Autor Tema: Preporučeni brokeri  (Pročitano 119450 puta)

Van mreže igy

  • Newbie+
  • *
  • Poruke: 29
  • Karma: 3
    • Pogledaj profil
Odg: Preporučeni brokeri
« Odgovor #195 poslato: 01.07.2014, 17:07:52 »
znali neko nešto o brokerskoj kući ironFX, vidim da se reklamiraju na CBS-u pa kontam da su profesionalni što se saradnje tiče. to je samo moja predpostavka, ako je neko radio sa njima molim da se javi i da kaže svoja iskustva. imaju dobre bonuse, daju 50% na uplaćena sredstva.

Što se tiče ovog brokera ja sam prezadovoljan...naročito što postoji komunikacija i na srpskom.
https://www.ironfx.com/

Pri prvoj uplati dobijate bonus od 60%, koji se za razliku od većine ostalih brokera ne gubi kada izgubite inicijalni depozit (što je mene u par navrata spasilo zbog nekih mojih grešaka u trgovanju). Ipak da bi se dobio ovaj bonus mora se uplatiti minimum 500$, a bonus traje nekoliko godina. Bonus se inače ne može povući već služi kao podrška trgovanju.

Kada sam dostigao 2500$ na računu (u kojih ne ulazi bonus) bez dodatnih troškova sam dobio MasterCard kako ne bih plaćao provizije pri povlačenju novca, tako da ne postoji provizija na plaćanja sa ovom karticom.
« Poslednja izmena: 01.07.2014, 17:20:56 FXModerator »

Van mreže elite44

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 6219
  • Karma: 35
    • Pogledaj profil
Odg: Preporučeni brokeri
« Odgovor #196 poslato: 03.08.2014, 08:48:45 »
Evropski broker regulisan ,na Web stranici i srpski meni,swap povoljan malo je onih parova gde je negativan i na bay i sel,sped povoljan pogledajte  http://www.trading212.com/sr/Kamatni-svop/

Van mreže elite44

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 6219
  • Karma: 35
    • Pogledaj profil
Odg: Preporučeni brokeri
« Odgovor #197 poslato: 03.08.2014, 09:13:14 »
Evropski broker regulisan ,na Web stranici i srpski meni,swap povoljan malo je onih parova gde je negativan i na bay i sel,sped povoljan pogledajte  http://www.trading212.com/sr/Kamatni-svop/
Al nemaju MT4 platformu steta

Van mreže milutin69

  • Newbie+
  • *
  • Poruke: 4
  • Karma: 0
    • Pogledaj profil
Odg: Preporučeni brokeri
« Odgovor #198 poslato: 19.01.2015, 08:14:15 »
Postovani, u temi Preporuceni brokeri nalaze se neki koji su posle skoka svajcarca (januar 2015. godi) proglasili bankrot. Molim Vase misljenje?

Van mreže FXModerator

  • Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 5720
  • Karma: 65
  • www.forexsrbija.rs
    • Pogledaj profil
    • Forex Srbija
Odg: Preporučeni brokeri
« Odgovor #199 poslato: 19.01.2015, 10:30:46 »
Postovani, u temi Preporuceni brokeri nalaze se neki koji su posle skoka svajcarca (januar 2015. godi) proglasili bankrot. Molim Vase misljenje?

Milutine, prvo dobrodošao među aktivne članove foruma. Što se tiče tvog pitanja, sam si odgovorio u drugom threadu: "Alpari UK postoji od 2006. godine, djelovao je kao vrlo siguran broker, visoko se kotirao..." i to je sasvim dovoljno. Preporučeni brokeri su tu na osnovu njihovog prethodnog poslovanja, a mislim da vrlo malo ljudi zna šta će se dešavati u budućnosti. Sve mogućnosti su otvorene, ali zato postoje regulacije koje štite klijente.

Van mreže aleksandarmfx

  • Sr. Member
  • ****
  • Poruke: 365
  • Karma: 7
    • Pogledaj profil
Odg: Preporučeni brokeri
« Odgovor #200 poslato: 25.01.2015, 18:36:32 »
dobar broker je i http://capitaloneforex.com/ imaju mali spred na sve instrumente i dobre uslove za pocetnike imaju i bonuse. preporucujem
Momentum counts.

Van mreže bboro696

  • Newbie+
  • *
  • Poruke: 48
  • Karma: 5
    • Pogledaj profil
Odg: Preporučeni brokeri
« Odgovor #201 poslato: 25.01.2015, 19:06:56 »
dobar broker je i http://capitaloneforex.com/ imaju mali spred na sve instrumente i dobre uslove za pocetnike imaju i bonuse. preporucujem

Ovo je SCAM broker. Nikakvog posla sa njima !!!
http://www.forexpeacearmy.com/public/review/www.capitaloneforex.com?page=2

Van mreže aleksandarmfx

  • Sr. Member
  • ****
  • Poruke: 365
  • Karma: 7
    • Pogledaj profil
Odg: Preporučeni brokeri
« Odgovor #202 poslato: 25.01.2015, 19:17:13 »
a pa zato je uslov da objavis nesto na forumu i da ih reklamiras jer rade takve stvari strasno
Momentum counts.

Van mreže lime70

  • Jr. Member
  • **
  • Poruke: 60
  • Karma: 8
    • Pogledaj profil
Odg: Preporučeni brokeri
« Odgovor #203 poslato: 27.02.2015, 13:29:59 »
Čiji je to uslov da objaviš nešto? Od ovog brokera?
Pozz

Van mreže aleksandarmfx

  • Sr. Member
  • ****
  • Poruke: 365
  • Karma: 7
    • Pogledaj profil
Odg: Preporučeni brokeri
« Odgovor #204 poslato: 28.02.2015, 12:03:35 »
da capital one forex
Momentum counts.

Van mreže Panzer

  • Sr. Member
  • ****
  • Poruke: 411
  • Karma: 48
    • Pogledaj profil
Odg: Preporučeni brokeri
« Odgovor #205 poslato: 01.03.2015, 11:21:16 »
@Aleksandarmfx
Jedan dobronameran savet posto vidim da juris bonus kampanje brokera.
Ako mislis da trgujes na forexu i da zivis od toga, zaobidji sve brokere u širokom luku koji daju bonus na depozit, ili racune gde dobijas no depozit bonus. Niko nikada nije poziveo toliko dugo da od tih kampanja napravi bilo sta.

Ako mislis da se bavis ovim poslom trazi STP brokera kao partnera, jer njega ne zanima da li skalpiras ili trgujes vestima, on zivi od "Volume" tvoje trgovine, tj od komisija....dakle nema sukoba interesa.

Znaj i ovo, ni jedan STP-ECN broker ne daje bonuse na depozit ili no depozit bonus. Brokeri koji se deklarisu kao takvi obicno daju te bonuse samo za DD racune. Nuzno, ti racuni nisu losi, ali imaju obicno veci spread i obicno su pod "Instant Egzekucijom", sto ima svoje prednosti i mane.

Dakle , skupi svoje pare i trguj kod bilo kog STP brokera. Nećeš pogrešiti.

Van mreže Tango

  • Sr. Member
  • ****
  • Poruke: 390
  • Karma: 23
    • Pogledaj profil
Odg: Preporučeni brokeri
« Odgovor #206 poslato: 02.03.2015, 11:46:12 »
Takmičenja takođe. Jeste da prvi, eventualno drugi i treći dobijaju nagradu, ali svi ostali koji su bili u plusu, ne dobijaju ništa. Bolje im je bilo da su stvarno trejdovali, jer bi onda i zaradili.
Тренд је једина сигурна ствар на форексу.

Van mreže aleksandarmfx

  • Sr. Member
  • ****
  • Poruke: 365
  • Karma: 7
    • Pogledaj profil
Odg: Preporučeni brokeri
« Odgovor #207 poslato: 02.03.2015, 17:25:00 »
hvala na savetima
Momentum counts.

Van mreže trut

  • Newbie+
  • *
  • Poruke: 25
  • Karma: 0
    • Pogledaj profil
Odg: Preporučeni brokeri
« Odgovor #208 poslato: 18.04.2015, 10:39:23 »
     U fazi sam odabira brokera, treba da bude ECN, da nije preveliki min za uplatu, da ima bonus....., i dosao sam do dva brokera koji skoro da ispunjavaju sve potrebno.... No sinoc sam uocio razlike u dijagramima kod ova dva brokera..., zbunjen sam, zar ECN brokeri ne bi trebali da imaju iste dijagrame? Sa li je ovo normalno i za ECN brokere? Pokusacu da postavim slike, prvi put, valjda cu uspeti....

Van mreže Panzer

  • Sr. Member
  • ****
  • Poruke: 411
  • Karma: 48
    • Pogledaj profil
Odg: Preporučeni brokeri
« Odgovor #209 poslato: 18.04.2015, 11:55:00 »
Ako trazis brokera koji ecn -stp onda ne mozes da dobijes bonus, to ti je mali test za brokera koji tvrdi da je ecn ili stp. Takvi brokeri ne daju bonuse. Ako dobijes bonus onda nisi na interbank trzistu,ne trgujes na ecn racunu vec trgujes u okviru kuce, po dealling desk modelu, bbook-a.

E sad ako vec juris bonus, onda ti je sve jedno koji je broker.

Cene mogu varirati pips ili dva u zavisnosti od liquidity provajdera koji brokeru pruza usluge.
Ali ako mislis ovim ozbiljno da se bavis, onda zaboriavi na bonus brokere.