Autor Tema: Predstavljanje  (Pročitano 62646 puta)

Van mreže Branchy

  • Full Member
  • ***
  • Poruke: 200
  • Karma: 18
    • Pogledaj profil
Odg: Predstavljanje
« Odgovor #60 poslato: 29.12.2011, 00:49:19 »
Pozdrav za Anu  :)

Van mreže Brdjanin

  • Full Member
  • ***
  • Poruke: 249
  • Karma: 22
    • Pogledaj profil
Odg: Predstavljanje
« Odgovor #61 poslato: 31.12.2011, 00:20:09 »
Sa svih strana ovih dana zdravo Ana     :)

Van mreže anchy

  • Poruke: 8
  • Karma: 0
    • Pogledaj profil
Odg: Predstavljanje
« Odgovor #62 poslato: 03.01.2012, 02:17:57 »
Hvala svima na dobrodoslici :)

Van mreže Berkut

  • Full Member
  • ***
  • Poruke: 106
  • Karma: 10
    • Pogledaj profil
    • ForexProjekat
Odg: Predstavljanje
« Odgovor #63 poslato: 03.01.2012, 20:02:58 »
Pozdrav za Anu, sto se tvoje konstatacije da ne verujes da je sve isto kao na demu pa i jeste i nije na demo radis sa kobajagi parama a na live sa tvojim i onda dolazi do straha i pohlepe pa je to najveci problem u forexu obuzdati emocije, ja ti zelim puno uspeha i cim prodjes jedno mesec dva demo odma na live ali pazljivo i sa nekim cent racunom tako da mozes da udjes i sa 10$ da vidis kako podnosis tenziju :)

Van mreže anchy

  • Poruke: 8
  • Karma: 0
    • Pogledaj profil
Odg: Predstavljanje
« Odgovor #64 poslato: 04.01.2012, 11:53:10 »
Naravno da verujem da je drugacije kad radis sa pravim novcem, nego nikako ne mogu da poverujem ni da se stvarno sve ponasa isto kao na demu... A i ono sto me najvise brine je da nekako moze da me zezne firma preko koje otvorim racun i da mi nekako nestanu pare :D. Mozda sam smesna sto tako sumnjam, ali jednostavno mi nije jasno kako se onda za tako dobru stvar kao sto je ova toliko slabo zna... Mada mi ovaj forum daje neke bas bitne informacije, svaka cast, prvenstveno za moderatore sto su dosli na ovu ideju, a onda i za sve ostale koji hoce da pomognu! :)))

Van mreže balkanski_ferengi

  • Newbie+
  • *
  • Poruke: 5
  • Karma: 0
    • Pogledaj profil
Odg: Predstavljanje
« Odgovor #65 poslato: 04.01.2012, 13:54:21 »
Pozdrav trgovci :)
Zovem se Janko iz Beograda sam.
Lurkujem neko vreme na ovom vasem forumu i eto sad odlucih da se prikljucim kako bih mogao da pitam neka pitanja i da mozda i pomognem ucestvovanjem u nekoj diskusiji! Moram da se zahvalim jer imate stvarno mnogo korisnih informacija, najvise mi je znacila tabela brokera i to sto se vodi aktivna prica o dobrim/losim.
Iskustvo imam samo sa virtuelnim nalozima i to traje vec neko vreme dok citam sto vise informacija po netu(tako sam i naleteo na vas).
To bi bilo to, vidimo se na forumu :)

Van mreže Berkut

  • Full Member
  • ***
  • Poruke: 106
  • Karma: 10
    • Pogledaj profil
    • ForexProjekat
Odg: Predstavljanje
« Odgovor #66 poslato: 05.01.2012, 13:44:40 »
Anchy
Citat
nego nikako ne mogu da poverujem ni da se stvarno sve ponasa isto kao na demu... A i ono sto me najvise brine je da nekako moze da me zezne firma preko koje otvorim racun i da mi nekako nestanu pare
sto se tice toga da je isto stanje na demu kao i live u smislu kretanja cene to je isto kao i live znaci isto izgleda tvoj demo chart i moj a sto se tice da te brine da te neka firma ne zezne za pare ne brini imas na forumu da nadjes preporucene brokere koji su sigurni i nema sanse da ti nestane novac to su provereni brokeri.

Sto se tice Forexa moras da znas da preko 80% trgovaca gubi pare i to je ranije bio i veci procenat medjutim trejderi su uglavnom sami krivi sto gube novac rade sa emocijama strah pohlepa su glavni krivci ali ako dobro naucis i pratis ovaj forum mozes jako lepo zaraditi od kuce :D

Pozdrav za Janka dobrodosao ti nama

Van mreže Alien70

  • Jr. Member
  • **
  • Poruke: 52
  • Karma: 7
    • Pogledaj profil
Odg: Predstavljanje
« Odgovor #67 poslato: 11.01.2012, 00:32:06 »
Pozdrav svima,

  Moje je ime Andro, Forexom se "bavim" intenzivnije neka 2-3 meseca. Želim da pohvalim moderatore kao i aktivne članove foruma za odličan posao koji odrađuju.
  Za ovo kratko vreme sam uspeo da  naduvam demo račun, što me je ohrabrilo da otvorim i real (cent). Naravno, spržio sam ga za oko mesec dana, što sam na neki način i očekivao. U svakom slučaju mi nije žao pošto je trgovina realnim novcem nemerljivo iskustvo u odnosu na demo, a i svaka se škola plaća. Drago mi je što postoji ovaj sajt i nadam se da će mnogima pomoći da postanu uspešni trejderi, a onima koji to već jesu biti mesto za usavršavanje i druženje.

Toliko od mene za sada, i svima želim da što više koriste dugme "withdraw"! ;)

Van mreže SuperFX

  • Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 2575
  • Karma: 41
    • Pogledaj profil
Odg: Predstavljanje
« Odgovor #68 poslato: 11.01.2012, 09:00:38 »
Dobrodošao, samo napred !  ;)

Van mreže krossby

  • Poruke: 6
  • Karma: 0
    • Pogledaj profil
Odg: Predstavljanje
« Odgovor #69 poslato: 30.01.2012, 21:51:26 »
Zovem se Goran imam 27 godina...kao jedan deo populacije i ja sam pozurio na live acc i naravno srozao sam se :-[..posle godinu i po dana ucenja i demo acc polako "ozivljavam"  ;D...sajt je prava stvar koja je potrebna za  pocetnike u Srbiji ,a i naprednijim treiderima koristi...pozz

Van mreže tret

  • Poruke: 2
  • Karma: 0
    • Pogledaj profil
Odg: Predstavljanje
« Odgovor #70 poslato: 24.02.2012, 13:53:21 »
Zdravo svima.
Novi sam na forumu i mogu vam reci da mi se jako dopada jer je dosta edukativan i koristan za sviju nas koi smo pocetnici na foreksu i koi zelimo da se ukljucimo u ovom poslu. Ja radim na demo racunu otprilike 1 mesec i nadam se da cu uskoro probati na live racunu (cent) kako bi sporedio dosadasnje iskustvo. kako i da je drago mi je sto postoi ovakav forum i clanovi koi pomazu pocetnicima da lakse prebrode pocetnicke prepreke.
 Pozdrav iz Makedonije.

Van mreže FXModerator

  • Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 5720
  • Karma: 65
  • www.forexsrbija.rs
    • Pogledaj profil
    • Forex Srbija
Odg: Predstavljanje
« Odgovor #71 poslato: 24.02.2012, 19:10:14 »
Pozdrav Tret (i svi ostali koje nismo pozdravili), dobro došao. Još nisi svestan da će ovaj sajt da ti postane svakodnevna navika kojoj ćeš redovno da posvećuješ vreme. I tebe i ostale pozivamo da nam pridruže i na društvenim mrežama, raširili smo se na sve strane i svakim danom i tamo dobijamo sve više pratilaca:
www.facebook.com/forexsrbija
www.twitter.com/forexsrbija
www.youtube.com/forexsrbija

Van mreže 3MM

  • Newbie+
  • *
  • Poruke: 9
  • Karma: 0
    • Pogledaj profil
Odg: Predstavljanje
« Odgovor #72 poslato: 25.02.2012, 11:18:43 »
Zdravo, ja sam 3MM.
Nov sam u Forex-u (2 meseca), od toga 1 mesec na Demo računu, gde sam ostvario odlične rezultate, što me je ohrabrilo da otvorim Real račun. Na Real računu trugujem već 1 mesec i ostvario sam solidan profit.

Pridružujem se forumu u nadi da ću da steknem nova iskusva i upoznam kolege. Ujedno hoću da iskažem svoje zadovoljstvo zbog postojanja ovog foruma. Veoma sam srećan što ljudi iz naše zemlje imaju sluha i ambicija da se ostvare na ovom polju.

Nadam se da cemo u budućoj saradnji pomagati jedni drugima na putu do prvog miliona (ili 2,3... ;D)

S'poštovanjem, 3MM
E-mail: ifxlive@live.com
Skype: ifxlive

Van mreže ticmiFX

  • Sr. Member
  • ****
  • Poruke: 281
  • Karma: 22
  • forex fight, forex fight revenge, forexballl
    • Pogledaj profil
Odg: Predstavljanje
« Odgovor #73 poslato: 25.02.2012, 12:29:11 »
Zdravo, ja sam 3MM.
Nov sam u Forex-u (2 meseca), od toga 1 mesec na Demo računu, gde sam ostvario odlične rezultate, što me je ohrabrilo da otvorim Real račun. Na Real računu trugujem već 1 mesec i ostvario sam solidan profit.

Pridružujem se forumu u nadi da ću da steknem nova iskusva i upoznam kolege. Ujedno hoću da iskažem svoje zadovoljstvo zbog postojanja ovog foruma. Veoma sam srećan što ljudi iz naše zemlje imaju sluha i ambicija da se ostvare na ovom polju.

Nadam se da cemo u budućoj saradnji pomagati jedni drugima na putu do prvog miliona (ili 2,3... ;D)

S'poštovanjem, 3MM
Dobro dosao kuci, shvatices vremenom zasto sam rekao kuci. Pozdrav
KUM, pobednik

Van mreže Vujke

  • Poruke: 7
  • Karma: 0
    • Pogledaj profil
Odg: Predstavljanje
« Odgovor #74 poslato: 26.02.2012, 12:42:38 »
Pozdrav svima.

Nov sam na forexu isto tako, ali čini mi se da sam pohvatao osnove. Temeljno sam teorijski izucavao forex 4 mjeseca na teorijskom nivou, a po struci sam ekonomista. Narocitu paznju nijesam posvetio demo racunu, ali zato osnovama trgovine jesam, narocito psihološkoj pripremi. Trgujem na real racunu mjesec dana i prezadovoljan sam rezultatima. Prvo od cega polazim prije ulaska u trade jeste sentiment. Ja tu nekako prepoznajem teoriju racionalnih očekivanja i u skladu sa tim formiram neko svoje pocetno mišljenje.

Toliko od mene za pocetak, a pokusavacu da se ukljucujem u rad foruma onoliko koliko smatram da će biti od koristi.