve ostalo nejasno..., gde jeSL, gde TP, sta se radi u drugom trecem..., koraku..., dakle sve u svemu nista vezano za poboljsanu verziju mi nije jasno... Molio bi ako je to moguce pojasniti na konkretnom primeru, kao sto je sa prvom verzijom ucinjeno... Hvala unapred....