Autor Tema: PayPal u Srbiji  (Pročitano 44797 puta)

Van mreže FXModerator

  • Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 5720
  • Karma: 65
  • www.forexsrbija.rs
    • Pogledaj profil
    • Forex Srbija
Odg: PayPal u Srbiji (?)
« Odgovor #30 poslato: 10.04.2013, 22:23:33 »
Postovani Moderatoru,

da li mozes da objasnis , nije mi bas najjasnije, ima uplata , a ima i povlacenje novca, e sad da li moze neko da mi uplati na racun paypala , ali da ne mogu da povucem te pare ili ne moze ni da uplati na racun paypala , a kamoli povlacenje ili withdraw na svoju karticu .

pozdrav

Tako je, zasada je aktivna opcija za slanje, tj. plaćanje preko PayPal-a.
U dnu stranice za registraciju možeš da nađeš tekst: "Do you agree to the User Agreement and Privacy Policy, and terms incorporated therein, and the fact that you are signing up a PayPal account with Send-Only capabilities?"

To ti sve govori. Da, ti možeš da pošalješ novac stranom državljaninu, možeš da platiš stranom državljaninu (tj. vlasniku kartice odnosno PayPal računa kome adresa na PayPalu nije u Srbiji), ali ti ne možeš ni da primaš ni da zahtevaš uplate na svoj Pejpal račun. Zasada...

Ako sada imate pitanje "Što je uopšte PP dolazio i čemu ovolika frka kad ne možemo da primamo novac" gledajte na ovo kao prvi korak ka daljoj prisutnosti PayPal-a. Tako su otvarali mnoga tržišta, prvo ovo pa onda ostalo...

Van mreže elite44

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 6219
  • Karma: 35
    • Pogledaj profil
Odg: PayPal u Srbiji
« Odgovor #31 poslato: 14.05.2013, 17:38:34 »
Dacic u poseti danas Pay Pal o uvodjenju druge opcije prodaje iz srbije preko pay pal-a,nagovestava vrlo brzo promene nasih zakona ,i brza uspostava ove opcije,koliko je to brzo nije rekao.

Van mreže Panzer

  • Sr. Member
  • ****
  • Poruke: 411
  • Karma: 48
    • Pogledaj profil
Odg: PayPal u Srbiji
« Odgovor #32 poslato: 08.03.2014, 21:30:20 »
Malo da osvežimo temu.
NBS strucni tim "eksperata" je posle skoro dve godine proucavanja zakona izneo saopstenje da nema prepreke deponovanju novca na paypal. Svaka im cast na azurnosti i ekspertskoj analizi( dize mi se kosa na glavi kada neko pomene rec ekspert, obicno mi je prva asocijacija sega mega dr mr  8) ), pitam  se sta bi bilo da su jos morali da donesu saopštenje o podizanju novca sa paypala. Morali bi ponovo da saljemo premijera u zvanicnu posetu paypalu na konsultacije  ;)

http://www.blic.rs/Vesti/Ekonomija/448114/NBS-Nema-prepreka-za-placanje-preko-Pejpala

Elem, salu na stranu imate link ispod u blicu pa dodajte neki komentar, cisto da vest ne prodje nezapazeno.

PS. Skrill moneybookers uplate sa visa kartice i povlacenje na devizni racun funkcionisu godinama bez problema, a o paypalu se pise kao da uspostavljamo odnose sa drugom drzavom.

Van mreže elite44

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 6219
  • Karma: 35
    • Pogledaj profil
Odg: PayPal u Srbiji
« Odgovor #33 poslato: 08.11.2014, 18:54:19 »
Momak iz Hrvacke koji se bavi prodajom domena,tvrdi da se osim slanaj novca preko Pay Pal mogu i primati uplate,cini mi se da njegova obuka i instrukcije o prodaji domena kosta 49$,ko uplati dobija i instrukcije za uplatu na racun Pay Pal u srbiji,a za one sto interesuje samo kako da uplata preko pay pal stize na njegov racun mislim da mu se treba uplatiti 10$,a onda on salje instrukcije e-mail.Sta drugo preostaje nego za 10$ proveriti nije puno.Imam pay pal racun odavno,al sam u registraciji upisao usd drzavljanin,po njemu takav racun moze biti blokiran ,evo procitajte   http://www.honorarniposao.net/#!paypal-srbija/ct3d,neka neko proveri,ako je istina da slavimo

Van mreže elite44

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 6219
  • Karma: 35
    • Pogledaj profil
Odg: PayPal u Srbiji
« Odgovor #34 poslato: 08.11.2014, 19:03:07 »
Momak iz Hrvacke koji se bavi prodajom domena,tvrdi da se osim slanaj novca preko Pay Pal mogu i primati uplate,cini mi se da njegova obuka i instrukcije o prodaji domena kosta 49$,ko uplati dobija i instrukcije za uplatu na racun Pay Pal u srbiji,a za one sto interesuje samo kako da uplata preko pay pal stize na njegov racun mislim da mu se treba uplatiti 10$,a onda on salje instrukcije e-mail.Sta drugo preostaje nego za 10$ proveriti nije puno.Imam pay pal racun odavno,al sam u registraciji upisao usd drzavljanin,po njemu takav racun moze biti blokiran ,evo procitajte   http://www.honorarniposao.net/#!paypal-srbija/ct3d,neka neko proveri,ako je istina da slavimo
kada vam se otvori stranica idite strelicom misa na zanimljivo tu ce vam se pokazati Pay Pal u Srjiji kliknite na to..

Van mreže elite44

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 6219
  • Karma: 35
    • Pogledaj profil
Odg: PayPal u Srbiji
« Odgovor #35 poslato: 08.11.2014, 19:46:34 »
U Hrvackoj Pay Pal  u oba smera od 11.10 2014. i to je za slavlje  http://www.honorarniposao.net/#!PayPal-pending-balance-je-prošlost-uplate-stižu-direktno-u-available-balance/c1ns1/5B77BD8E-6554-416D-A11C-0FC4222AABE2   neka moderator pregovara sa njime za besplatne instrukcije za Srbiju postavicemo ga za pocasnog clana foruma,al ne verujem da ce pristati dolari su dolari,hA  ha ha ha ha ha

Van mreže elite44

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 6219
  • Karma: 35
    • Pogledaj profil
Odg: PayPal u Srbiji
« Odgovor #36 poslato: 08.11.2014, 20:00:00 »
U Hrvackoj Pay Pal  u oba smera od 11.10 2014. i to je za slavlje  http://www.honorarniposao.net/#!PayPal-pending-balance-je-prošlost-uplate-stižu-direktno-u-available-balance/c1ns1/5B77BD8E-6554-416D-A11C-0FC4222AABE2   neka moderator pregovara sa njime za besplatne instrukcije za Srbiju postavicemo ga za pocasnog clana foruma,al ne verujem da ce pristati dolari su dolari,hA  ha ha ha ha ha
morate kopirati citav natpis web stranice pa onda u pretrazivac postavite,ili na stranici honoraran posa idite na blog i nacicete tekst o pay pay hrvacka stize uplata direktno na balac,sada su evropska unija,ima i drugih korisnih stvari na ovoj stranici o njegovim iskustvima sa pay palom potrazite malo

Van mreže elite44

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 6219
  • Karma: 35
    • Pogledaj profil
Odg: PayPal u Srbiji
« Odgovor #37 poslato: 08.11.2014, 20:17:51 »
E bratu hrvatu nista od 9$ i SRBIJA ZVANICNO OD 10.10 2014 PAY PAL U OBA SMERA PROCITAJTE ,pa zar 15 dana na ovo niko nije nisao http://www.b92.net/tehnopolis/vesti.php?yyyy=2014&mm=09&nav_id=896649  SLAVLJE SLAVLJE

Van mreže elite44

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 6219
  • Karma: 35
    • Pogledaj profil
Odg: PayPal u Srbiji
« Odgovor #38 poslato: 08.11.2014, 21:02:37 »
Evo i naj novije vesti posle 4 dana funkcionisanja u oba smera pay pal u srbiji obustavljen prijem zbog tehnickih problema kada otklone pustice ponovo  http://www.b92.net/tehnopolis/vesti.php?yyyy=2014&mm=09&nav_id=896649

Van mreže elite44

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 6219
  • Karma: 35
    • Pogledaj profil
Odg: PayPal u Srbiji
« Odgovor #39 poslato: 08.11.2014, 21:47:06 »
Evo ovde sa slikama objasnjeno kako saljte novac i kako primate novac http://www.telegraf.rs/hi-tech/internet/1266590-evo-kako-da-primite-novac-preko-paypal-a-foto-video

Van mreže elite44

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 6219
  • Karma: 35
    • Pogledaj profil
Odg: PayPal u Srbiji
« Odgovor #40 poslato: 09.11.2014, 00:16:14 »

Van mreže elite44

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 6219
  • Karma: 35
    • Pogledaj profil
Odg: PayPal u Srbiji
« Odgovor #41 poslato: 16.12.2014, 00:02:04 »

Van mreže elite44

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 6219
  • Karma: 35
    • Pogledaj profil
Odg: PayPal u Srbiji
« Odgovor #42 poslato: 16.04.2015, 11:20:07 »
Od 13.04 pay pal funkcionise u oba smera u srbiji vest na osnovu izjava korisnika,zvanicno jos nije potvrdjeno,najavljeno je bilo za oktobar nije valjda opet neka greska http://mondo.rs/a786253/Mob-IT/Vesti/PayPal-omogucio-prijem-novca-u-Srbiji.html

Van mreže FXModerator

  • Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 5720
  • Karma: 65
  • www.forexsrbija.rs
    • Pogledaj profil
    • Forex Srbija
Odg: PayPal u Srbiji
« Odgovor #43 poslato: 25.05.2015, 18:23:25 »
Verovatno ste primetili da nas nema poslednjih dana. Razlog je opravdan, nekoliko hiljada kilometra smo južnije (i mi Romi imamo dušu, da se ne nađe neko uvređen ;)), ali ovo što mi je pristiglo danas u Inbox je u suštini potvrda onog što smo čekali i morao sa da podelim sa vama. Ako vas mrzi da čitate sa slike, u tekstu kažu:

"You can now receive payments into your PayPal account.
We’re sorry for the wait: it took us a bit of time, but today we’re happy to announce that you can now receive payments from millions of buyers around the world (165 million active accounts, and counting). All you need to do is pick the right payment solution for your business and start getting paid."

8)

Van mreže zivdus

  • Newbie+
  • *
  • Poruke: 47
  • Karma: 3
    • Pogledaj profil
Odg: PayPal u Srbiji
« Odgovor #44 poslato: 25.05.2015, 19:19:46 »
Verovatno ste primetili da nas nema poslednjih dana. Razlog je opravdan, nekoliko hiljada kilometra smo južnije (i mi Romi imamo dušu, da se ne nađe neko uvređen ;)), ali ovo što mi je pristiglo danas u Inbox je u suštini potvrda onog što smo čekali i morao sa da podelim sa vama. Ako vas mrzi da čitate sa slike, u tekstu kažu:

"You can now receive payments into your PayPal account.
We’re sorry for the wait: it took us a bit of time, but today we’re happy to announce that you can now receive payments from millions of buyers around the world (165 million active accounts, and counting). All you need to do is pick the right payment solution for your business and start getting paid."

8)

Dobio sam i ja na mailu , ovo je zvanicna potvrda , mada radi vec mesec dana ! :)