Autor Tema: Obaveze prema brokerskoj kuci?  (Pročitano 23837 puta)

Van mreže CikaJova

  • Newbie+
  • *
  • Poruke: 2
  • Karma: 0
    • Pogledaj profil
Obaveze prema brokerskoj kuci?
« poslato: 22.02.2017, 08:57:26 »
Pre oko godinu dana trgovao sam na kratko preko FX LIDER forex kuce. Ubrzo sam ostao bez deponovanih sredstava i odlucio da vise ne trgujem. Pitao sam ih tada da li kojim slucajem ja prema njima imam jos neke obaveze tipa odrzavanje racuna ili nesto slicno. Rekli su mi da nemam. Medjutim pre par dana me je zvao neki covek iz neke KapitalRS, cini mi se kompanije. Bio je prilicno napadan i poceo je da me ispituje kako sam trgovao, zasto, da li ja uopste znam kako se to radi i slicno. Pokusao sam fino da mu objasnim da me to vise ne zanima i da necu da trgujem, medjutim nije vredelo. Na kraju sam prosto prekinuo vezu. Sad je pocelo nesto da me kopka da kojim slucajem ja nemam neke obaveze u smiislu dugovanja prema toj kuce preko koje sam trgovao i da ne se ne bi nekada od nekud pojavio neki dug sa kamatama i slicno. Verovatno je moje pitanje mnogima smesno, ali ipak moram to da znam.

Drugo, ovaj lik je znao moje ime i prezime, znao je cime sam trgovao, a posle sa se setio da sam ja FC lideru morao da posaljem kopiju licne karte, da bi mi otvorili racun. Sad razmisljam i o tome, ako je ovaj znao moje ime i cime sam trgovao, onda sigurno ima i ostale podatke. Zanima me odakle njemu moji podaci i da li mozda ti moji licni podaci mogu da se zloupotrebe na neki nacin? Ukoliko mislite da mogu, kome mogu da se obratim za zastitu svojih prava?

Van mreže xomep

  • Full Member
  • ***
  • Poruke: 173
  • Karma: 26
    • Pogledaj profil
Odg: Obaveze prema brokerskoj kuci?
« Odgovor #1 poslato: 22.02.2017, 21:09:18 »
Ista  firma  chikajovo  ;)

Van mreže CikaJova

  • Newbie+
  • *
  • Poruke: 2
  • Karma: 0
    • Pogledaj profil
Odg: Obaveze prema brokerskoj kuci?
« Odgovor #2 poslato: 22.02.2017, 21:13:26 »
A posto sam izgubio deponovana sredstva (margin call) i ne zelim vise da trgujem, nemam vise nikakve obaveze prema njima? Obaveze u smisli placanja odrzavanja racuna ili neka slicna glupost?

Van mreže xomep

  • Full Member
  • ***
  • Poruke: 173
  • Karma: 26
    • Pogledaj profil
Odg: Obaveze prema brokerskoj kuci?
« Odgovor #3 poslato: 11.04.2017, 21:14:22 »
A posto sam izgubio deponovana sredstva (margin call) i ne zelim vise da trgujem, nemam vise nikakve obaveze prema njima? Obaveze u smisli placanja odrzavanja racuna ili neka slicna glupost?

  ma  nema nikakvih obaveza cikajovo ,ne brini