Autor Tema: Pitanje u vezi sa "Listom Brokera"  (Pročitano 23134 puta)

Van mreže Srle

  • Newbie+
  • *
  • Poruke: 2
  • Karma: 0
    • Pogledaj profil
Pitanje u vezi sa "Listom Brokera"
« poslato: 01.05.2017, 01:25:55 »
Citajuci forum nasao sam dosta korisnih informacija bitnih za pocernika poput mene , medju njima bila je i rang lista brokerskih kuca.  Prateci je nasao sam se kod XM brokera i podneo prijavu , medjutim citajuci strane forume kao i review brokerske sajtove nasao sam dosta komentara ljudi koji nisu zadovljni XM a neki su chak i obmanuti i oduzet im je novac koji su stekli . Kao market mejkeri XM moze i radi protiv nas pa se pitanje namece zasto su market mejkeri rangirani tako visoko na nashoj listi umesto drugih vrsta brokerskih kuca koje ne igraju protiv nas .

Hvana unapred.

Van mreže pakalamit

  • Newbie+
  • *
  • Poruke: 4
  • Karma: 0
    • Pogledaj profil
Odg: Pitanje u vezi sa "Listom Brokera"
« Odgovor #1 poslato: 01.05.2017, 09:00:21 »
Zdravo,

Nije odgovor na vase pitanje, ali zelim da prenesem svoja iskustva sa XM brokerom. Sa XM radim vec dve godine i moram reci da sam prezadovoljan. Veoma brza obrada zahteva za povlacenje novca, nikada nisam cekao duze od 12h. Korektni spred-ovi. Zero racun. Od kada ne funkcionise neteller kartica uzeo sam njihovu XM mastercard sa kojom je raspolaganje novcem sa racuna lako i uvek dostupno. Loyalty program je odlican. Takodje zelim da napomenem da raspolazem sa malim kapitalom tako da pisem iz tog ugla, daju odlicne uslove i uslugu.
Sto se tice komentara, uvek ce biti dobrih i losih o svemu i svakome.

Pozdrav