Autor Tema: Preporučeni brokeri  (Pročitano 119236 puta)

Van mreže trut

  • Newbie+
  • *
  • Poruke: 25
  • Karma: 0
    • Pogledaj profil
Odg: Preporučeni brokeri
« Odgovor #210 poslato: 18.04.2015, 12:15:38 »
      Ova dva brokera tvrde da su ECN, na listi su preporucenih brokera i daju bonus koji traje 50tak dana pa se skida sa racuna... Bonus mi nije primaran, mada bi bio pozeljan...  :)   
       Ako ova dva brokera nisu ECN, koji jesu? Na listi brokera pise da jesu, oni tvrde da jesu... Na forumu sam izmadju ostalog da bi dobio pravu informaciju a ne reklamu....

Van mreže Panzer

  • Sr. Member
  • ****
  • Poruke: 411
  • Karma: 48
    • Pogledaj profil
Odg: Preporučeni brokeri
« Odgovor #211 poslato: 18.04.2015, 12:22:09 »
      Ova dva brokera tvrde da su ECN, na listi su preporucenih brokera i daju bonus koji traje 50tak dana pa se skida sa racuna... Bonus mi nije primaran, mada bi bio pozeljan...  :)   
       Ako ova dva brokera nisu ECN, koji jesu? Na listi brokera pise da jesu, oni tvrde da jesu... Na forumu sam izmadju ostalog da bi dobio pravu informaciju a ne reklamu....

Pa objasnio sam ti kako da trazis ecn stp brokere, oni ne daju bonus na ecn-stp racunima, i rade direktan kliring. Svaki broker ce ti reci da je ecn, ali to u praksi ne znaci nista, cak sta vise support brokera ne zna da ti objasni sta znaci ecn i kako mehanizam radi. Obicno brokeri koji su recimo STP-ECn daju malo veci spread(na primer eurusd 1,5  2,5 pipsa) jer zive od interbank trgovanja i komisije, ako ti mali broker daje spread od 0 pipsa i komisje koja je zanemarljiva, znaj da nije to sto prica, jer ne moze broker da zivi od toga. 

E sad ako deponujes 100 eur, onda ti je apsolutno sve jedno, ako mislis ozbiljno da trgujes onda se gledaju druge stvari, spread nije najbitniji.

Van mreže trut

  • Newbie+
  • *
  • Poruke: 25
  • Karma: 0
    • Pogledaj profil
Odg: Preporučeni brokeri
« Odgovor #212 poslato: 18.04.2015, 12:36:24 »
    Ok, hvala na pojasnjenju...

Van mreže icko

  • Newbie+
  • *
  • Poruke: 41
  • Karma: 5
    • Pogledaj profil
Odg: Preporučeni brokeri
« Odgovor #213 poslato: 12.02.2016, 15:57:50 »
Pozdrav svima. Bio sam vam forexa zadnje tri godine ali sam redovno pratio desavanja na tržištu i redovno sam pratio forum. Trgovao sam pre preko admiral marketsa i fx open brokera.
Sada vidim da admiral markets više nema podršku u našoj zemlji, pa sam hteo da pitam kog bi ste mi brokera preporučili za trgovanje?
Sa kojim ste brokerom zadovoljni i sa koljim od njih niste imali problema u transakcijama. Moj budžet nike veliki, oko 250 usd, pa imajte i to u vidu.
Voleo bih da mi preporučite brokera koji nije market maker i koji ne radi protiv trgovaca.

Unapred zahvalan na odgovorima.
Igor

Van mreže fxfoks

  • Newbie+
  • *
  • Poruke: 27
  • Karma: 1
    • Pogledaj profil
Odg: Preporučeni brokeri
« Odgovor #214 poslato: 13.02.2016, 19:16:40 »
Pozdrav svima. Bio sam vam forexa zadnje tri godine ali sam redovno pratio desavanja na tržištu i redovno sam pratio forum. Trgovao sam pre preko admiral marketsa i fx open brokera.
Sada vidim da admiral markets više nema podršku u našoj zemlji, pa sam hteo da pitam kog bi ste mi brokera preporučili za trgovanje?
Sa kojim ste brokerom zadovoljni i sa koljim od njih niste imali problema u transakcijama. Moj budžet nike veliki, oko 250 usd, pa imajte i to u vidu.
Voleo bih da mi preporučite brokera koji nije market maker i koji ne radi protiv trgovaca.

Unapred zahvalan na odgovorima.
Igor

Idi na www.roboforex.com i otvori ECN-PRO nalog. Ako radiš preko www.skrill.com onda uplata ide instant a isplata uglavnom instant a ako se to ne desi onda najkasnije za 2 dana. Nikada ti neće dosađivati telefonom, s tim što moraš imati verifikovan nalog da bi mogao da posluješ a imaš i besplatan VPS server ako ti je račun preko 500$

Van mreže icko

  • Newbie+
  • *
  • Poruke: 41
  • Karma: 5
    • Pogledaj profil
Odg: Preporučeni brokeri
« Odgovor #215 poslato: 15.02.2016, 11:13:55 »
Čitam komentare na www.forexpeacearmy.com u vezi roboforex brokera i ne vidim da su pozitivni. Uglavnom ljudi imaju negativna iskustva.

Da li neko trguje preko hotforex-a ili tradeviewforex-a i kakva su iskustva?

Van mreže fxfoks

  • Newbie+
  • *
  • Poruke: 27
  • Karma: 1
    • Pogledaj profil
Odg: Preporučeni brokeri
« Odgovor #216 poslato: 15.02.2016, 14:26:37 »
Kod svakog brokera povremeno se pojavljuju problemi i oni se u hodu rešavaju. Kod Roboforex-a administrator brokera odgovara na komentare na http://www.forexpeacearmy.com/public/review/www.roboforex.com i daje upitstva kako da se prevaziđu problemi, tako da ja tu ne vidim ništa loše.
Lično do sada nisam imao loša iskustva sa ovim brokerom.