Autor Tema: Bank Trading Proffesional EA  (Pročitano 27560 puta)

Van mreže Dragon65

  • Jr. Member
  • **
  • Poruke: 53
  • Karma: -19
    • Pogledaj profil
Bank Trading Proffesional EA
« poslato: 24.06.2015, 17:01:01 »
Evo malo testiranja poluautomatskog "Bank Trading Proffesional" EA koji se koristi za trgovane valuta, indexa i roba.
Testiranje je bilo na demo accountu, sa kapitalom od  $5,000, leverage koji je korišćen je 10:1 (izuzetno rizičan po meni), što znači da je otvarana uvek poziicja 0.5 lot. Testiran je valutni par GBP/JPY i on je uzet iz nekoliko razloga jer je često volatilan, nije osnovni par (cross valuta) koji ima neka pravila već zavisi od kretanja i jačine GBP/USD i USD/JPY. Veoma nestabilan kao valutni par i veoma nepredviljiv pa iz tog razloga sam ga i koristio u testiranju jer njegovim testiranjem rezultati koji se dobiju mogu se iskoristiti (parametri za ulaz i izlaz iz pozicije ) za testiranje i dobijanje još boljih rezultata svih parova koji su vezani za GBP i JPY. Testira svećica po svećica (testiranje malo duže traje skoro ceo dan) da bi se dobili dosta realni rezultati. Testiranje je bilo za period od 21 dan, svaki radni dan od 0-24 časa. To znači, kao da smo trgovali non stop 24 sata valutni par GBP/JPY. U programu je tačno odredjen Entry(ulazak), SL i TP.
Ovo su samo preliminarni rezultati (bilo je negde oko 120 trejdova) i testiranje se nastavlja na svim valutnim parovima, koji će uskoro biti prikazani.

Van mreže Dragon65

  • Jr. Member
  • **
  • Poruke: 53
  • Karma: -19
    • Pogledaj profil
Odg: Bank Trading Proffesional EA
« Odgovor #1 poslato: 26.06.2015, 11:13:31 »
Testiranje poluautomatskog EA "Bank Trading Profeesional" za valutni par EUR/USD na vremenskom intervalu 5 min. Testiranje na demo računu sa kapitalom od $5,000. Pozicije se sve otvaraju sa 0,5 lot. (leverage 10:1-veoma rizičan). Testirali za poslednji mesec (jun) zbog veoma nestabilnog perioda za EUR (u vezi krize sa Grčkom i dr.). Testiranje je bilo svećica po svećica (dugo je trajalo testiranje skoro 2 dana za period od 21-22 dana), zbog dobijanja realnih rezultata. Za ovaj period je bilo skoro 100 trejdova.

Van mreže Panzer

  • Moderator
  • Sr. Member
  • *****
  • Poruke: 411
  • Karma: 48
    • Pogledaj profil
Odg: Bank Trading Proffesional EA
« Odgovor #2 poslato: 26.06.2015, 12:40:57 »
Nisam shvatio poentu, jel prodajes ea ili ...
Mozda je najbolje da umesto slicica okacis myfxbook link demo racuna robota ljudi ce dobiti bolji uvid u to sto radis, jer ovde nema ljubitelja fxblue statstike.
« Poslednja izmena: 26.06.2015, 12:43:13 Panzer »

Van mreže Dragon65

  • Jr. Member
  • **
  • Poruke: 53
  • Karma: -19
    • Pogledaj profil
Odg: Bank Trading Proffesional EA
« Odgovor #3 poslato: 26.06.2015, 12:58:18 »
Nisam shvatio poentu, jel prodajes ea ili ...
Mozda je najbolje da umesto slicica okacis myfxbook link demo racuna robota ljudi ce dobiti bolji uvid u to sto radis, jer ovde nema ljubitelja fxblue statstike.

Mislio sam da sam napisao pise testiranje EA, ne prodaje se EA, a kada bude gotovo testiranje onda ce biti kompletni podaci. Ideje sta se radi i kako se radi i sta je stavljeno valjda i ti tako radis se ne daju jer to su tvoje ideje (za ono sto je dobro). Ne znam zasto bi nesto stavljao da ceo svet vidi, pa da neko ideje ukrade!!! Ono sto ima po internetu i sto se vidi sve najcesce ne valja ili je prevazidjeno. Glavni problem kod mnogih programera i trejdera koji rade EA je gde uci i gde izaci (kako odrediti parametre i koje indikatore odabrati), a to kao sto i sam znas nije lako posao. Sistemi poput martingale i slicni jednostavno ne rade (imam nekoliko koje smo uradili i koji daju u jednom periodu i 5000% ali za nekoliko dana padnu na nulu). Pitanje je kada ce doci taj period?To niko ne zna. Da li ima ljubitelja statistike veruj mi da ima, testiranje nije lak posao za one koji to ozbljno rade a za one koji hoce samo da kliknu i da za 10 minuta izadje rezultat i neka pozitivna exponencijalna kriva oni najcesce godinama traze dobitnu kombinaciju i najscesce je ne nadju. Statistika govori mnogo ako se zna sta se cita.       

Van mreže Panzer

  • Moderator
  • Sr. Member
  • *****
  • Poruke: 411
  • Karma: 48
    • Pogledaj profil
Odg: Bank Trading Proffesional EA
« Odgovor #4 poslato: 26.06.2015, 13:04:40 »
Ok koja je onda poenta posta, jer ovde delimo gotova resenja ::)
« Poslednja izmena: 26.06.2015, 13:06:38 Panzer »

Van mreže Dragon65

  • Jr. Member
  • **
  • Poruke: 53
  • Karma: -19
    • Pogledaj profil
Odg: Bank Trading Proffesional EA
« Odgovor #5 poslato: 26.06.2015, 13:06:55 »
Ok koja je ona poenta posta ::)

testiranje EA i rezultati.

Van mreže NenadPavlov

  • Moderator
  • Sr. Member
  • *****
  • Poruke: 393
  • Karma: 43
    • Pogledaj profil
Odg: Bank Trading Proffesional EA
« Odgovor #6 poslato: 26.06.2015, 13:13:07 »
Ok koja je ona poenta posta ::)

testiranje EA i rezultati.

To je OK, ali kako da iko od članova foruma ima ikakve koristi od toga ako se ne spomene strategija ili princip rada? To je poenta foruma zar ne? Možeš napraviti trilione sa tim i kačiti takve slike ali niko neće postati pametniji od toga. Ukoliko ti nije namera da neko nešto nauči uz to onda se postavlja pitanje čemu uopšte otvarati temu?
"The best indicator for ANYTHING is between your ears."

Van mreže Dragon65

  • Jr. Member
  • **
  • Poruke: 53
  • Karma: -19
    • Pogledaj profil
Odg: Bank Trading Proffesional EA
« Odgovor #7 poslato: 26.06.2015, 13:32:20 »
Ok koja je ona poenta posta ::)

testiranje EA i rezultati.

To je OK, ali kako da iko od članova foruma ima ikakve koristi od toga ako se ne spomene strategija ili princip rada? To je poenta foruma zar ne? Možeš napraviti trilione sa tim i kačiti takve slike ali niko neće postati pametniji od toga. Ukoliko ti nije namera da neko nešto nauči uz to onda se postavlja pitanje čemu uopšte otvarati temu?

:) momci a kakve koristi članovi imaju ako se nešto ne testirano objavi . Jel treba da se članovi uče na vašim greškama, vaših EA? Ne objavljuje se EA da ga drugi probaju i krenu odmah da rade i da gube novac. To mnogi rade a to nije cilj. Testiranje je ozbiljan posao i traje više meseci (nekada i po 5 i više meseci). Čitajte malo izmedju redova. Olako shvatate trading i korišćenje EA. Ako vam ovo ne treba nikakav problem ugasite temu i više neću postavljati rezultate testiranja. Ovde ljude učite da kače sve i svašta da bi što brže ljudi krenuli sa nekim svetim gralom. Gde žurite? Ako toliko dobro znate onda okačite neki svoj EA pa pomognite drugim članovima da zarade novac. Testiran jedno najmanje 3 meseca. Pancer je stavio Ea za trgovanje na vesti!!!!!!!!!!!! Šta implicira budućim trejderima? Da se kockaju sa svojim novcem i da gube novac. Veoma neozbiljno za jednog moderatora. To uopste ne treba stavljati kao EA. Pa nadjite i jednog ozbiljnog profesionalca koji radi na vesti. Nema ga. To sto ljudi rade na vesti sa mikro lotovima (0,01 lots) to za mene nisu profi trejderi. Procitao sam sve vase postove u vezi EA i zakljucak je da NIKO NIJE SIGURAN GDE TREBA DA SE UDJE I IZADJE U TREJD!!!! Šta vam to govori? Krenite iz početka ako mislite da nešto napravite u vezi EA i ne žurite. Ako hocete neki savet onda pitajte ali ne preko neta nego na pp.   


Van mreže Panzer

  • Moderator
  • Sr. Member
  • *****
  • Poruke: 411
  • Karma: 48
    • Pogledaj profil
Odg: Bank Trading Proffesional EA
« Odgovor #8 poslato: 26.06.2015, 14:26:08 »
Vidi, nisam toliko sujetan da bilo kome solim pamet ili da mu prodajem pricu, robote, edukaciju ili sta vec.

Nemam nameru da edukujem bilo koga, robot koji sam okacio ja sam i koristio na live racunu dok je moglo da se koristi na fiksnim racunima, meni je doneo profit i plus to je bilo pre par godina. Ako mislis da je stradlle losa strategija za trgovanje vestima...bas me briga, nemoj da je koristis.

Sve sto je okaceno u ovoj sekciji je istestirano na demo racunu, neki su cak i na demo i na live vec godinama, mozes proveriti myfxbook linkove vrlo lako.

Ovo sto ti "testiras" nema veze sa testiranjem vec sa prodajom, jer mi ovo sve mirise na navlacenje za prodaju robota kasnije.

Dakle da se razumemo ovo:

Na sekciji o robotima si okacio slicice, bez ex4-mq4 fajla, sa nekakvim statistikama, bez objasnjenja o cemu se radi i kako radi " da ti ne bi ukrali strategiju". Dakle promasio si sekciju, jer ovo treba da ide sekciju naucna fantastika.
Ako nemas robota da podelis ili bar zahtev za izradu robota na ovoj sekciji nemas sta da trazis, imas druge sekcije kako što je sekcija za kacenje live demo statmenta pa tamo pisi do mile volje.

Najbitnije:
Na ovom forumu svako ko se pojavi ima "kredit", kredit se brzo trosi ako nije potkrepljen cinjenicama. Tako sto se smejes ljudima koji trguju sa mikro lotovima znaci da si ti BIG WHALE trader....super samo sto svaki scam koji je bio i otperjao sa foruma, tvrdi isto. I ako si vec potegao taj argument podsmeha malim trejderima, onda budi laf i baci dokaz da si to što tvrdis.Verma invest scam se nece ponoviti na ovom forumu dok sam ja na njemu.

I jos nesto u buducoj komunikaciji ako je bude bilo, nemoj da solis pamet, i trudi se da budes sto jasniji i precizniji, ako vec nemas odgovor na pitanje onda nemoj da zamotavas i uvijas pricu.
« Poslednja izmena: 26.06.2015, 14:34:16 Panzer »

Van mreže makarona365

  • Jr. Member
  • **
  • Poruke: 57
  • Karma: 3
    • Pogledaj profil
Odg: Bank Trading Proffesional EA
« Odgovor #9 poslato: 26.06.2015, 14:50:34 »
Vidi, nisam toliko sujetan da bilo kome solim pamet ili da mu prodajem pricu, robote, edukaciju ili sta vec.

Nemam nameru da edukujem bilo koga, robot koji sam okacio ja sam i koristio na live racunu dok je moglo da se koristi na fiksnim racunima, meni je doneo profit i plus to je bilo pre par godina. Ako mislis da je stradlle losa strategija za trgovanje vestima...bas me briga, nemoj da je koristis.

Sve sto je okaceno u ovoj sekciji je istestirano na demo racunu, neki su cak i na demo i na live vec godinama, mozes proveriti myfxbook linkove vrlo lako.

Ovo sto ti "testiras" nema veze sa testiranjem vec sa prodajom, jer mi ovo sve mirise na navlacenje za prodaju robota kasnije.

Dakle da se razumemo ovo:

Na sekciji o robotima si okacio slicice, bez ex4-mq4 fajla, sa nekakvim statistikama, bez objasnjenja o cemu se radi i kako radi " da ti ne bi ukrali strategiju". Dakle promasio si sekciju, jer ovo treba da ide sekciju naucna fantastika.
Ako nemas robota da podelis ili bar zahtev za izradu robota na ovoj sekciji nemas sta da trazis, imas druge sekcije kako što je sekcija za kacenje live demo statmenta pa tamo pisi do mile volje.

Najbitnije:
Na ovom forumu svako ko se pojavi ima "kredit", kredit se brzo trosi ako nije potkrepljen cinjenicama. Tako sto se smejes ljudima koji trguju sa mikro lotovima znaci da si ti BIG WHALE trader....super samo sto svaki scam koji je bio i otperjao sa foruma, tvrdi isto. I ako si vec potegao taj argument podsmeha malim trejderima, onda budi laf i baci dokaz da si to što tvrdis.Verma invest scam se nece ponoviti na ovom forumu dok sam ja na njemu.

I jos nesto u buducoj komunikaciji ako je bude bilo, nemoj da solis pamet, i trudi se da budes sto jasniji i precizniji, ako vec nemas odgovor na pitanje onda nemoj da zamotavas i uvijas pricu.

Potpuno se slazem

Van mreže zozosan

  • Jr. Member
  • **
  • Poruke: 85
  • Karma: 12
    • Pogledaj profil
Odg: Bank Trading Proffesional EA
« Odgovor #10 poslato: 26.06.2015, 15:21:08 »
Sačekajte dok čovek okači EA i lepo objasni kako se koristi da bi se postigli tako fenomenalni rezultati  ;)
EA nije za prodaju...  :'(  (samo knjiga itd.) ;)

Van mreže Dragon65

  • Jr. Member
  • **
  • Poruke: 53
  • Karma: -19
    • Pogledaj profil
Odg: Bank Trading Proffesional EA
« Odgovor #11 poslato: 26.06.2015, 16:23:25 »
Vidi, nisam toliko sujetan da bilo kome solim pamet ili da mu prodajem pricu, robote, edukaciju ili sta vec.

Nemam nameru da edukujem bilo koga, robot koji sam okacio ja sam i koristio na live racunu dok je moglo da se koristi na fiksnim racunima, meni je doneo profit i plus to je bilo pre par godina. Ako mislis da je stradlle losa strategija za trgovanje vestima...bas me briga, nemoj da je koristis.

Sve sto je okaceno u ovoj sekciji je istestirano na demo racunu, neki su cak i na demo i na live vec godinama, mozes proveriti myfxbook linkove vrlo lako.

Ovo sto ti "testiras" nema veze sa testiranjem vec sa prodajom, jer mi ovo sve mirise na navlacenje za prodaju robota kasnije.

Dakle da se razumemo ovo:

Na sekciji o robotima si okacio slicice, bez ex4-mq4 fajla, sa nekakvim statistikama, bez objasnjenja o cemu se radi i kako radi " da ti ne bi ukrali strategiju". Dakle promasio si sekciju, jer ovo treba da ide sekciju naucna fantastika.
Ako nemas robota da podelis ili bar zahtev za izradu robota na ovoj sekciji nemas sta da trazis, imas druge sekcije kako što je sekcija za kacenje live demo statmenta pa tamo pisi do mile volje.

Najbitnije:
Na ovom forumu svako ko se pojavi ima "kredit", kredit se brzo trosi ako nije potkrepljen cinjenicama. Tako sto se smejes ljudima koji trguju sa mikro lotovima znaci da si ti BIG WHALE trader....super samo sto svaki scam koji je bio i otperjao sa foruma, tvrdi isto. I ako si vec potegao taj argument podsmeha malim trejderima, onda budi laf i baci dokaz da si to što tvrdis.Verma invest scam se nece ponoviti na ovom forumu dok sam ja na njemu.

I jos nesto u buducoj komunikaciji ako je bude bilo, nemoj da solis pamet, i trudi se da budes sto jasniji i precizniji, ako vec nemas odgovor na pitanje onda nemoj da zamotavas i uvijas pricu.
Da li si sujetan pa jesi prijatelju jel čim s postavljen za moderatora odmah si umislio da imaš moć da nešto zahtevaš i da ti neko odmah to ispuni. :) Pa ne može. Hoćeš file mq4 i ex4? Hoćeš i strategiju i sve da ti pošaljem? Pa ne može :)..Umislio si da neko ako piše o nečemu, da ima kredit kod nekoga, kod tebe ili kod čitalaca? Treba da shvatiš da si ti nebitan u celoj priči, kao i ja i ostali što ovde pišu. Čitaoci su bitni i ljudi koji dolaze na ovaj sajt jer tako sajt ima popularnost a tu dolaze i sponzori koji plaćaju reklame. Da li čitaoci dolaze na sajt? Doci ce ako imaju neki kvalitetnu informaciju, ako nemaju zaobilazice sajt. Tvoja uloga moderatora je da dignes popularnost tvojoj sekciji a ne da se mesas sta ko pise. Valjda vidis da tu gde si moderator ljudi vise i ne pisu. Pitam se samo zasto? Nedostatak ideja ili nemanje kvalitetne informacije ili nesposobnost moderatora da zainteresuje čitaoce. Postovi datiraju od 2012 godine. Samo nekoliko postova iz 2015 godine!!! Da sam vlasnik sajta leteo bi sa sajta odmah.:) Bolje gledaj svoj rad i svoje zalaganje i zainteresuj ljude da dolaze jos vise na sajt i da otvaraju nove grupe.
Da li ja zavisim od ovog sajta? Godinama živim od svog trgovanja i pokazujem besplatno trejderima kako se radi a da li sam laf kao što ti kažeš. Pa ajde ovako da postavimo stvari. Da vidim da li si Ti OZBILJAN MODERATOR, TREJDER, INVESTITOR ILI LAF DA POGLEDAŠ MOJ REPORT ZADNJIH 10 GODINA!!! Pripremi svoju licnu kartu, pasos, izvod iz svoje banke sa ziro racunom, maticni broj pa se onda javi na pp zakazi sastanak sa mnom u mojoj kancelariji, pa dodji na kafu i sok i razgovor, pa pokazi svoja dokumenta i da vidimo koliko si OZBILJAN, pa onda ti posle toga damo sve  KOMPLETNO NA UVID CEO STATAMENT ZADNJIH 10 GODINA, pa do mile volje gledaj sledecih 2 ili 3 sata koliko ti treba u kancelariji, mozes i ceo dan. Samo ces jos potpisati jedan papir da neces iznositi nikakve podatke u javnosti o ciframa, imenima, firmama, sem racun je pozitivan toliko i toliko % ili negativan toliko i toliko procenata. Mozes reci i trejder je dobar ili trejder je prevarant. Svima ce biti jasno sta si hteo da kazes ali cifre, ljudi, firme se ne pominju. :). Tvoju ozbiljnost sam uzeo VEOMA OZBILJNO jer si mi dao do znanja da si veooma OZBILJAN  tako da ako se ti postaviš neozbiljno u vezi ovog mog zahteva, onda ću sigurno popričati sa vlasnicima ovog sajta, da li treba uopšte da pišem bilo šta i da gubim vreme sa tobom ili uspesnim trejderima koji igraju sa 0,01 lot zadnjih 7 godina i koji zamišljaju da su na Wall Streetu  ili da se vratim svom trgovanju i svojim investitorima i da svoje vreme korisnije iskoristim. :)
Što se ti mojih postova slobodno izbrisi moje postove o rezultatima testiranja, shvatio sam tvoju poentu sta hoces ali to neces dobiti. Svoje rezultate necu vise postovati jer vidim da vas to ne zanima, a posto vas ne zanima bezpredmetno je i postavljati (kad moderatori to ne vole onda sigurno ni učesnici foruma to vole, i to treba postovati). Zato brisi sve sto ti se ne svidja jer ipak ti si moderator i imas svoju moc. :)
Vidim da te interesuje da li ce se ovo prodavati....veruj mi ne znam mora da se testira 24 valutna para, na 5 tf a to traje jedno najmanje 4 do 5 meseci. Ako jedan ne valja sve se baca u vodu :) ...Ali tebi to izgleda nije jasno nego imas osecaj mirise ti na prodaju i navlacenje ljudi :)....ali to nije tvoj problem da li cu ja nesto prodavati ili necu, vec je to moj problem i kao da ces ti mene spreciti da ja nesto prodam preko interneta ili mislis da ce na ovom sajtu svi pohrliti da kupe ovaj ea. :) U zemlji Srbiji valjda ti je jasno da svi vole da se sami edukuju i svi vole besplatan rucak i pice. Posle se svi pitaju zasto nema uspesnih. 

p.s.  sad da vidim koliki si "Laf"... ali već znam unapred tvoju priču :)... iskreno se nadam da ćes me demantovati ali kao i kod ostallih umišljenih veličina tvoja exponencijalna kriva je u opadanju, tako da i ne očekujem mnogo da se isprsiš, jer i nemaš potencijala za dalji napredak.
pozdrav

Van mreže NenadPavlov

  • Moderator
  • Sr. Member
  • *****
  • Poruke: 393
  • Karma: 43
    • Pogledaj profil
Odg: Bank Trading Proffesional EA
« Odgovor #12 poslato: 26.06.2015, 16:53:48 »
Gordost i predrasude. Nezgodna kombinacija. Koliko gneva i ličnog nezadovoljstva u tvojim porukama...

Mislim da si pošteno preterao. Bez obzira da li se obraćaš moderatoru ili bilo kome na forumu to nije način niti je iko tako komunicirao od kad je sajta i foruma.

Pojavio si se pre nekog vremena i od tad započinješ konflikte gde god nešto postaviš. Taman da si Soroš, što bi ti rekao - "Pa ne može". Ili što bi Čvarkov rekao - "NE-ME-ŽE!". A nisi. Ni blizu.

I nemoj druže Zmaje da se širiš dok ne pokažeš bilo kakav dokaz da zaista jesi uspešan trejder. Ako to možeš, nije problem, ljudi će te sami pratiti jer je lični primer najbolji. I nemoj da umaraš tim fazonima "avioni - kamioni", potpisivanje NDA, top secret rezultati. Da si prvi koji igra tu igru pa ajde, ali nagledasmo se svi toga i previše. Klasika, prvo si nedodirljivi autoritet za trgovanje bez pokrića, hoćeš da navučeš masu da prodaš nešto, pa kad vidiš da ne prolazi onda postaješ ucveljena diva - "evo obrišite mi sve, jadan ja, neću ništa ni da pišem". Daj smisli neke nove forice.

I ovde će sad sva dalja diskusija da se završi.  ;)
"The best indicator for ANYTHING is between your ears."

Van mreže Panzer

  • Moderator
  • Sr. Member
  • *****
  • Poruke: 411
  • Karma: 48
    • Pogledaj profil
Odg: Bank Trading Proffesional EA
« Odgovor #13 poslato: 26.06.2015, 17:33:18 »
Ok ja cu kratko i jasno:
1. Ti si jedini money manager(mada cisto sumnjam da si i to, mislim da si još jedan prodavac magle ali sa Napoleonovskim kompleksom) koji krije svoje statmente kao zmija noge.Da bi potpisao NDA ti moras da budes firma pravno lice, u tom slucaju i licencirani portfolio manager, a od svega toga ti nisi ništa nego tražis jos jedno opravdanje da se ne raskrinkaš. Već vidjena priča...

2.Realno me ne zanima tvoj sistem, vec nacin na koji pokusavas da ga prodas.

3. Za 5 godina nisam nikog banovao niti obrisao thread, pa će tako biti i u tvom slučaju, tako da neću sprovesti svoje božanske moći za koje tvrdiš da imam.

Btw koliko si ljudi banovao iz tvoje facebook grupe kada su te pitali za statment ili kada su te pitali da im objasnis gde si ti u stvari usao u trejd po tvojim slicicama koje kacis?

4. Da si napisao "prodajem edukaciju i prodajem sistem" napisao bih ti respect i srećno. Umesto toga pišeš gluposti i pljuješ ljude koje ne poznaješ po internetu(Karolja, Tarantulu...), po fazonu "oni su prevaranti ja sam najbolji"(poznavao ja te ljude ili ne, ne bi mi na pamet palo iz vaspitanja da tako nešto tvrdim, pogotovo u tvom slučaju gde si anonimus - san svakog gustera je da bude krokodil... ). Radiš najprimitivniji gerila marketing koji sam video u životu, a nagledao sam se svakakvih prodavaca magle. Imaj malo stila jer nemaš ništa.

5. Smanji sa kilometarskim postovima jer ljudi nemaju volje da čitaju kojekakvo baljezganje.
@ Nenad
Da u pravu si ovo je moj poslednji post na ovu temu
« Poslednja izmena: 26.06.2015, 17:36:06 Panzer »

Van mreže FXModerator

  • Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 5720
  • Karma: 65
  • www.forexsrbija.rs
    • Pogledaj profil
    • Forex Srbija
Odg: Bank Trading Proffesional EA
« Odgovor #14 poslato: 26.06.2015, 19:30:56 »
Bilo je jače od mene...  ;)