Autor Tema: Nova knjiga 2015  (Pročitano 26900 puta)

Van mreže Dragon65

  • Jr. Member
  • **
  • Poruke: 53
  • Karma: -19
    • Pogledaj profil
Nova knjiga 2015
« poslato: 09.06.2015, 12:23:26 »
Nova knjiga Vodič za valutno trgovanje- Profesionalne strategije

Van mreže Dragon65

  • Jr. Member
  • **
  • Poruke: 53
  • Karma: -19
    • Pogledaj profil
Odg: Nova knjiga 2015
« Odgovor #1 poslato: 09.06.2015, 12:41:19 »
Knjiga se sastoji iz 3 poglavlja: Strategije bez indikatora, strategije sa indikatorima i strategija trgovanjem elliotoivh talasa

Van mreže elite44

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 6219
  • Karma: 35
    • Pogledaj profil
Odg: Nova knjiga 2015
« Odgovor #2 poslato: 15.06.2015, 11:19:45 »
Dali je ova knjiga neki vas doktorski rad,kada kazem doktorsi rad mislim na nesto novo u forex,ili samo prepiska iz drugih knjiga,i vaseg citanja po internetu pa ste to onda nekim vasim recima prezentovali profesionalno,i dizajn profesionalan nema sta.

Van mreže Dragon65

  • Jr. Member
  • **
  • Poruke: 53
  • Karma: -19
    • Pogledaj profil
Odg: Nova knjiga 2015
« Odgovor #3 poslato: 15.06.2015, 16:02:37 »
Da li je doktorski rad ne znam. To treba neko drugi da kaže... Da li ima nešto novo....naravno da ima tu su gotove strategije za sve oni koji su neuspešni, ne mogu da zarade novac i misle da ne može da se uspe na berzi. Kako se radi, sta se gleda, gde se ulazi, gde je sl i tp. Pošto vidim ne čitas ono što je u sadržaju, vrati se na sadržaj pa procitaj ponovo. Da li je prepisano, pa neke opšte definicije sigurno nisam ja izmislio ( sta je trend linija, fibonaci, elliotova teorija itd)...a kako je napisano? Svako piše svojim stilom i sa svojim iskustvom. Knjiga je napisana da pomogne drugim trejderima i uzima se da se poboljsaju vestine trgovanja i nije lagana literatura koju ces drzati pod krevetom. Knjiga daje mnoge konkretne stvari kako treba raditi i ponašati se na trgovanju (nema filozofiranja što je tebi blisko). Trejdere uvek zanima kako da pronadju i analiziraju trend? Kako da gledju indikatore i koje indikatore? Šta treba i kakvi parametri moraju da se sklope da bih odredili ulazne tačke za ulazak u trejd. Sa kolikom pozicijom i leverage da ulaze? Gde su im i kako da odrede SL i TP? Koji im j rizik po trejdu? Kako da odrede šta je najbolje i kako da izbegnu loše trejdove i pored dobrih paramatara? Kako da rukovode poziicjom? i još mnogo toga već su mi se prsti umorili od kucanja :).... Znači sve konkretno bez filozofiranja. Siguran sam da ovakve knjige trenutno nema u svetu ( a imam privatnu biblioteku od preko 1200 knjiga originala od svih najpoznatijih autora sa berze i sve sto je vezano za berzu)... Pisao bi još ali ne zaslužuješ više od ovoga što sam napisao jer tvoje pisanje rekao sam ti je amatersko i pišeš samo da bi ispao pametan ali kod mene to veruj mi ne prolazi ako ti samo kazem da sam poceo trgovanje uz lenjir, trougao šestar i milimetarsku hartiju onda će ti biti sve jasno kakvi su moji počeci i od kada datiraju. Btw samo mali broj knjiga ce biti ponudjen trzištu jer već dosta njih rezervisalo i dosta knjiga je prodato već unapred. Sva ostala izdanja nikada više neće biti na srpskom jeziku i svako će moci da kupi ali samo na engleskom, španskom i kineskom jeziku. Kvalitet ovde nikada nije cenjen zato i moja odluka da ovakva literatura kasnije ide samo na stranom jeziku. Naravno imaš jos domaćih autora knjiga o forexu pa lepo kupiš od njih i saznaš sve što te interesuje za realno trgovanje.  Ponuda velika pa izaberi, svaka knjiga je dobra i ne škodi uvek ima nešto pametno da se pročita.  ako ne voliš da čitaš ...pa ništa ostaje ti da googlas po 16 sati dnevno pa ćeš uz Božiju pomoć nešto i pronaći :)  ili možda jednog dana dodješ u moju grupu gde svaki dan objašanjavam početnicima kako se trguje (besplatno objašnjavam) pa ti se nešto usput i objasni, ali prvo moraš da shvatiš da si amater i da ti ne ide trgovanje a onda ćeš napraviti VELIKI kvantni skok da postaneš uspešan trejder. Do tada veruj mi tvoja kriva uspeha ide eksponencialno na dole.

Van mreže elite44

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 6219
  • Karma: 35
    • Pogledaj profil
Odg: Nova knjiga 2015
« Odgovor #4 poslato: 15.06.2015, 22:12:05 »
Sobzirom da si novi na forumu,ovi stariji forumasi znaju da ne koristim knjige,takodje ni seminare me ne zanimaju,isklucivo samo ja i platforma od prvog dana  tako se upoznaje trziste,i stice znanje te moje karme nisu date na filozofiju kako mislis vec na konkretnim predlozima za trgovanja,od tih predloga koje si dao za trgovinu koliko ce biti uspesnih.Od skolovani i obrazovanih strucnjaka licno cenim samo jednog sa ovih nasih prostora magistra doktora Aleksandra Radulovica doktorirao devizno trgovanje kod Ribnikara u slovenije,Kada bih ja sada otisao na nekon drugom forumu jedini nacin na koji  bih mogao prezentovati svoje znanje je konkretni predlozi i nacini trgovanje samim tim i kretanja trenda sto apsulutno ne smatram filozoziranjem,dali ce to neko prihvatiti ili nece je njihova licna stvar,stecena znanja se lako prezentuju i bez knjiga i seminara,na forumima zato i postoje

Van mreže elite44

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 6219
  • Karma: 35
    • Pogledaj profil
Odg: Nova knjiga 2015
« Odgovor #5 poslato: 15.06.2015, 22:41:26 »
Sobzirom da si novi na forumu,ovi stariji forumasi znaju da ne koristim knjige,takodje ni seminare me ne zanimaju,isklucivo samo ja i platforma od prvog dana  tako se upoznaje trziste,i stice znanje te moje karme nisu date na filozofiju kako mislis vec na konkretnim predlozima za trgovanja,od tih predloga koje si dao za trgovinu koliko ce biti uspesnih.Od skolovani i obrazovanih strucnjaka licno cenim samo jednog sa ovih nasih prostora magistra doktora Aleksandra Radulovica doktorirao devizno trgovanje kod Ribnikara u slovenije,Kada bih ja sada otisao na nekon drugom forumu jedini nacin na koji  bih mogao prezentovati svoje znanje je konkretni predlozi i nacini trgovanje samim tim i kretanja trenda sto apsulutno ne smatram filozoziranjem,dali ce to neko prihvatiti ili nece je njihova licna stvar,stecena znanja se lako prezentuju i bez knjiga i seminara,na forumima zato i postoje
Velika vecina clanova nezna,a doticni magistar doktor ekonomije Aleksandsr Radulovic,koji je doktorirao na deviznom trgovanju je i registrovan na ovom forumu,ne znam dali ima objavljenih knjiga,a i da ih ima  sto bi ih  reklamirao  kad sa svojim znanjem zaradjuje na fx.

Van mreže Dragon65

  • Jr. Member
  • **
  • Poruke: 53
  • Karma: -19
    • Pogledaj profil
Odg: Nova knjiga 2015
« Odgovor #6 poslato: 26.06.2015, 11:54:43 »
Za sve koje interesuje knjiga obaveštenje da od sutra kreće isporuka za sve koje su rezervisali knjigu i narudžbine za sve koji žele da nabave knjigu “Vodič za valutno trgovanje-Profesionalne strategije”.
Uz knjigu idu se dobijaju odredjeni indikatori i tpl radi lakšeg postavljanja na grafikon i da budući korisnik nešto ne pogreši.
Svi korisnici koji budu imali knjigu dobijaju pravo za ulazak u trading room gde autor svaki dan trguje po istim strategijama, objašnjava iste strategije, vodi trejdove, objašnjava bilo koje pitanje u vezi strategija koje su knjizi i sve što je vezano za strategije iz knjige. Svi saveti i preporuke autora za bilo koje pitanje učesnika u trading roomu su besplatne.  U trading room imate svaki dan analizu i izbor valutnih parova koji se trguju kao i sve parametre za ulazak, sl, tp uz rukovodjenje trejda i mm.   

Naziv knjige:       - “Vodič za valutno trgovanje-Profesionalne strategije”
                                    Uz knjigu idu odredjeni indikatori i templates za strategije

Cena knjige:       =15,730.00 Din.    (Za kupce iz Srbije)

Cena knjige:       =130 EUR       (Za kupce van Srbije)

Poštarina nije uključena u cenu.

Isporuka i plaćanje:   - na teritoriji Srbije plaćanje i isporuka se vrši lično (za one koji su iz Beograda) ili pouzećem.
- za inostranstvo uplate se vrše na žiro račun sa instrukcijama koje dobijate na email nakon naručivanja.

Naručivanje knjige ide na e-mail adresu: cfibeograd@gmail.com Ili preko skype adrese: cfibeograd

Za naručivanje knjige “Vodič za valutno trgovanje-Profesionalne strategije” molimo vas da popunite ispod vaše tačne podatke i da pošaljete na gornju e-mail adresu ili preko skype adrese.

Zainteresovani za knjigu treba da pošalju sledeće informacije pri narudžbi:

Ime i prezime:
Adresa primaoca:
Mesto:
Poštanski broj:
Država:
Fiksni telefon:
Mobilni telefon:
E-mail adresa:
Skype adresa:

Van mreže Dragon65

  • Jr. Member
  • **
  • Poruke: 53
  • Karma: -19
    • Pogledaj profil
Odg: Nova knjiga 2015
« Odgovor #7 poslato: 20.07.2015, 12:54:58 »
Za sve korisnike knjige obavestenje da grupa FX REAL TRADING je otvorena od 9 jula trguje uzivo i preko 500 pipseva je vec zaradjeno. Svi korisnici knjiga dobili su mail na koji nacin mogu da koriste i dnevni Webinar koji je uzivo svaki dan od 20 casova od ponedeljka do petka, gde analiziramo valutne parove i objasnjavamo strategije trgovanja kako se trguju na pravilan način. Od ove nedelje krece i uzivo trgovanje preko webinara gde cemo koristi nas EA za davanje signala po strategijama iz knjige. Za početnike ili one koji nedovoljno znaju osnove forexa uskoro krece kurs "Osnove forexa" preko Webinara i odrzace se subotom i nedeljom.