Autor Tema: TREND je tvoj najbolji drug ( FxS team )  (Pročitano 57713 puta)

Van mreže vlada33

  • Newbie+
  • *
  • Poruke: 7
  • Karma: 0
    • Pogledaj profil
Odg: TREND je tvoj najbolji drug ( FxS team )
« Odgovor #210 poslato: 14.04.2014, 08:21:08 »
moze li mala pomoc nekog ko se razume u programiranje...

malo sam izmenio program i ubacio par novih reda, dodao sam
extrern double  Lot2 sa duplom vrednoscu od Lot
extrern double Lot 3 sa duplom vrednoscu od Lot2

i tako dalje...

zamenio sam Lot sa Lot2 i Lot3 u naredbama nize i za sad normalno radi, otvorio je pocetnu poziciju sa Lot a pending sa Lot2 ...

problem je sto nakon Lot4 neznam gde i kako trebam da izmenim naredbe da otvara Lot5 i ostale...pa ako neko moze da me uputi bio bi zahvalan...hvala

Van mreže elite44

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 6219
  • Karma: 35
    • Pogledaj profil
Odg: TREND je tvoj najbolji drug ( FxS team )
« Odgovor #211 poslato: 15.04.2014, 08:06:27 »
Novi expert savetnik ,cini mi se da otvara vise pozicija,a ujedno krije od brokera i SL,TP i TS mozda ovo  pomogne http://codebase.mql4.com/9347?source=terminal4_codebase

Van mreže vlada33

  • Newbie+
  • *
  • Poruke: 7
  • Karma: 0
    • Pogledaj profil
Odg: TREND je tvoj najbolji drug ( FxS team )
« Odgovor #212 poslato: 15.04.2014, 09:15:47 »
pregledacu ovo kada budem stigao kuci,za sada sam presao na rucno da testiram ono sto sam hteo pa sad sa sobom vucem netbook...

naisao sam na vise problema tako da sam poceo vec da citam o programskom jeziku i procitacu naravno i ovo sto ste predlozili,hvala naravno...

problemi koji su mi se javili a ne uklapaju se sa mojom strategijom su na kraju ispali mnogi,tako da sam juce jako brzo otopio demo racun...najpre kad otvori buy pocetni ne otvara buy stop vec samo sell stop,kada i to proddje on postavi i buystop i sellstop ali kada se jedno od njih aktivira onaj drugi ne brise pa samim tim i on ostaje na istom broju lot-a a meni se to ne uklapa...sem toga non stop u povratku zatvara neke pozicije na 0 iako je buyBE i sellBE false...


svakako hvala na ovoj strategiji jer mi je dala ideju za ovu moju,sad cu je privremeno testirati rucno na demo dok se ne upoznam bolje sa jezikom za programiranje,gotovo da nisam ceo dan kuci tako da je to razlog zasto i pokusavam da osposobim neki EA...naravno ako krene ovo sa rucnim testom ok predstavicu kompletnu strategiju pa se nadam da cemo je zajedno jos i poboljsati...jer kao i uvek papir je izdrzao ovu strategiju u plusu ali na racunu cemo videti kako ide