Autor Tema: Diversifikacija FX trgovanja  (Pročitano 29427 puta)

Van mreže elite44

  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 6219
  • Karma: 35
    • Pogledaj profil
Odg: Diversifikacija FX trgovanja
« Odgovor #15 poslato: 22.03.2015, 19:30:37 »
Moje licno iskustvo.... Pre dve godine sam se oprobao u ovom poslu i da ne duzim..., moj referal, tip iz Hrvatske, je zaradio 500.000$ a ja sam izgubio oko 150$.... PS. Sobzirom da ova tema ima FX u naslovu ocekivao sam da ima neke veze sa foreksom..., ima li?
U ovakvom poslu kao na paidvertsu se nisi mogao oprobati ovo je novi program,tako da licnog iskustvau ovakvi programima nemas,to su bili MLM, gde si se oprobao licno,a ovaj paidvertsov nikakve veze nema sa MLM,vec sa oglasavanje i kupovino akcija u mom  sopstvenoj kompaniji PAIDVERTS u kojoj radi to ima veze sa berzanskim trgovanjem,jesi li nekad cuo za kupovinu akcija u sopstvenom preduzece recimo u nekom preduzecu u SRBIJI,jel ti poznato da to kupuju li mogu da kupe ljudi koji rade u njemu.E pa vidis i ja u tom PAIDVERTSU RADIM KAO OGLASIVAC,a UJEDNO DA BIH DOSAO DO ZARADE MORAM RADITI I KLIKAT NA REKLAME DRUGIS OGLASIVACA,I TAKO ZARADJIVATI DEO MOGU VUCI NA SVOJ BANKOVNI RACU,ADRUGU DEO INVESTIRAM U KUPOVINU AKCIJA,NA OVAKAV NACIN CINIM I SEBI I MOM PREDUZECU DOBRO,DOKLE CE MO NE ZNAM ALI BUDUCNOSTI SA ODGORNIM RADOM OSTALIH CLANOVA  JE ZAGARANTOVANA

Van mreže Panzer

  • Sr. Member
  • ****
  • Poruke: 411
  • Karma: 48
    • Pogledaj profil
Odg: Diversifikacija FX trgovanja
« Odgovor #16 poslato: 22.03.2015, 19:53:05 »
Ok sa srecom, drzim ti palceve.

Van mreže trut

  • Newbie+
  • *
  • Poruke: 25
  • Karma: 0
    • Pogledaj profil
Odg: Diversifikacija FX trgovanja
« Odgovor #17 poslato: 22.03.2015, 20:22:10 »
Posto sam i ja u onom poslu klikao na reklame pomislio sam da je to isti ili slican posao. Izvinjavam se sto sad doneo preuranjen zakliucak... Sve najbolje...

Van mreže FXModerator

  • Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 5720
  • Karma: 65
  • www.forexsrbija.rs
    • Pogledaj profil
    • Forex Srbija
Odg: Diversifikacija FX trgovanja
« Odgovor #18 poslato: 22.03.2015, 20:42:06 »
Pošto ova tema zaista nema NIKAKVE veze ni sa čim na sajtu, a iako je u Ostalo threadu, zaključavamo je.
Nećemo da brišemo poruke i linkove, ako bilo ko hoće, neka klika do mile volje.

O0