Autor Tema: Molba moderatora  (Pročitano 44045 puta)

Van mreže VojčaMulećar

  • Poruke: 2
  • Karma: 0
    • Pogledaj profil
Odg: Molba moderatora
« Odgovor #15 poslato: 28.04.2013, 20:33:03 »
Hvala momci mnogo ste mi pomogli  ;D

Van mreže Goran FX

  • Newbie+
  • *
  • Poruke: 37
  • Karma: 0
    • Pogledaj profil
Odg: Molba moderatora
« Odgovor #16 poslato: 13.08.2013, 13:06:05 »
Postovani jel mozete da vratite analize gospodina Vasiljevica, mislim da bi svima bio od pomoci sa svojim predlozima. Bile su to jako jednostavne i prosto objasnjene analize sa svega dva do tri indikatora. hvala

Van mreže Aredhel

  • Newbie+
  • *
  • Poruke: 3
  • Karma: 0
    • Pogledaj profil
Odg: Molba moderatora
« Odgovor #17 poslato: 06.08.2014, 14:13:16 »
Pozdrav svima.

Imam jednu veliku molbu za sve članove foruma, pa se nadam da je postavljam na pravom mestu.
Naime, imam jednu kratku anonimnu anketu namenjenu master radu koji pišem a vezano je za trgovanje na Forex-u.
Puno biste me zadužili ako bi mogli da odvojite malo vremena da je popunite. Nju šaljem na linku ispod.

https://docs.google.com/forms/d/1VN3z819r9MF-xgu-1ow14VPqrZS8GhUiwmgA-y2t8dA/viewform

Unapred se svima zahvaljujem.

Van mreže urosh1

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 638
  • Karma: 29
    • Pogledaj profil
Odg: Molba moderatora
« Odgovor #18 poslato: 06.08.2014, 14:41:49 »
Pozdrav svima.

Imam jednu veliku molbu za sve članove foruma, pa se nadam da je postavljam na pravom mestu.
Naime, imam jednu kratku anonimnu anketu namenjenu master radu koji pišem a vezano je za trgovanje na Forex-u.
Puno biste me zadužili ako bi mogli da odvojite malo vremena da je popunite. Nju šaljem na linku ispod.

https://docs.google.com/forms/d/1VN3z819r9MF-xgu-1ow14VPqrZS8GhUiwmgA-y2t8dA/viewform

Unapred se svima zahvaljujem.

eh sada, prvi post i odma da nas zadužiš :)))

Ko to izučava Forex tako detaljno na studijama, koji je to Fakultet koji će nam pomoći u borbi za legalnost Forex-a u Srbiji ?

Van mreže Aredhel

  • Newbie+
  • *
  • Poruke: 3
  • Karma: 0
    • Pogledaj profil
Odg: Molba moderatora
« Odgovor #19 poslato: 07.08.2014, 10:36:37 »
Pozdrav svima.

Imam jednu veliku molbu za sve članove foruma, pa se nadam da je postavljam na pravom mestu.
Naime, imam jednu kratku anonimnu anketu namenjenu master radu koji pišem a vezano je za trgovanje na Forex-u.
Puno biste me zadužili ako bi mogli da odvojite malo vremena da je popunite. Nju šaljem na linku ispod.

https://docs.google.com/forms/d/1VN3z819r9MF-xgu-1ow14VPqrZS8GhUiwmgA-y2t8dA/viewform

Unapred se svima zahvaljujem.

eh sada, prvi post i odma da nas zadužiš :)))

Ko to izučava Forex tako detaljno na studijama, koji je to Fakultet koji će nam pomoći u borbi za legalnost Forex-a u Srbiji ?

Pa bolje odmah ja vas nego vi mene. ;) Zezam se naravno. :)

U tome je stvar, još uvek ne postoji takav fakultet.  :D Na masteru sam na Singidunumu u Valjevu (nemojte prerano da se ježite  :D ) I to je u principu lična inicijativa, u okviru Finansijskih tržišta se spomenuo Forex i mene lično zainteresovalo i uz podršku profesora krenuo da demo trgujem. Nažalost još uvek nisam na real iako je prošlo skoro 4 gdine, j*g. nema se love.
Uglavnom, skontao sam da ću najbolje naučiti oko cele priče o Forexu u Srbiji samo ako napravim sebi obavezu, a to ide od diplomskog a sad i evo i master.

Tako da ako neko ima malo vremena puno bi mi značilo da popuni anketu.  :)

Van mreže FXModerator

  • Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 5720
  • Karma: 65
  • www.forexsrbija.rs
    • Pogledaj profil
    • Forex Srbija
Odg: Molba moderatora
« Odgovor #20 poslato: 08.08.2014, 10:07:20 »
Tako da ako neko ima malo vremena puno bi mi značilo da popuni anketu.  :)

Nadam se da ćeš rezultate da podeliš... O0

Van mreže Aredhel

  • Newbie+
  • *
  • Poruke: 3
  • Karma: 0
    • Pogledaj profil
Odg: Molba moderatora
« Odgovor #21 poslato: 08.08.2014, 13:46:27 »
Tako da ako neko ima malo vremena puno bi mi značilo da popuni anketu.  :)

Nadam se da ćeš rezultate da podeliš... O0

Naravno. :) To se podrazumeva. :) Samo se nadam što većem odzivu. :)