Autor Tema: IronFX Double Bonus  (Pročitano 28032 puta)

Van mreže FXModerator

  • Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 5720
  • Karma: 65
  • www.forexsrbija.rs
    • Pogledaj profil
    • Forex Srbija
IronFX Double Bonus
« poslato: 01.04.2015, 23:18:39 »
IronFX do kraja aprila u ponudi ima dve vrste bonus promocija:
- 100% sharing bonus i
- 40% power bonus.

Razlika je jednostavna: kod bonusa na depozit od 100% delite vašu buduću zaradu sa brokerom, a kod bonusa od 40% cela zarada je isključivo vaša.

U oba slučaja morate da uradite depozit od najmanje 500$, a ako već imate račun kod ovog brokera, dovoljno je da otvorite još jedan račun na vaše ime i uradite depozit. Tada postajete tzv. First Time Depositor (FTD) i možete da zahtevate jedan od ovih bonus programa.

Bonusi ne mogu da se povuku, tj. služe isključivo za trgovanje.

IronFX je, inače, brokerska kuća sa 30-ak kancelarija širom sveta, a glavne kancelarije su locirane na Kipru. Takođe su jedna od brokerska kompanija koja ima najviše regulacija: UK, Australija, Abu Dabi, Južna Afrika, Novi Zeland, Rusija, Ukrajina, naravno Kipar.

Van mreže FXModerator

  • Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 5720
  • Karma: 65
  • www.forexsrbija.rs
    • Pogledaj profil
    • Forex Srbija
Odg: IronFX Double Bonus
« Odgovor #1 poslato: 05.05.2015, 20:36:53 »
Promocija IronFX-a iz aprila se nastavlja i u mesecu maju, a u ponudi su i dalje dve vrste bonusa:
- 100% sharing bonus i
- 40% power bonus.

Razlika je jednostavna: kod bonusa na depozit od 100% delite vašu buduću zaradu sa brokerom, a kod bonusa od 40% cela zarada je isključivo vaša.

Da ponovimo: u oba slučaja morate da uradite depozit od najmanje 500$, a ako već imate račun kod ovog brokera, dovoljno je da otvorite još jedan račun na vaše ime i uradite depozit. Tada postajete tzv. First Time Depositor (FTD) i možete da zahtevate jedan od ovih bonus programa.

Bonusi ne mogu da se povuku, tj. služe isključivo za trgovanje.

Van mreže igy

  • Newbie+
  • *
  • Poruke: 29
  • Karma: 3
    • Pogledaj profil
Odg: IronFX Double Bonus
« Odgovor #2 poslato: 16.10.2015, 15:56:05 »
Mali dodatak dragi moderatoru...
Što se tiče bonusa 100%, ukoliko ga dobijemo preko osnovnog sajta IronFX global (u koji ne spadaju IronFX global UK kao i IronFX Global Australia) broker dijeli profit do sume koja je jednaka dobijenom bonusu.
Navešću primjer:
Uplatimo 1000$, dobijemo bonus 1000$, napravimo profit 4000... dakle ukupno na računu imamo 6000$$. Broker od ove sume oduzima 2000$ i 4000$ možemo povući.

Inače trenutno postoje određene istrage kod ovog brokera te je povlačenje novca već neko vrijeme na čekanju?!
Čeka se reakcija Cysec-a. Ipak s obzirom da broker ima sve moguće regulacije, osigurana je suma do 20000$ po svakom ulagaču.

Van mreže zivdus

  • Newbie+
  • *
  • Poruke: 47
  • Karma: 3
    • Pogledaj profil
Odg: IronFX Double Bonus
« Odgovor #3 poslato: 16.03.2016, 08:16:00 »
Mali dodatak dragi moderatoru...
Što se tiče bonusa 100%, ukoliko ga dobijemo preko osnovnog sajta IronFX global (u koji ne spadaju IronFX global UK kao i IronFX Global Australia) broker dijeli profit do sume koja je jednaka dobijenom bonusu.
Navešću primjer:
Uplatimo 1000$, dobijemo bonus 1000$, napravimo profit 4000... dakle ukupno na računu imamo 6000$$. Broker od ove sume oduzima 2000$ i 4000$ možemo povući.

Inače trenutno postoje određene istrage kod ovog brokera te je povlačenje novca već neko vrijeme na čekanju?!
Čeka se reakcija Cysec-a. Ipak s obzirom da broker ima sve moguće regulacije, osigurana je suma do 20000$ po svakom ulagaču.

Poštovani drugari , da li ima još neko problem sa povlačenjem novca , čekam od oktobra , i samo zavlače ,
da li neko zna kako rešiti problem !

pozdrav

Van mreže ForexFLY

  • Newbie+
  • *
  • Poruke: 9
  • Karma: 1
    • Pogledaj profil
Odg: IronFX Double Bonus
« Odgovor #4 poslato: 16.03.2016, 12:55:05 »
Eto, reklame, reklame, reklame, bonusi, bonusi, bonusi i...

Posle kažu nemojte kod naših brokera, idite preko nekog stranog i pouzdanog.

Pogledajte naslovni post, rade širom sveta, ulivaju sigurnost, navali narode !
A onda pogledajte post pre ovog mog. Čovek od oktobra ne može da povuče novac, a sada je mart !!!

Kome posle ovoga možemo da verujemo ?

Van mreže NenadPavlov

  • Sr. Member
  • ****
  • Poruke: 393
  • Karma: 43
    • Pogledaj profil
Odg: IronFX Double Bonus
« Odgovor #5 poslato: 16.03.2016, 22:02:56 »
IronFXu ne definitivno.

Da ne bih prepričavao šta se sve dešavalo čovek je napravio kratak dokumentarac.

https://www.youtube.com/watch?v=vZ2dBMLCc-c

Zaobići u širokom luku.
"The best indicator for ANYTHING is between your ears."

Van mreže igy

  • Newbie+
  • *
  • Poruke: 29
  • Karma: 3
    • Pogledaj profil
Odg: IronFX Double Bonus
« Odgovor #6 poslato: 08.02.2017, 00:59:38 »
Gospodo, bežite od ovog brokera...

Imao sam uloženo 1000 i dobit od 8000...
Nikada nisam uspe izvući ništa od toga. A nikog ne zanimaju vaši problem iako je CYSEC i fond osigurao do 20.000 po korisniku. Manite se Kipra i njhovih regulacija.
Na kraju...da budem do kraja iskren, godinu nakon toga sam spržio sam svoj račun od nervoze i nemoći.

Van mreže davidtrader

  • Newbie+
  • *
  • Poruke: 6
  • Karma: 1
    • Pogledaj profil
Odg: IronFX Double Bonus
« Odgovor #7 poslato: 08.02.2017, 12:36:58 »
Ovakva obavestenja su svakako korisna. Mnogo je slicnih brokera pa je manjim trgovcima  tesko naci pouzdanog brokera. O FX Iron je vec pisano negativno na sajtu forexpeacearmy. Po pravilu problem nastaje kada se zahteva isplata. Zamollo bih iskusnije trgovce da napisu i pozitivna iskustva narocito kada je isplata u pitanju. Olaksalo bi mnogima rad na berzi. Konkretno da li je neko radio sa FXOpen Australia  i da li je imao problema sa isplatom?
Drugo vazno pitanje je kako usmeriti isplatu od brokera? Koje banke kod nas prave klijentima najmanje problema kod isplate?

Van mreže angerfist

  • Jr. Member
  • **
  • Poruke: 52
  • Karma: 13
    • Pogledaj profil
Odg: IronFX Double Bonus
« Odgovor #8 poslato: 08.02.2017, 14:30:11 »
Slazem se gorenavedenim tvrdnjama.

Ja sam licno radio za IronFX ,i radio sam u doba kada je bio mozda i najbolji broker na svetu ,do kompletnog kraha.

Licno sam dosao u nelagodnu situaciju ,da sam cekao skoro godinu dana na isplatu i povlacenja sredstava sa racuna.
I to sam imao srecu ,jer sam poznavao ljude u IronFX-u.
Medjutim poznajem jos ljudi koji i dalje cekaju na isplatu .

Svima govorim ,pa cu to i ovde napisati ,bezite od brokera sa Kipra.
Tek kada se dodje do ovakve situacije , vidi se koliko je to slaba regulacija.
CySEC je pokazao koliko je slab u ovoj situaciji , a  i Kipar jako mala drzava.

Ja sam upijao gnev svih klijenata mesecima i mogu vam reci da vise nikada necu ni pomisliti da se priblizim Kipru.

Sa druge strane ono sto je zadesilo IronFX je stvar loseg menadzmenta,a to se moze desiti bilo kojem brokeru. Medjutim ne moze se desiti svakom regulatoru da bude los kao CySEC.

Sto se tice vedrijih tema,isplata , tu sve zavisi od banke do banke.
Najbolje je u svakom slucaju da se drzite iste banke , i sa nekom izgradite odnos (kao i u svemu) ,da vec unapred banka (bankar koji radi) zna o cemu se radi, i u skladu sa tim da postupa.
Mi smo nazalost i dalje daleko od razvijenog sveta po ovom pitanja , a i ekonomija nam je osetljiva na velike prilive i odlive kapitala , pa je i sam zakon takav da drzava mora da vodi racuna o ovim stvarima i trosi ogromna sredstva.

Vremenom ce se i ovo promeniti.

Pozdrav


i

Van mreže Milos

  • Newbie+
  • *
  • Poruke: 41
  • Karma: 1
    • Pogledaj profil
Odg: IronFX Double Bonus
« Odgovor #9 poslato: 09.02.2017, 10:10:06 »
Korisna tema za diskusiju. Drzava nije regulisala mnoge stvari oko forex trzista a tek oko poreza na forex profit. I bitna stvar..drzite se samo regulisanog brokera,