Autor Tema: 30$ Free No Deposit Bonus - XM.com  (Pročitano 27195 puta)

Van mreže FXModerator

  • Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 5720
  • Karma: 65
  • www.forexsrbija.rs
    • Pogledaj profil
    • Forex Srbija
30$ Free No Deposit Bonus - XM.com
« poslato: 25.07.2014, 23:01:44 »
Brokerska kompanija XM.com je uvela velike novine u njihov bonus program koje ćemo pokušati da vam približimo na ovom mestu.

Prva novost je, kao što i sam naslov teme kaže, 30$ BESPLATNOG BONUSA BEZ DEPOZITA. Nešto što trejderi sa ovih prostora najviše vole ;)

Jedini posao je da otvorite račun kod ove ugledne kuće, priložite skenirane dokumente i na svom računu već možete da trgujete sa 30$ koje ste dobili od strane brokera XM.com.

Dakle, bez investicije i bez rizika možete da počnete da trgujete na forexu sa pravim novcem:
- depozit nije potreban
- bonus se automatski dodeljuje na vaš live account
- sav profit koji se napravi može da se povuče
- bonus je dostupan svim novim klijentima
- nema skrivenih uslova.

Live račun možete da otvorite klikom na OVAJ LINK.

Samo navalite, isplatiće vam se!


O0
« Poslednja izmena: 25.07.2014, 23:04:11 FXModerator »

Van mreže FXModerator

  • Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 5720
  • Karma: 65
  • www.forexsrbija.rs
    • Pogledaj profil
    • Forex Srbija
Odg: 30$ Free No Deposit Bonus - XM.com
« Odgovor #1 poslato: 09.09.2014, 23:59:30 »
Brokerska kompanija XM.com je uvela velike novine u njihov bonus program koje ćemo pokušati da vam približimo na ovom mestu.

Prva novost je, kao što i sam naslov teme kaže, 30$ BESPLATNOG BONUSA BEZ DEPOZITA. Nešto što trejderi sa ovih prostora najviše vole ;)

Jedini posao je da otvorite račun kod ove ugledne kuće, priložite skenirane dokumente i na svom računu već možete da trgujete sa 30$ koje ste dobili od strane brokera XM.com.

Dakle, bez investicije i bez rizika možete da počnete da trgujete na forexu sa pravim novcem:
- depozit nije potreban
- bonus se automatski dodeljuje na vaš live account
- sav profit koji se napravi može da se povuče
- bonus je dostupan svim novim klijentima
- nema skrivenih uslova.

Live račun možete da otvorite klikom na OVAJ LINK.

Samo navalite, isplatiće vam se!


O0

Inače, ovaj bonus program i dalje važi.

Svi novi trejderi koji otvore live trgovački račun putem OVOG LINKA dobijaju automatski besplatnih 30$ za trgovanje.

Ako nakon toga uradite i depozit dobijate i poseban bonus, o kome više možete da pročitate ovde.
« Poslednja izmena: 10.09.2014, 00:44:22 FXModerator »

Van mreže zorge

  • Newbie+
  • *
  • Poruke: 2
  • Karma: 0
    • Pogledaj profil
Odg: 30$ Free No Deposit Bonus - XM.com
« Odgovor #2 poslato: 23.01.2015, 10:40:16 »
Pozdrav
Interesuje me da li neko ima iskustva sa ovim bonusom od 30 $ na adresi xm.com?Pre par dana sam uzeo taj bonus i za sada sam nesto malo u plusu ali ne znam jel imaju kakve uslove i da li su pouzdani,pa bi zamolio ako neko ima bilo kakva iskustva sa njima da mi odgovori.

Van mreže aleksandarmfx

  • Sr. Member
  • ****
  • Poruke: 365
  • Karma: 7
    • Pogledaj profil
Odg: 30$ Free No Deposit Bonus - XM.com
« Odgovor #3 poslato: 24.01.2015, 23:05:04 »
uvek citas uslove i sve pitas livechat na sajtu uvek i uvek pre nego sto otvoris ja sam se opeko otvorio na fxmoneyworld no deposit bonus procitao uslove ali nisam video da je max profita 100 i ja napravim 4000 oni kazu samo 100 mogu da podignem i to po uslovima da uplatim 100 napravim 3 lota i mogu da podignem sve evo stejtment.
i nudio sam im razne uslove pitao sta moze da se uradi ali oni se drze njihovih uslova jer 3900 ostaje njima
Momentum counts.

Van mreže zorge

  • Newbie+
  • *
  • Poruke: 2
  • Karma: 0
    • Pogledaj profil
Odg: 30$ Free No Deposit Bonus - XM.com
« Odgovor #4 poslato: 25.01.2015, 19:50:32 »
Hvala na odgovorima.Videcemo sta ce biti.

Van mreže rakoc2605

  • Newbie+
  • *
  • Poruke: 12
  • Karma: 0
    • Pogledaj profil
Odg: 30$ Free No Deposit Bonus - XM.com
« Odgovor #5 poslato: 26.01.2015, 21:04:37 »
Ja sam bio uzeo bonus na XM i uspeo sam da zaradim nesto vise od 200evra.Posto sam mogao da koristim lot od 8 brzo samo napravio taj dobitak,verovatno pocetnicka sreca.Nakon toga odmah sam hteo da prebacim novac na racun.Kad sam to uradio skinuli su mi bonus i krenuo je postupak prebacivanja tj ocekivao sam da ce da mi prebace.Ali posle nekih malo vise od nedelju dana dobijam poruku:

We are contacting you with reference to your Account(s) no. 13027722, (hereinafter “your Account(s)”) with Trading Point of Financial Instruments Ltd. (hereinafter “Trading Point”).

According to our Anti-fraud Department, the trading patterns in your Account(s) raise serious concerns regarding the credit bonuses we have granted to your Account(s), since these were used for ‘cash-back arbitrage’ activities.

Pursuant to the Terms and Conditions applicable to our credit bonuses, the following activities are qualified as fraudulent:

    Any form of arbitrage trading
    Bonuses claimed by multiple Accounts that were registered from the same IP address
    Various practices of bonus manipulation
    Breach of any points included in our bonus Terms and Conditions
    Any fraudulent activities, disputes or situations that our Management considers as fraudulent


Accordingly, we regret to inform you that, in accordance with the terms and conditions, we have decided, with immediate effect to, (i) close your Account(s) with Trading Point, (ii) to nullify all trades carried out in your Account(s) with Trading Point, and (iii) to cancel any and all profits or losses garnered in your Account(s) with Trading Point.

Please note that, in accordance with the terms and conditions, our decisions are final and binding on all participants and that, other than the notification set forth herein, there will be no further correspondence on this matter.

Koliko sam skapirao ovo nisam trebao da uradim "cash-back arbitrage" ,uradio sam neku prevaru,nemam pojma.Molio bih neke iskusnije trejdere da mi objasne sta oni misle da sam uradio a nisam trebao.
Sad sam im poslao neku poruku ali cisto sumnjam da ce nesto da bude.
Bas sam se bio smorio :( nisu bile male pare u pitanju,nesto vise od ovoga zaradim za mesec dana,na pravom poslu.

Van mreže FXModerator

  • Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 5720
  • Karma: 65
  • www.forexsrbija.rs
    • Pogledaj profil
    • Forex Srbija
Odg: 30$ Free No Deposit Bonus - XM.com
« Odgovor #6 poslato: 26.01.2015, 23:17:59 »
Ova promocija je trenutno najaktuelnija sudeći po komentarima i po broju klikova na linkove i banere. Samo tako nastavite, ništa ne gubite ;)

rakoc, samo ti znaš šta i kako si trgovao na računu. Pravila jesu stroga jer je zabranjeno trgovanje pomoću expert advisora, zatim skalpiranje, arbitraža i news trading.
Ali, sa druge strane, da biste mogli da podignete bonus (i zaradu) kod XM-a dovoljno je da otrgujete 5 pozicija sa ukupnim lotom od 0,5, što je opet blago u odnosu na bonus promocije drugih brokera.

Kompletne uslove možete da pronađete u prilogu ovog posta, a prijaviti se za 30$ bezuslovnog bonusa možete na OVOM LINKU.

Van mreže rakoc2605

  • Newbie+
  • *
  • Poruke: 12
  • Karma: 0
    • Pogledaj profil
Odg: 30$ Free No Deposit Bonus - XM.com
« Odgovor #7 poslato: 27.01.2015, 18:59:59 »
Ja sam samo iz jedne otvorene pozicije koja je trajala izmedju sat-dva uspeo da zaradim 200e.Da li sam nesto ja tu pogresio nemam pojma,jos sam pocetnik pa sad oni mogu da navode koje god oce razloge.Imam jos par bonusa u druge brokerske kuce,pa cemo da vidimo sta ce biti,ali svakako ce mi ovo biti kao nauk.
Ostalim clanovima foruma bih preporucio da ako nesto zarade preko ovog bonusa da jos malo trguju preko njih i da kad povlace novac da to ne rade sve odjednom nego po malo,jer mislim da sam ja tako radio da se ovo ne bi desilo.
Necu se vise vracati na ovo,sta je bilo bilo je,zivot ide dalje  :)