Autor Tema: FXLider  (Pročitano 117426 puta)

Van mreže Lilyuki

  • Newbie+
  • *
  • Poruke: 24
  • Karma: 4
    • Pogledaj profil
Odg: FXLider
« Odgovor #105 poslato: 21.02.2014, 12:38:59 »
Pa naravno da zele da ulozis pare i da slusas njihove signale sa kojima lagano ali sigurno ides ka przenju racuna jer im je to i cilj,da pokupe tvoje pare.
Takvi analiticari diplomirani i salju takve lepe signale da je to neverovatno.To sto oni posalju signal,ti otvori uvek suprotnu poziciju i zaradjivaces lepe pare.

Van mreže urosh1

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 638
  • Karma: 29
    • Pogledaj profil
Odg: FXLider
« Odgovor #106 poslato: 21.02.2014, 14:11:44 »
Pa naravno da zele da ulozis pare i da slusas njihove signale sa kojima lagano ali sigurno ides ka przenju racuna jer im je to i cilj,da pokupe tvoje pare.
Takvi analiticari diplomirani i salju takve lepe signale da je to neverovatno.To sto oni posalju signal,ti otvori uvek suprotnu poziciju i zaradjivaces lepe pare.

 you rock

našli smo zlatnu koku onda  ;D ;D ;D

Van mreže markomaksimovic

  • Newbie+
  • *
  • Poruke: 30
  • Karma: -9
    • Pogledaj profil
Odg: FXLider
« Odgovor #107 poslato: 21.02.2014, 18:21:13 »
Poštovani,

Naši klijenti imaju zagarantovanu visoko profesionalnu uslugu i pomoć naših eksperata 12 sati dnevno, 5 dana u nedelji. Tome u prilog govore i mnogobrojna iskustva naših realnih klijenata.

Danas je jedan od naših klijenata iz Hrvatske bio dovoljno ljubazan i podelio je, putem Skype, svoje iskustvo sa nama. Mi smo razgovor snimili i na linku ispod možete pogledati njegovu priču:

http://www.fxlider.com/edukacija/asr_intervju-sa-darijom-pintaricem

Želimo vam uspešno trgovanje.

Van mreže popi76

  • Newbie+
  • *
  • Poruke: 5
  • Karma: 1
    • Pogledaj profil
Odg: FXLider
« Odgovor #108 poslato: 06.03.2014, 14:29:59 »
na FXliderovom demo racunu mi danas ceo dan izbacuje poruku (kad probam da trgujem )  " Trgovanje je onemoguceno".
Jer to neki trenutni problem koji se desava, ili su mi oni iz nekog razloga zakljucali nalog.
Inace postoje sredsva na tom demo racunu

Van mreže klobo100

  • Newbie+
  • *
  • Poruke: 1
  • Karma: 0
    • Pogledaj profil
Odg: FXLider
« Odgovor #109 poslato: 03.04.2014, 13:12:20 »
20-tak dana je prošlo kako sam se registrirao na fxlider te mogu samo reći riječi hvale na njihov odnos prema meni kao mušteriji iz susjedne Hr,

istina ovo mi je prvi broker te sam bio totalni newbie u ovom poslu, ali evo zahvaljujući prije svega njihovim analitičarima vrlo brzo sam pohvatao konce, barem one osnovne...pomoću njihovih webinara, tehničkih i fundamentalnih analiza

kažem, za sad sam jako zadovoljan a to se može vidjeti i po plusu na mom računu koji bi bio i veći da nisam išao u otvaranje pozicija na svoju ruku, nakon čega me nazvao čovjek iz fxlidera koji mi je sugerirao da ne radim to što sam ja uradio, išao sam sa većim ulogom, cjena krenula u kontra smjeru, uspaničio sam se te zatvorio poziciju u minusu,

uglavnom svi signali koje sam dobio bili su ispravni i na mjestu,

sad već polako i sam otvaram pozicije(i to sa ulogom koji odgovara sa stanjem na računu) te u suradnji sa njima korigiram svoje trejdanje,

da se odmah razumijemo , ovo nije nikakvo navlačenje maka na njihov konac, već jednostavno realno i činjenično sagledavanje stvari sa moje pozicije kao njihove mušterije,

ako može kritika, mislim da je u redu da se stave i pohvale koje imaju svoju podlogu





Van mreže Lilyuki

  • Newbie+
  • *
  • Poruke: 24
  • Karma: 4
    • Pogledaj profil
Odg: FXLider
« Odgovor #110 poslato: 03.04.2014, 15:29:04 »
Njihovi signali su 80% pogresni,a ovih 20% dobrih zakasne za 10-15 minuta tako da nemozes nista sa njima.
Druga stvar spreed na eur/usd im je 3.
Zaobilaziti ih u sirokom luku.

Van mreže montenegro 25

  • Newbie+
  • *
  • Poruke: 22
  • Karma: 3
    • Pogledaj profil
Odg: FXLider
« Odgovor #111 poslato: 03.04.2014, 16:33:05 »
Kontra od njihovih predloga I profit je zagarantovan.

Van mreže neko2

  • Newbie+
  • *
  • Poruke: 2
  • Karma: 0
    • Pogledaj profil
Odg: FXLider
« Odgovor #112 poslato: 25.06.2014, 05:40:49 »
Ako znate da je Fxlider preavara, zasto je na vasem sajtu na listi brokera? http://forexsrbija.rs/brokeri.html

Imam nalog kod FXlidera dve nedelje (saznao preko blica za akciju gde poklanjaju 50e za trgovinu) poceo sam da zaradjujem a juce su me zvali i kazu da kako bi taj bonus bio aktivan moram da uplatim sredstva.
Sobzirom da sam se informisao o njima (izmedju ostalog i na vasoj stranici) i saznao da su sumljivi zeleo bih da otvorim nalog kod proverenog brokera.

Koga bi ste preporucili?
Hvala.

Van mreže neko2

  • Newbie+
  • *
  • Poruke: 2
  • Karma: 0
    • Pogledaj profil
Odg: FXLider
« Odgovor #113 poslato: 25.06.2014, 08:48:19 »
update:
upravo sam dobio obavestenje:

Poštovani/a

Obavještavamo Vas da će od 22. lipnja 2014. FXLider postati dio Fortrade Limited-a. Kao sastavni dio ovog restruktuiranja, Vaš račun kod Lionsman Capital Markets Ltd (Cipar ) će biti prebačen kod Fortrade Limited. Počevši od gore navedenog datuma, sve Vaše pozicije, transakcije i drugo će se izvršavati kod Foretrade Limited. Ovaj prijelaz neće dovesti ni do kakvog zastoja ili prekida u trgovanju i ni u kom slučaju neće utjecati na to da nastavite svoje trgovanje kao i do sada.

Molimo posjetite link ispod za Pravila i uvjete Foretrade Limited:
http://www.fortrade.com/about/TermsAndConditions
Kao klijentu Fortrade Limited -a, koji je odobren i reguliran od strane Financial Conduct Authority (FCA) u Ujedinjenom Kraljevstvu, bit ce Vam pružena sva zaštita regulatornog sustava u Ujedinjenom Kraljevstvu. Za više detalja posjetite ovaj link:
http://www.fsa.gov.uk/register/firmRegulator.do?sid=328041


Van mreže igy

  • Newbie+
  • *
  • Poruke: 29
  • Karma: 3
    • Pogledaj profil
Odg: FXLider
« Odgovor #114 poslato: 25.06.2014, 09:45:34 »
Odgovorio sam ti na pp, kako ne bih savetovao na temi o jednom brokeru drugog, pozdrav!

Van mreže neki78

  • Newbie+
  • *
  • Poruke: 2
  • Karma: -2
    • Pogledaj profil
Odg: FXLider
« Odgovor #115 poslato: 29.06.2014, 22:50:31 »
Ja trgujem sa FXLiderom oko 2 godine. I gubio sam I dobijao novac, ali sve mojom krivicom. :) Dobitak sam podizao nekoliko puta, I nikada nisam imao problema. Podrska nije savrsena, ali sam zadovoljan. Bio sam na jednom njihovom seminaru, mislim da je bila tema trgovina na objavu vesti ili tako nesto. Nije bilo lose. Naucio sam neke nove stvari. Sa platformom nikada nisam imao ni najmanji problem. Tako da sam u globalu zadovoljan sa njima.
Pozdrav

Van mreže markomaksimovic

  • Newbie+
  • *
  • Poruke: 30
  • Karma: -9
    • Pogledaj profil
Odg: FXLider
« Odgovor #116 poslato: 11.09.2014, 12:17:58 »
Poštovani trejderi,

Verovatno već znate da je od 22.6.2014. FXLider postao ekskluzivni partner brokerske kuće Fortrade Limited iz Londona (http://fortrade.com/Partners),  autorizovanog i regulisanog u UK od strane FCA (Financial Conduct Authority) pod licencom broj 609970. Kliknite http://www.fsa.gov.uk/register/firmBasicDetails.do?sid=328041da pogledate Fortrade na sajtu FCA.

Takođe je i Hanfa uklonila upozorenje sa svog sajta koje se ticalo FXLider-a (http://www.hanfa.hr/upozorenja-hanfe.html) i uvrstila Fortrade u spisak odobrenih brokera (kada preuzmete spisak, pod rednim brojem 150 http://www.hanfa.hr/HR/nav/232/notifikacija-iz-drzava-clanica-eu---tk.html).

Time je i Hanfa ukazala da je trgovanje preko FXLider-a 100% sigurno i legalno uz svu moguću zaštitu regulatornog sistema.

Želimo Vam uspešno trgovanje!

Van mreže FiboMaster

  • Newbie+
  • *
  • Poruke: 1
  • Karma: 0
    • Pogledaj profil
Odg: FXLider
« Odgovor #117 poslato: 18.09.2014, 11:33:32 »
Sta novice trejderi ne znaju a sta profesionalci znaju:

Primer EUR/USD je 3 pipsa spread, ali nije sve to sta placate samo na ulaska trejda, nego za da vas profit bude usmen treba isto tako 3 pipsa + da nadmine target za da uzme profit, a kad dodje cena 3 pipsa manje nego Stop Loss onda uzima Loss :)
Razmislite kada trgujete na primer 100 trejdova mjesecno recimo sa po 0.1 lot, ili 1 lot onda vi placate FXLideru(Izraelcu) 600 ili 6000 USD :)

Pozdrav

Van mreže markomaksimovic

  • Newbie+
  • *
  • Poruke: 30
  • Karma: -9
    • Pogledaj profil
Odg: FXLider
« Odgovor #118 poslato: 18.09.2014, 14:29:15 »
Sta novice trejderi ne znaju a sta profesionalci znaju:

Primer EUR/USD je 3 pipsa spread, ali nije sve to sta placate samo na ulaska trejda, nego za da vas profit bude usmen treba isto tako 3 pipsa + da nadmine target za da uzme profit, a kad dodje cena 3 pipsa manje nego Stop Loss onda uzima Loss :)
Razmislite kada trgujete na primer 100 trejdova mjesecno recimo sa po 0.1 lot, ili 1 lot onda vi placate FXLideru(Izraelcu) 600 ili 6000 USD :)

Pozdrav

Tokom trgovanja preko FXLider-a, jedini troškovi koje plaćate su spread i swap, koji su različiti za različite instrumente.

Ovo što je rekao gospodin FiboMaster jednostavno nije tačno. Na EUR/USD ako otvorite SELL poziciju, spread je 3 pipsa i on je fiksan. Jedino što početnici ne razumeju je to što ako otvorite SELL poziciju, cenu koju pratite je BUY cena jer se pozicija u tom slučaju zatvara po BUY ceni.
Na primer: ako otvorite SELL na EUR/USD i cena je 1.2872, da biste ostvarili profit od 5 pipsa tu poziciju treba da zatvorite po BUY ceni od 1.2880 (5 pipsa profit + 3 pipsa spread koji je jedini trošak pri otvaranju transakcije i nema drugih troškova).

Sve to možete proveriti bez investiranja sopstvenog novca, tako što ćete se na našem sajtu prijaviti za 50€ no-deposit bonusa koji dajemo svim klijentima pre početka sopstvenog investiranja i testirati.

Želimo vam uspešno trgovanje!

Van mreže Ibrahim

  • Newbie+
  • *
  • Poruke: 3
  • Karma: 0
    • Pogledaj profil
Odg: FXLider
« Odgovor #119 poslato: 24.08.2015, 09:25:22 »
Kako komentarišete ovo?

Poštovani gospodine XXXXX,

Najpre veliko Vam hvala što ste nam se obratili povodom poziva koje dobijate od strane FX Lider.

U vezi sa vašim pitanjem obaveštavamo Vas da privredno društvo Global Marketing Solutions d.o.o. Beograd, odnosno FX Lider kako su se vama predstavili, ne poseduje dozvolu Komisije za hartije od vrednosti za pružanje investicionih usluga, naprotiv protiv vlasnika i zaposlenih u navedenom privrednom društvu od strane Komisije za hartije od vrednosti podnete su krivične prijave u vezi sa neovlašćenim pružanjem investicionih usluga i zabranjeno im je obavljanje ovih delatnosti.

U vezi sa obaveštenjem da ste kontaktirani od strane zaposlenih u FX Lider i da su Vam nuđene usluge ulaganja na Forexu, molimo Vas da nam, ukoliko ste u mogućnosti dostavite imejl ili bilo kakav drugi vid komunikacije sa FX Liderom, ukoliko je ista bila u elektronskoj formi ili kopiju ukoliko je bila u pisanoj formi.

Ukoliko ste kontaktirani putem telefona od strane FX Lider molim Vas da nam pošaljete email sa vašim podacima i podacima o licima koja su Vas kontaktirala, kao i koje vrste informacija su Vam davane, odnosno koje su Vam usluge nuđene, posebno bih Vas zamolio da nam navedete da li Vam je predlagano ili nuđeno ulaganje u određene finansijske instrumente i koje.

Još jednom veliko Vam hvala što ste nas obavestili.

S poštovanjem,

Žarko Milićević,

Direktor Sektora za nadzor

Komisija za hartije od vrednosti

<zarko.milicevic@sec.gov.rs>
<vladislav.stankovic@sec.gov.rs>