Autor Tema: Dragon tehnička analiza  (Pročitano 28217 puta)

Van mreže Dragon65

  • Jr. Member
  • **
  • Poruke: 53
  • Karma: -19
    • Pogledaj profil
Dragon tehnička analiza
« poslato: 11.06.2015, 13:59:08 »
Analiza GBP/USD 4H

Van mreže Dragon65

  • Jr. Member
  • **
  • Poruke: 53
  • Karma: -19
    • Pogledaj profil
Odg: Dragon tehnička analiza
« Odgovor #1 poslato: 11.06.2015, 14:00:24 »
Trgovina godine za 2015 EUR/JPY D1

Van mreže Dragon65

  • Jr. Member
  • **
  • Poruke: 53
  • Karma: -19
    • Pogledaj profil
Odg: Dragon tehnička analiza
« Odgovor #2 poslato: 11.06.2015, 23:08:56 »
Analiza za ZLATO - H4

Van mreže Dragon65

  • Jr. Member
  • **
  • Poruke: 53
  • Karma: -19
    • Pogledaj profil
Odg: Dragon tehnička analiza
« Odgovor #3 poslato: 12.06.2015, 12:28:53 »
Analiza EUR/USD D1 i H4

Van mreže Dragon65

  • Jr. Member
  • **
  • Poruke: 53
  • Karma: -19
    • Pogledaj profil
Odg: Dragon tehnička analiza
« Odgovor #4 poslato: 12.06.2015, 18:05:52 »
Analiza za GBP/CHF na vremenskom intervalu H4

Van mreže Dragon65

  • Jr. Member
  • **
  • Poruke: 53
  • Karma: -19
    • Pogledaj profil
Odg: Dragon tehnička analiza
« Odgovor #5 poslato: 17.06.2015, 12:32:18 »
Analiza i moguc ulazak za trgovanje na GBP/USD H1

Van mreže makarona365

  • Jr. Member
  • **
  • Poruke: 57
  • Karma: 3
    • Pogledaj profil
Odg: Dragon tehnička analiza
« Odgovor #6 poslato: 17.06.2015, 15:26:35 »
Trgovina godine za 2015 EUR/JPY D1

Pozdrav,

citam tvoje postove ovih dana ima ih podosta I moram reci zanimljivi su. (mada druge aktivnosti na forumu I nema, ijako to ne umanjuje znacaj onoga sto radis pritom mislim I na temu put za uspesne...)
Simpaticno I veoma sveobuhvatno sa dozom humora objasnjavas osnove , zablude, istine I mogucnosti koje trgovina na fx donosi.

OK posle nekog vremena ispada slika knjige (mislim se lepo hvala bogu da je neko odlucio da odradi tako nesto na srpskom jeziku to stvarno nekome ko pocinje ,a I svakom drugom ko se bavi ovom tematikom treba) u sadrzaju standardne pisanije I ime autora.

Malo izguglam nadjem sliku gospodina u odelu iza sest monitora se sareni, reko sebi to je taj :). Procitam gde radis I sta, ok sve vezano za fx tako reci neko ko je u materiji, sljaka I zeli jos I sto vise da postigne sto u svakoj sferi je za postovanje pa tako I ovde.

Eee sada drugi par rukava, ono sto meni upada u oci verovatno I drugim mislecim ljudima koji trebaju da daju pare za nesto, je pored svog sarenila malo pisanije po netu o tebi I o slicnim varijantema ljudi koji se nazivaju trgovcima trenerima savetodavcima je gde su vasi rezultati rada . I to godinama u nazad, potkrepi svoje reci svojim uspehom kroz cinjenice. Tvoj stejtment, tjoj devizni racun, hocu da vidim koliko imas love sa obzirom da treba da me ucis kako da pravim istu gledajuci slusajuci ili citajuci ono sto mi ti prodajes, da bih ja posle toga konacno krenuo da zaradjujem. I izvinjavam se ali u ovom slucaju ne prihvatam pricu znas to je licna stvar, pa ne moze svako da mi ulazi u novcanik...  Da ja prodajem knjigu kako ili direktno ucim nekoga kako se baviti uzgojem prasica pa normalno bi bilo da on dodje kod mene da vidi moje gice pomnozi kilograme sa lovom I da mu bude jasno praavim li ja tu stvarno pare od uzgoja I koliko ili se slikam ispred tudjih farmi I prodajem maglu.

Druga stvar ovde u tehnickoj , analizi dajes signale za ulaze potpuno bez ikakvog objasnjenja, kao trejd godine I to je aksiom zato sto si ti tako rekao, 300 pipsa sl I ne brini :D. E za te stvari mislim sibri kolibri. Ulaz kao ulaz nije los, ali preuranjen postovacu I ja sliku koja odavno govori da u toj zoni moze sell ali nije obavijena velom tajne nego je transparentna, I svi koji malo prate nacin moga rada bice im jasno gde su ulazi gde sl.

Jos jednom svrha posta nije omalovazavanje ili vredjanje vec zelja se neke stvari dokazu I pojasne, tj. za sve koje zanima tvoja knjiga tvoja obuka ili signali show me money first  ;) da vidimo dali si madzionicar pa mi jednom rukom odvlacis paznju , a drugom me dzeparis ili si stvarno profi za kojeg se predstavljas. 

Van mreže Dragon65

  • Jr. Member
  • **
  • Poruke: 53
  • Karma: -19
    • Pogledaj profil
Odg: Dragon tehnička analiza
« Odgovor #7 poslato: 17.06.2015, 16:55:26 »
Pozdrav,

hvala na pitanjima i zahtevima, pročitao sam tvoj post ali pre nego što ti odgovorim na ono što te zanima moraću moderatora da pitam na pp gde da stavim jedan veoma inspirativni tekst koji će se ticati psihologije trgovanja a nosi naziv "Razlika izmedju imbecila, debila i glupaka na forex trgovanju". Uz čitanje tog teksta jasnije ću moći objasnim i da ti predstavim nedoumice koje trenutno imaš. Izvini ali moraćeš malo sačekati na odgovor posle objavljivanja tog teksta.

Van mreže Dragon65

  • Jr. Member
  • **
  • Poruke: 53
  • Karma: -19
    • Pogledaj profil
Odg: Dragon tehnička analiza
« Odgovor #8 poslato: 18.06.2015, 09:29:02 »
Analiza eur/usd h1, harmonisko trgovanje

Van mreže Dragon65

  • Jr. Member
  • **
  • Poruke: 53
  • Karma: -19
    • Pogledaj profil
Odg: Dragon tehnička analiza
« Odgovor #9 poslato: 18.06.2015, 09:30:28 »
Analiza gbp usd h4, harmonisko trgovanja

Van mreže Dragon65

  • Jr. Member
  • **
  • Poruke: 53
  • Karma: -19
    • Pogledaj profil
Odg: Dragon tehnička analiza
« Odgovor #10 poslato: 18.06.2015, 22:31:41 »
Harmonic analysis eur/usd-H1.Slika leptira

Van mreže Dragon65

  • Jr. Member
  • **
  • Poruke: 53
  • Karma: -19
    • Pogledaj profil
Odg: Dragon tehnička analiza
« Odgovor #11 poslato: 18.06.2015, 22:43:52 »
Harmoniska analiza GBP/USD-H4

Van mreže Dragon65

  • Jr. Member
  • **
  • Poruke: 53
  • Karma: -19
    • Pogledaj profil
Odg: Dragon tehnička analiza
« Odgovor #12 poslato: 19.06.2015, 12:55:30 »
Analiza USD/CAD 4H, srednjoročni period

Van mreže Dragon65

  • Jr. Member
  • **
  • Poruke: 53
  • Karma: -19
    • Pogledaj profil
Odg: Dragon tehnička analiza
« Odgovor #13 poslato: 23.06.2015, 17:02:17 »
Trenutno stanje eur/usd, gbp/usd, and usd/cad . Najgore od svega kada se slusaju vesti sta ce biti sa nekom valutom i ne igra se ono sto se jasno vidi na chartu. Tekst ce biti ubrzo postavljen u deo dragon put uspesnog trejdera o uticaju drugih ljudi i vesti na odluke trejdera.
eur usd dobra slika, sve je bilo pred ocima ali suvise prica, sta ce se desiti sa eur, Grcka, MMF, bla bla bla i sta onda nista wtf i price i vesti..na kraju propusten trejd koji se cekao..... imao sam nesto drugo na umu!!!!... sledeci put!

Van mreže Dragon65

  • Jr. Member
  • **
  • Poruke: 53
  • Karma: -19
    • Pogledaj profil
Odg: Dragon tehnička analiza
« Odgovor #14 poslato: 24.06.2015, 12:27:39 »
Srednjoročna analiza za EUR/GBP H4, agresivni ulazak za hrabre :)