Autor Tema: Thorex broker srbija  (Pročitano 34331 puta)

Van mreže lime70

  • Jr. Member
  • **
  • Poruke: 60
  • Karma: 8
    • Pogledaj profil
Thorex broker srbija
« poslato: 16.11.2011, 18:00:53 »
Pozdrav
Vidim da se pojavio još jedan broker na našem nebu ,imali neko informacija o njima vidim da ih nema ma ovom sajtu što mi deluje baš čudno.Evo linka gde su imaju mt4 itd http://www.thorex.rs/
Cao

Van mreže xomep

  • Full Member
  • ***
  • Poruke: 173
  • Karma: 26
    • Pogledaj profil
Odg: Thorex broker srbija
« Odgovor #1 poslato: 16.11.2011, 19:06:15 »
 pogledao sam  ih malo i ja se ne bi usudio njima predati novac
poslednja vest na njihoom matichnom sajtu je od 31. avgusta  plus nigde ne pishe nishta o depozitu ,povlachenju
kad vec imam izbor  ostacu kod nekog drugog

Van mreže urosh1

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 638
  • Karma: 29
    • Pogledaj profil
Odg: Thorex broker srbija
« Odgovor #2 poslato: 16.11.2011, 19:34:05 »
Ma ne treba trositi vreme na tako nesto. I FxLider je nas , imaju lep sajt i reklame, ali ga nikom ne bih preporucio.
Evo sada sam video i da investicioni fond Ilirika ima svoju platformu i neke programe , svasta nesto su nabudzili :)

Ovde na sajtu ima lepa tabela i to je ono sto je pouzdano za sada.

Van mreže elite44

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 6219
  • Karma: 35
    • Pogledaj profil
Odg: Thorex broker srbija
« Odgovor #3 poslato: 16.11.2011, 20:54:17 »
Ma ne treba trositi vreme na tako nesto. I FxLider je nas , imaju lep sajt i reklame, ali ga nikom ne bih preporucio.
Evo sada sam video i da investicioni fond Ilirika ima svoju platformu i neke programe , svasta nesto su nabudzili :)

Ovde na sajtu ima lepa tabela i to je ono sto je pouzdano za sada.
Za ove sam znao i pre.Ilirika je izgleda reakcija posle objave NBS,tako da je to nesto pozitivno za nas trgovce.Medju prvima pre oko 5 gdn imali su otvoreni investicioni  fond registrovan u Srbiji.

Van mreže elite44

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 6219
  • Karma: 35
    • Pogledaj profil
Odg: Thorex broker srbija
« Odgovor #4 poslato: 16.11.2011, 21:37:27 »
Ma ne treba trositi vreme na tako nesto. I FxLider je nas , imaju lep sajt i reklame, ali ga nikom ne bih preporucio.
Evo sada sam video i da investicioni fond Ilirika ima svoju platformu i neke programe , svasta nesto su nabudzili :)

Ovde na sajtu ima lepa tabela i to je ono sto je pouzdano za sada.
Za ove sam znao i pre.Ilirika je izgleda reakcija posle objave NBS,tako da je to nesto pozitivno za nas trgovce.Medju prvima pre oko 5 gdn imali su otvoreni investicioni  fond registrovan u Srbiji.
Sobzirom na postojanje njihovog inv fonda za trgovinu akcijama na beogradskoj berzi,nije bilo zakona za forex,sada vidim na ilirika srbija podrska na srpskom za trgovinu tako da je to reakcija na vesti iz NBS.Za mene je trgovina na fx resena stvar oni ne bi postavili da nije regulisano,to su i cekali.

Van mreže Grega THOREX

  • Newbie+
  • *
  • Poruke: 1
  • Karma: 0
    • Pogledaj profil
Odg: Thorex broker srbija
« Odgovor #5 poslato: 22.02.2012, 14:50:31 »
Pozdrav
Vidim da se pojavio još jedan broker na našem nebu ,imali neko informacija o njima vidim da ih nema ma ovom sajtu što mi deluje baš čudno.Evo linka gde su imaju mt4 itd http://www.thorex.rs/
Cao

Pozdrav svima!
Thorex d.o.o. se nalazi u PC UŠĆE na XV. spratu. U Srbiji radimo dve godine. Registrovani smo u APR, a regulisani od strane FSA (thorexfx u okviru Alpari UK - white label licenca).
Klijentima nudimo mogućnost samostalnog trgovanja + nekoliko investicionih programa. Naši su programi ELF i MMA vodeći investicioni programi u regionu.

Molim administratora da to ne prihvati kao pokušaj reklamiranja.
« Poslednja izmena: 22.02.2012, 17:39:46 FXModerator »

Van mreže jasam

  • Sr. Member
  • ****
  • Poruke: 277
  • Karma: 16
    • Pogledaj profil
Odg: Thorex broker srbija
« Odgovor #6 poslato: 22.02.2012, 23:03:31 »
Pozdrav
Vidim da se pojavio još jedan broker na našem nebu ,imali neko informacija o njima vidim da ih nema ma ovom sajtu što mi deluje baš čudno.Evo linka gde su imaju mt4 itd http://www.thorex.rs/
Cao

Pozdrav svima!
Thorex d.o.o. se nalazi u PC UŠĆE na XV. spratu. U Srbiji radimo dve godine. Registrovani smo u APR, a regulisani od strane FSA (thorexfx u okviru Alpari UK - white label licenca).
Klijentima nudimo mogućnost samostalnog trgovanja + nekoliko investicionih programa. Naši su programi ELF i MMA vodeći investicioni programi u regionu.

Molim administratora da to ne prihvati kao pokušaj reklamiranja.

A recite mi pošto ste pod white label licencom, kad mi trgovci uplaćujemo lovu na naš trgovački račun, kome to ide da li na vaš račun kao white label ili na račun Alpari UK? Znači šta navodimo na uplatnici, nadam se da razumiješ pitanje?