Autor Tema: legalnost forexa-fizicka lica  (Pročitano 102470 puta)

Van mreže Mauro Beograd

  • Jr. Member
  • **
  • Poruke: 68
  • Karma: 6
  • Svet Voli Pobednike
    • Pogledaj profil
Odg: legalnost forexa-fizicka lica
« Odgovor #30 poslato: 14.08.2011, 13:37:59 »
Ne pominji kevu  8) ... moja se svakome zivome zali da " IGRAM IGRICU " po cio bozji dan   :)


axaxaxaxa..smejem se 15 minuta...keva ti je car  :D   :D  :D
"Samo su dva tipa ljudi na ovom svetu – dobri i loši. Dobri bolje spavaju, ali čini se da loši više uživaju u satima kad su budni.

(Woody Allen)"

Van mreže elite44

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 6219
  • Karma: 35
    • Pogledaj profil
Odg: legalnost forexa-fizicka lica
« Odgovor #31 poslato: 15.08.2011, 21:32:07 »
Nbs je pre neki dan izdao saopstenje o Fx Lideru i po njima nezakonitom trgoanju deviza,gledam dnevnik u pola osam jada se guvernr Soskic da drzava nema para da udje u svajcarce,dobili su kredit od MMF sa mogucnoscu konvertacije izgleda da u chf nisu drzali, e bas steta i nikom nista nema veze ,dobro bi bilo da im narod te novce nekako skupi i da,narodu su sve obezbedili da nam vise nista ne treba psihijtriske klinike vape za narodom ,i naravno po njima kriva globalna kriza i NATO

Van mreže elite44

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 6219
  • Karma: 35
    • Pogledaj profil
Odg: legalnost forexa-fizicka lica
« Odgovor #32 poslato: 17.08.2011, 12:28:34 »
Trazio sam od FxLidera misljenje o  saopstenju NBS u vezi trgovanja na platformama,na zvanicnom sajtu NBS se ne spominje fxlider vec uopsteno elektronske platforme,na B92 fxlider je dodan,saopsteno mi je da je to samo njihovo NBS nepromisljeno i pogresno tumacenje zakona, da ne postoji ni opasnost za njih a ni trgovce.U Hrvatskoj i Crnoj Gori je vec regulisano zakonom tako da odatle se upacuje samo uz potvrdu bez ikakvih potpisivanja dokumenata,resice se to i ovde,ne mogu ni da zamislim drugacije.

Van mreže elite44

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 6219
  • Karma: 35
    • Pogledaj profil
Odg: legalnost forexa-fizicka lica
« Odgovor #33 poslato: 17.08.2011, 17:59:34 »
Evo i pismenog odgovora iz FxLidera----------Postovani Predraze,
s obzirom na saopstenje narodne banke, mogu reci samo da, kao sto mozete i videti na sajtu NBS nigde nije pomenuta nasa firma, te da su novinari pogresno protumacili njihovo saopstenje. U svakom slucaju, nikako se ne radi o nasoj firmi, iz razloga sto stvar o kojoj je narodna banka izdala saopstenje se uopste ne odnosi na nas. Svakako da mi nemamo nikakav problem, kao sto vidite, sajt i dalje radi, firma i dalje posluje i poslovace, a takodje iz dana u dan mozete i pratit TV intervjue mojih kolega i mene.
Zelim Vam uspesan nastavak trgovanja i takodje jos jedanput Vam ponavljam da Vam za sva pitanja vezana za trgovanja stojim na usluzi.\
Srdacan pozdrav.
Nikola Bulajic

Van mreže elite44

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 6219
  • Karma: 35
    • Pogledaj profil
Odg: legalnost forexa-fizicka lica
« Odgovor #34 poslato: 17.08.2011, 23:27:07 »
Evo i pismenog odgovora iz FxLidera----------Postovani Predraze,
s obzirom na saopstenje narodne banke, mogu reci samo da, kao sto mozete i videti na sajtu NBS nigde nije pomenuta nasa firma, te da su novinari pogresno protumacili njihovo saopstenje. U svakom slucaju, nikako se ne radi o nasoj firmi, iz razloga sto stvar o kojoj je narodna banka izdala saopstenje se uopste ne odnosi na nas. Svakako da mi nemamo nikakav problem, kao sto vidite, sajt i dalje radi, firma i dalje posluje i poslovace, a takodje iz dana u dan mozete i pratit TV intervjue mojih kolega i mene.
Zelim Vam uspesan nastavak trgovanja i takodje jos jedanput Vam ponavljam da Vam za sva pitanja vezana za trgovanja stojim na usluzi.\
Srdacan pozdrav.
Nikola Bulajic
Evo malo pre na B92 TV analiticat FxLidera daje analizu kretanja zlata.

Van mreže FXModerator

  • Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 5720
  • Karma: 65
  • www.forexsrbija.rs
    • Pogledaj profil
    • Forex Srbija
Odg: legalnost forexa-fizicka lica
« Odgovor #35 poslato: 17.08.2011, 23:54:03 »
Evo malo pre na B92 TV analiticat FxLidera daje analizu kretanja zlata.

Da, da, evo i link za prilog.
Ovde kao da se deca prepucavaju. Ali neka, tako je bilo i u Hrvatskoj nekoliko meseci pre negu su zvanično legalizovali forex.

Van mreže kimimax

  • Poruke: 16
  • Karma: 0
    • Pogledaj profil
Odg: legalnost forexa-fizicka lica
« Odgovor #36 poslato: 18.08.2011, 02:15:39 »
meni nikako nije jasno zasto njima smeta da narod zaradi neki dinar a drugo sto se tice forex-a u srbiji uopste nije tolko poznat

Van mreže FXModerator

  • Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 5720
  • Karma: 65
  • www.forexsrbija.rs
    • Pogledaj profil
    • Forex Srbija
Odg: legalnost forexa-fizicka lica
« Odgovor #37 poslato: 18.08.2011, 08:37:59 »
...sto se tice forex-a u srbiji uopste nije tolko poznat

Tako je, tek će da bude... ;)

Van mreže FXModerator

  • Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 5720
  • Karma: 65
  • www.forexsrbija.rs
    • Pogledaj profil
    • Forex Srbija
Odg: legalnost forexa-fizicka lica
« Odgovor #38 poslato: 18.08.2011, 10:27:27 »

Van mreže Vojvoda

  • Full Member
  • ***
  • Poruke: 124
  • Karma: 4
  • https://twitter.com/Forex_Matador
    • Pogledaj profil
Odg: legalnost forexa-fizicka lica
« Odgovor #39 poslato: 19.08.2011, 14:11:14 »
Ne pominji kevu  8) ... moja se svakome zivome zali da " IGRAM IGRICU " po cio bozji dan   :)
:)
Verovatno i ovi iz NBS-a imaju slično poimanje Forexa sa tvojom majkom. Ne mogu da verujem da je NBS postala toliko politizovana institucija i da je toliko nisko pala. Ovo za narod koji nema pojma o Forexu zvuči kao odličan put kojim NBS ide i ima određenu političku težinu, a ustvari je jedan od dokaza zašto naša ekonomija propada.

Forex ima izvesna neslaganja sa Zakonom o deviznom poslovanju i treba da vas je stid što tako veliko tržište još nije uređeno odgovarajućim zakonom. Ovo je samo jedna politička patka gospode iz vladajuće koalicije u predizbornoj godini koji nemaju pojma sa čime su hteli da se obračunaju. Ovo je i smešno i tragično u isto vreme. Forex u Americi je uređen u svim mogućim regularnim telima NFA, CFTC, SEC, FINRA... Kod nas to je kršenje zakona i kriminalna elektronska igrica.
In this business, if you’re good, you’re right six times out of ten. You’re never going to be right nine times out of ten  -   Peter Lynch

Van mreže Brdjanin

  • Full Member
  • ***
  • Poruke: 249
  • Karma: 22
    • Pogledaj profil
Odg: legalnost forexa-fizicka lica
« Odgovor #40 poslato: 19.08.2011, 14:32:58 »
Nista nemoj da brines Vojvodo  ... ovi prostori su kolonijalizovani tek prije desetak godina - uskoro ce doci neki cikica sa zapada da objasni momcima ( DRZAVNIKA vise nema u administraciji ) o cemu se zapravo radi ; i sve ce biti u redu .

Van mreže elite44

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 6219
  • Karma: 35
    • Pogledaj profil
Odg: legalnost forexa-fizicka lica
« Odgovor #41 poslato: 25.08.2011, 16:42:43 »
Naslusao sam se prica kako globalizam nevalja,na ovim nasim prostorima bio centralizam koji ponistava sva ljudska prava i dostojanstva,cvetanje kriminala da nepricamo to centralisti obozavaju vidjaju se sa njima ali se ogradjuju od njihovih rabota,ne znaju sta oni rade,tako oni osudjuju globalizam deo toga je i FX globalna svetska berza.Svi ti globalisi ispada po nasim centralistima zele lose narodu pa nas oni navodno stiti,isti taj globalizovani svet nista nema protiv Djokovica koji se predstavlja Srbinom, jel tako, za njegovo znanje rad i trud je bogato nagradjen znaci da je globalizam pravedan,a sta je dobio od centralista pasos da ih promovise posteno zar ne kako smo svi Dzokovici 1200000 nezaposlenih 600000 hijlada gladne dece itd da ne pisem dalje centralisticku patriotsku dalju tugu.Na A listi koja zaradjuje na tenisu je njih 300 a devet miliardi stanovnika.Lepo je popularizovati sport zbog zdravlja, zdravog zivota itd,smatram da je sadasna poplarizacija ukrizi kada narod nema para vise okrenuta ka zaradi a manje sportu i zdravom zivotu,sto se tice zarade mnogi ce se razocarati male sanse su za uspehom kao i sa lotom.Pisem ovo zbog toga sto vidim perspektivu svih mladih i starijih ljudi pre svega sirotinje.Pre jedno oko 2-3 meseca izbor zamis Srbije nagrada svim ucesnicama besplatno skolovanje u Austriji na koledzu broker bankar to je ovo cime se mi bavimo ,U tom globlizmu pravila su ista i za one koji nemaju para i koji imaju para,one ce zavrsiti fakultet steci znanje ali ce im trebati iskustvo,Na currensee ne pise da treba imati diplomu menadzmenta vec dokaz o profitu,to znaci i onaj sto ima para i sto nema mogu postati uspesni .Na sajtu u ponudi menadzera video sam da su imali 3-4-god iskustva dok nisu dosli do neceg svog to jeste strategije,Ja sam siguran da svi koji posecuju ovaj forum su na pravom putu ka boljem zivotu i finansiskoj nezavisnosti sanse su ogromne od 1000 primaju 20 menadzer a od devet miliardi izracunajte sta je Djokovica u ovm poslu.

Van mreže Brdjanin

  • Full Member
  • ***
  • Poruke: 249
  • Karma: 22
    • Pogledaj profil
Odg: legalnost forexa-fizicka lica
« Odgovor #42 poslato: 25.08.2011, 18:12:14 »
... Pre jedno oko 2-3 meseca izbor zamis Srbije nagrada svim ucesnicama besplatno skolovanje u Austriji na koledzu broker bankar to je ovo cime se mi bavimo ... one ce zavrsiti fakultet steci znanje ali ce im trebati iskustvo ...

 Sto se iskustva tice , pripravnicki mogu kod mene odraditi .  8)
« Poslednja izmena: 25.08.2011, 18:16:39 Brdjanin »

Van mreže FXModerator

  • Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 5720
  • Karma: 65
  • www.forexsrbija.rs
    • Pogledaj profil
    • Forex Srbija
Odg: legalnost forexa-fizicka lica
« Odgovor #43 poslato: 26.08.2011, 00:06:27 »
... Pre jedno oko 2-3 meseca izbor zamis Srbije nagrada svim ucesnicama besplatno skolovanje u Austriji na koledzu broker bankar to je ovo cime se mi bavimo ... one ce zavrsiti fakultet steci znanje ali ce im trebati iskustvo ...

 Sto se iskustva tice , pripravnicki mogu kod mene odraditi .  8)

Brđo spreman da se žrtvuje ;D

Van mreže dukfx

  • Sr. Member
  • ****
  • Poruke: 270
  • Karma: 15
    • Pogledaj profil
Odg: legalnost forexa-fizicka lica
« Odgovor #44 poslato: 30.08.2011, 23:11:57 »
Ovo je samo jedna kap u moru nesposobnosti ljudi koji su na vlasti sad vec decenijama u nazad. Ocigledno je da zele da budu drugaciji od drugih, da pokazu da su oni gazde i da oni pisu zakone.
Citam da ce benzin ponovo da poskupi, nemam nameru da potezem politicke govore ali sad sam stvarno prsao. U trenutku kad cela evropa spusta cene naftnih derivata oni ne samo da ne spustaju nego sad i podizu???
Druga stvar je cena hrane u ostalim delovima evrope, u NAJMANJU ruku se moze reci da je ista kao i ovde ali je i jeftinija posto se uglavnom nalazi i kod nas u rafovima, kako je to moguce kad je samo radna snaga skuplja u proseku 8 puta(ocigledno da je u kulturnim zemljama jedino to skuplje nego kod nas)? Pa zato sto drzava daje subvencije i podstice proizvodnju, dok kod nas ocigledno nisu culi za rec subvencija ali su se zato dobro upoznali sa reci porez.
Nadao sam se da mozemo da napredujemo, da iskoristimo te nase "svetski priznate" strucnjake i ojacamo ekonomiju, ali postaje sve ociglednije da su ti strucnjaci strucni samo za ostvarivanje licnog profita a sa ostalih casova(posebno sa onih gde se pominjao moral) su izgleda bezali.
Jadno...