Autor Tema: Indikator koji omogućava profit i početnicima  (Pročitano 56290 puta)

Van mreže Vojvoda

  • Full Member
  • ***
  • Poruke: 124
  • Karma: 4
  • https://twitter.com/Forex_Matador
    • Pogledaj profil
Odg: Indikator koji omogućava profit i početnicima
« Odgovor #60 poslato: 08.10.2012, 12:39:11 »
Ima li neko iskustva sa xprofuter overlay, fibocalc v31 i fx_snipper-om?
In this business, if you’re good, you’re right six times out of ten. You’re never going to be right nine times out of ten  -   Peter Lynch

Van mreže Goran FX

  • Newbie+
  • *
  • Poruke: 37
  • Karma: 0
    • Pogledaj profil
Odg: Indikator koji omogućava profit i početnicima
« Odgovor #61 poslato: 16.12.2012, 16:21:04 »
Ja sam novi ovde, a zanima me kako se prebacuje indikator na platformu, ja ne uspevam, bio bih zahvalan da mi objasni neko. inace ne uspevam ni na skinem indikator znak uzvika se pojavi?

Van mreže vldmr

  • Newbie+
  • *
  • Poruke: 10
  • Karma: 0
    • Pogledaj profil
Odg: Indikator koji omogućava profit i početnicima
« Odgovor #62 poslato: 16.12.2012, 18:28:17 »

Ja sam novi ovde, a zanima me kako se prebacuje indikator na platformu, ja ne uspevam, bio bih zahvalan da mi objasni neko. inace ne uspevam ni na skinem indikator znak uzvika se pojavi?

Neka ti to neko drugi objasni a ja cu ti dati jedan savjet posto si nov ovde kako bi sto manje gresio.Indikatori su neka pomagala koja rade na predpostavci ili predvidjanju.Forex trgovanje nije ni predpostavka ni predvidjanje vec akcija. PA (Price action).Ovo su termini sa interneta pa ih ne prevodim jer cesto prevodjenje nema smisla.I to PA near support and resistance (S/R).Sta tebi treba sada je da pratis ponasanje svijeca oko S/R.Imas desetak oblika svijeca koje treba naucitii i to je to.Mnogo puta sam na internetu procitao da je za profesionalnog Tradera ovo dovoljno.Sto prije shvatis to bolje za tebe.Meni nije imamo ko da objasni vec sam znanje sticao na internetu posle mnogo izgubljenih para mlateci se indikatorima i EA.  Pozdrav

Van mreže angerfist

  • Jr. Member
  • **
  • Poruke: 52
  • Karma: 13
    • Pogledaj profil
Odg: Indikator koji omogućava profit i početnicima
« Odgovor #63 poslato: 18.12.2012, 14:00:16 »
Ne znam da li jos koristite ovaj indikator vkafrika.Ja ga evo testiram duze vreme i ne gresi.Cini mi se da najbolje radi na M15. The Sage God bless you !  ;D Svim pocetnicima bi preporucio ovaj indikator,ne samo zbog profita nego i zbog samog ucenja.Takodje,istovremeno pracenje ovog indikatora na vise valutnih parova (do 3),kako bi se uocile neke podudarnosti (istovremeno i nepodudarnosti) izmedju njih.

Van mreže xomep

  • Full Member
  • ***
  • Poruke: 173
  • Karma: 26
    • Pogledaj profil
Odg: Indikator koji omogućava profit i početnicima
« Odgovor #64 poslato: 19.12.2012, 22:36:40 »
Ja sam novi ovde, a zanima me kako se prebacuje indikator na platformu, ja ne uspevam, bio bih zahvalan da mi objasni neko. inace ne uspevam ni na skinem indikator znak uzvika se pojavi?

   sve je vec ovde ,samo treba pogledati http://www.forexsrbija.rs/forum/indikatori/objasnjenje-foruma-i-uputstvo-za-instaliranje-indikatora/

Van mreže manjifik

  • Poruke: 2
  • Karma: 0
    • Pogledaj profil
Odg: Indikator koji omogućava profit i početnicima
« Odgovor #65 poslato: 02.01.2013, 14:44:12 »
Pozdrav ! Trebala bi mi pomoc, skinuo sam VKafrika, kopirao ga u folder expert, ali jednostavno i pored toga sto se pojavio u metatrader-u , nemogu da ga atachujem za chart. Dali postoji neka caka ili ..... Unapred se zahvaljujem ;)

Van mreže Alien70

  • Jr. Member
  • **
  • Poruke: 52
  • Karma: 7
    • Pogledaj profil
Odg: Indikator koji omogućava profit i početnicima
« Odgovor #66 poslato: 02.01.2013, 16:14:45 »
Pozdrav ! Trebala bi mi pomoc, skinuo sam VKafrika, kopirao ga u folder expert, ali jednostavno i pored toga sto se pojavio u metatrader-u , nemogu da ga atachujem za chart. Dali postoji neka caka ili ..... Unapred se zahvaljujem ;)

Treba da ga postaviš u folder "Indicators" Koji se nalazi u folderu "Experts"      C: ....\experts\indicators

Van mreže manjifik

  • Poruke: 2
  • Karma: 0
    • Pogledaj profil
Odg: Indikator koji omogućava profit i početnicima
« Odgovor #67 poslato: 02.01.2013, 16:51:50 »
Pozdrav ! Trebala bi mi pomoc, skinuo sam VKafrika, kopirao ga u folder expert, ali jednostavno i pored toga sto se pojavio u metatrader-u , nemogu da ga atachujem za chart. Dali postoji neka caka ili ..... Unapred se zahvaljujem ;)

Treba da ga postaviš u folder "Indicators" Koji se nalazi u folderu "Experts"      C: ....\experts\indicators


Hvala puno !!!

Van mreže rakoc2605

  • Newbie+
  • *
  • Poruke: 12
  • Karma: 0
    • Pogledaj profil
Odg: Indikator koji omogućava profit i početnicima
« Odgovor #68 poslato: 17.12.2014, 21:12:53 »
Zeleo bih da spojim RSI sa robotom koji je napravio tommyboxfx "vkafrika v2.mq4" (strana 3).vec sam pisao ovo u temi o robotima,ali posto niko nista nije odgovorio aj da napisem jos i ovde.Pretpostavljam da ljudi nemaju trenutno vremena da se bakcu oko pravljenja ovog EA,pa sam ja nesto googlo i izgooglo ovo:
Na ovom youtube https://www.youtube.com/watch?v=eazGGTklSKY lik ubacuje stochastic indikator u neki EA.Ja bih ubacio RSI u EA vkafrika v2.mq4.pa ako moze mala pomoc.Nisam ni siguran da li moze na tu foru da se ovo odradi,ali ako moze svaka pomoc je dobrodosla.

Van mreže viktork

  • Newbie+
  • *
  • Poruke: 1
  • Karma: 0
    • Pogledaj profil
Odg: Indikator koji omogućava profit i početnicima
« Odgovor #69 poslato: 10.02.2015, 17:21:56 »
Pozdrav drustvo,
Drago mi je da sam se registrovao ovde i nadam se da ce te mi pomoci posto sam pocetnik... :)

Da li ovaj indikator funkcionise, i da li mogu da ga koristim na M1?

I jos jedno pitanje, offtopic...
Planirao sam da uplatim na Oanda brokeru oko 20$ i da pocnem da trgujem... Da li bih ja mogao da ostvarim dnevni profit oko 1-2$? I da li bih mogao da koristim ovaj indikator i da budem u plusu 1$ dnevno, meni dosta? :) :D

Hvala :)

Van mreže Tango

  • Sr. Member
  • ****
  • Poruke: 390
  • Karma: 23
    • Pogledaj profil
Odg: Indikator koji omogućava profit i početnicima
« Odgovor #70 poslato: 12.02.2015, 00:27:59 »

Dobrodošao.

Indikator najverovatnije radi, da li ti je od koristi, probaj na demo računu. Kada budeš nekoliko puta duplirao demo račun, ali da pri tome ti veličina lota jedne pozicije ne bude veća od hiljaditog dela kapitala i da ne otvoraš naredne poziciju dok prethodna/е a otvorene nisu u plusu i na BE (SL da je na open ceni), tada ćeš dosta znati, kao i da li treba da uplatiš novac kod brokera.

Da li možeš zarađivati 1 do 2 usd dnevno? U par dana verovatno, tokom celog meseca, malo verovanto, preko cele godine nikako. Zato što je to 5 do 10% dnevno profit, a to je iznos koji profesionalni trejderi ostvaruju u retkim slučajevima mesečno, a obično godišnje.
Тренд је једина сигурна ствар на форексу.