Autor Tema: molba za EA  (Pročitano 24262 puta)

Van mreže bekan

  • Poruke: 16
  • Karma: 0
    • Pogledaj profil
molba za EA
« poslato: 27.01.2012, 12:15:59 »
pozdrav svima

imam ideju ali ne znam nista oko programiranja ,zasniva se na EMA 34 postavci vec sam nesto malo pisao o tome na forumu, u prilogu slika kako to izgleda na chartu, po meni jedan od najboljih indikatora za trend trgovanje, pa ako neko od programera misli da moze da se uradi bilo bi lepo :)


« Poslednja izmena: 27.01.2012, 12:21:46 bekan »

Van mreže Tango

  • Sr. Member
  • ****
  • Poruke: 390
  • Karma: 23
    • Pogledaj profil
Odg: molba za EA
« Odgovor #1 poslato: 27.01.2012, 13:38:11 »
Pozdarv Bekane. Nemoj da se ljutiš ali sa pravljenjem EA ide ovako. Treba da priložiš statement, naravno demo je ok, iz koga se vidi da je navedeni način trejda profitabilan. Tada će programeri vrlo rado da prionu na posao.

A ima i drugi put, a to je da naučiš programiranje. Jezik u kome se radi je MQL i prilično sveden, daleko od savremenih programskih jezika, tako da se lako uči. A tu smo i mi da ti pomognemo.
Тренд је једина сигурна ствар на форексу.

Van mreže bekan

  • Poruke: 16
  • Karma: 0
    • Pogledaj profil
Odg: molba za EA
« Odgovor #2 poslato: 27.01.2012, 14:19:32 »
stejtment vezan samo za ovu strategiju jos uvek nemam da, mozda bude za mesec dana.. a hocu i da naucim MQL, samo sto ja nesto slabo nalazim nekakvu literaturu za to :), imas neki knjigu ili upustvo o MQL-u?

hvala

Van mreže NenadPavlov

  • Sr. Member
  • ****
  • Poruke: 393
  • Karma: 43
    • Pogledaj profil
Odg: molba za EA
« Odgovor #3 poslato: 27.01.2012, 14:46:10 »
Što se tiče MQL literature, kreni od www.mql4.com
Na njemu imaš dokumentaciju, zvaničnu knjigu, veroma korisne članke, codebase.. itd. Veruj mi, ništa ti dalje od tog sajta ne treba.
"The best indicator for ANYTHING is between your ears."

Van mreže bekan

  • Poruke: 16
  • Karma: 0
    • Pogledaj profil
Odg: molba za EA
« Odgovor #4 poslato: 27.01.2012, 20:41:31 »
hvala Nenade