Autor Tema: TeleTrade  (Pročitano 29281 puta)

Van mreže Moneymaker

  • Newbie+
  • *
  • Poruke: 10
  • Karma: 0
    • Pogledaj profil
TeleTrade
« poslato: 24.05.2014, 13:40:24 »
Trazio sam svuda po forumu i nisam uspeo da nadjem informacije o ovoj brokerskoj kuci... ako ih ima otvorena tema posaljite mi link, molim vas.... Da li je neko trgovao sa njima, kakva su iskustva???

Hvala

Van mreže Moneymaker

  • Newbie+
  • *
  • Poruke: 10
  • Karma: 0
    • Pogledaj profil
Odg: TeleTrade
« Odgovor #1 poslato: 24.05.2014, 13:53:39 »
Interesuje me zasto njih nema na listi brokera ovde na forumu?

Van mreže Moneymaker

  • Newbie+
  • *
  • Poruke: 10
  • Karma: 0
    • Pogledaj profil
Odg: TeleTrade
« Odgovor #2 poslato: 11.06.2014, 00:37:48 »
Zasto niko ne odgovara na ovu temu???

Molim za bilo koji odgovor ili komentar vezan za ovu brokersku kucu.....

Hvala

Van mreže Theodore

  • Newbie+
  • *
  • Poruke: 6
  • Karma: 0
    • Pogledaj profil
Odg: TeleTrade
« Odgovor #3 poslato: 24.02.2015, 10:32:09 »
Trazio sam svuda po forumu i nisam uspeo da nadjem informacije o ovoj brokerskoj kuci... ako ih ima otvorena tema posaljite mi link, molim vas.... Da li je neko trgovao sa njima, kakva su iskustva???

Hvala

pozdrav ljudi,

hteo bih da se pozovem na ovu temu, jer sam uzeo obuku preko teletrade-a ,
prvo je isla teorija 5 dana i potom prakticni deo na platformi koji traje 15 dana
jako mi je sve sumnjivo, platio sam 10000 taj prakticni deo i znam da su jako velike sanse da je sve tzv "scam"
odnosno navlakusa jer kao kad se zavrsi prakticni deo radi se test, naravno na demo racunu, koji traje 5 dana i ukoliko se polozi taj test dobija se posao u teletrade-u odnosno dobija se suma od 5k $ (real money) da se trguje sa njim medutim ne moze da se podize taj novac nego dobija se plata a ti njima treba da zaradjues preko platforme

zavrsavam master srudije na smeru investicioni menadzment na drzavnom faxu u novom sadu i imao sam predmet medjunarodne finansije koji se iskljucivo bavio forexom, profesor tog predmeta je pomenuo da je najveci problem oko forexa neregulisanost a to predpostavljam da se upravo odnosi na brokerske kuce

ako neko ima vise informacija oko ove kompanije neka ih shareuje :)

Pozdrav

Van mreže Theodore

  • Newbie+
  • *
  • Poruke: 6
  • Karma: 0
    • Pogledaj profil
Odg: TeleTrade
« Odgovor #4 poslato: 24.02.2015, 10:35:51 »
Trazio sam svuda po forumu i nisam uspeo da nadjem informacije o ovoj brokerskoj kuci... ako ih ima otvorena tema posaljite mi link, molim vas.... Da li je neko trgovao sa njima, kakva su iskustva???

Hvala

i da zaboravio sam,

predstavnik teletrade-a ili posrednik ne znam ni ja sam sta je

je profit point d.o.o koje je registrovano u apr-u, sto je veoma bitno ukoliko se neko odluci da trguje sa pravim novcem

ali sve mi je sumnjivo verovatno jer tek pocinjem ali sam optimistican i verujem da ce i kod nas u Srbiji to zaziveti kad se ljudi malo opamete :)

Van mreže Theodore

  • Newbie+
  • *
  • Poruke: 6
  • Karma: 0
    • Pogledaj profil
Odg: TeleTrade
« Odgovor #5 poslato: 10.09.2015, 19:39:08 »
Trazio sam svuda po forumu i nisam uspeo da nadjem informacije o ovoj brokerskoj kuci... ako ih ima otvorena tema posaljite mi link, molim vas.... Da li je neko trgovao sa njima, kakva su iskustva???

Hvala

Van mreže Theodore

  • Newbie+
  • *
  • Poruke: 6
  • Karma: 0
    • Pogledaj profil
Odg: TeleTrade
« Odgovor #6 poslato: 24.09.2015, 14:26:14 »
Trazio sam svuda po forumu i nisam uspeo da nadjem informacije o ovoj brokerskoj kuci... ako ih ima otvorena tema posaljite mi link, molim vas.... Da li je neko trgovao sa njima, kakva su iskustva???

Hvala
huu

Pozdrav

Van mreže VDC

  • Newbie+
  • *
  • Poruke: 6
  • Karma: 0
    • Pogledaj profil
Odg: TeleTrade
« Odgovor #7 poslato: 27.09.2015, 13:07:18 »
Pozdrav, ja sam kod TeleTrade-a :)

Nisam otvarao racun kod drugih tako da ne mogu da ih poredim. Broker je uvek dostupan za razgovor i hoce da pogleda trejdove koje ste napravili i da komentarise sa vama. Imaju jedan master cas mesecno na kome ili drze prezentaciju nove strategije trgovanja ili nesto u vezi sa psihologijom trgovanja. Najmanji spread je 3 pipsa na EUR/USD i EUR/JPY. Cesto cena ume da presisa SL nalog ako su veca pomeranja.